מסלול חד יומי בבוקרשט ”טיול יומי מאורגן לטירת דרקולה ארמון פלש ובראשוב מבוקרשט“

העיר בוקרשט ניתנת למיצוי ביום יומיים, מומלץ מאוד לצאת לטיול יומי פופולארי לאטרקציות מחוץ לעיר. הטיול שלנו עם חברת Mr. Tripp התנהל בצורה מאוד מקצועית ודייקנית עם עצירות רבות. האוטובוס שלנו הכיל 34 מטיילים מכל העולם (ללא ישראלים) , ההדרכה היא באנגלית. האיסוף נעשה מהמלון והאתר הראשון הוא ארמון פלש. מדובר בארמון יפהפה עם גינה מטופחת, שמרשים מאוד גם מבפנים. הסיור בארמון המפואר הוא מרתק ואורך כשעה (ניתן להוסיך 35 ליי כדי לקבל אישור צילום בפנים) ליד הארמון ישנה קפיטריה טובה מאוד עם מחירים זולים.

משם המשכנו לטירת דרקולה - בראן. אין שום קשר בינה לבין הרוזן מלבד הדמיון החיצוני בין כריכת העטיפה של הספר דרקולה לטירה, הטירה הרבה פחות מרשימה מהארמון, אך לעומת זאת בחוץ ישנם דוכנים רבים שמוכרים מזכרות ובגדים. הסיור בטירה אורך פחות משעה.

התחנה האחרונה היא העיר המקסימה בראשוב, שם אכלנו ארוחת צהריים מסורתית מאוחרת (הגענו ב1530) , בכיכר ישנן מסעדות רבות, וניתן באופן עצמאי לבחור במקום הרצוי. לאחר הארוחה עשינו סיור קצר של חצי שעה באיזור כולל מחוץ לבית כנסת.

הטיול כולל נסיעות, וכניסה לכל האטרקציות, אך הוא לא כולל אוכל. הנסיעות תופסות מרכיב רציני ביום הטיול (כ6 שעות) , אך יש זמן לבקר בכל מקום וגם יש עצירות מרובות, הטיול שלנו החל קצת אחרי שמונה בבוקר והסתיים קצת אחרי תשע בערב.

המראות בטיול הזה היו יפים הרבה יותר מהמראות בעיר בוקרשט עצמה.

אנחנו שלמנו באשראי יום קודם במקום עצמו (Mr. Tripp, Calea Victoriei 70) שממוקם באיזור העיר העתיקה מאחר והזמנו את הטיול ספונטנית. המחיר 158€ לזוג. יש כמה חברות שמארגנות את הטיול.

לכל המידע על בוקרשט רומניה
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות