שדה התעופה סוברנבומי
Suvarnabhumi Airport

4.7
(14)
שדה התעופה סוברנבומי - למטייל (1) מתוך הטיפ של גולן ש
שדה התעופה סוברנבומי מתוך הטיפ של צחי זקס - למטייל (2) מתוך הטיפ של צחי זקס
שדה התעופה סוברנבומי מתוך הטיפ של samiso - למטייל (3) מתוך הטיפ של samiso
שדה התעופה סוברנבומי מתוך הטיפ של samiso - למטייל (4) מתוך הטיפ של samiso
שדה התעופה סוברנבומי מתוך הטיפ של samiso - למטייל (5) מתוך הטיפ של samiso
שדה התעופה סוברנבומי מתוך הטיפ של samiso - למטייל (6) מתוך הטיפ של samiso
שדה התעופה סוברנבומי מתוך הטיפ של samiso - למטייל (7) מתוך הטיפ של samiso
שדה התעופה סוברנבומי מתוך הטיפ של samiso - למטייל (8) מתוך הטיפ של samiso
999 หมู่ 1 ตำบล หนองปรือ Bang Phli District, Samut Prakan 10540, Thailand
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על שדה התעופה סוברנבומי

4.7
14 מדרגים
8
4
0
0
0

14 המלצות על שדה התעופה סוברנבומי

תמונת הפרופיל של wizo1234
wizo1234
3

” KHAOSAN קאוסאן - הגעה מ/אל שד"ת BKK פבר' 2018 “

קרא עוד

מבקש בזאת לעדכן בנוגע להגעה מ / אל הקאוסאן Khaosan לשדה תעופה של בנגקוק: הראשי Bkk.

אגב, כתבתי טיפ דומה בנושא (ספט' 2016) , חלו מעט שינויים מאז ולכן

Bkk - הגעה משדה התעופה אל הקאוסאן: ב שד”ת בקומה B (מתחת לקומה הראשונה) יש Airport Rail Link, זוהי רכבת עלית, ממוזגת, נוסעים איתה עד לתחנה הסופית Phaya Thai (בערך 6/7 תחנות - לא ניתן להתבלבל: נוסעים עד הסוף! ) . עלות 45 בהאט לכרטיס (מקבלים ז'יטון עמו נכנסים וגם יוצאים) . בתחנה הסופית יורדים (יש מעלית - נוח עם המזוודות) , אחר כך מעלית נוספת בה יורדים עד מפלס הרחוב. יוצאים מן התחנה, הולכים כ 20/30 מטר עד לרחוב ראשי (מתחת לגשר של מחלף) ושם מחכים לעצור מונית. יש הרבה מוניות (כמו בכל בנגקוק) אומרים יעד - קאוסאן - ומתמקחים איתם. הרוב ירצו 200 בהאט. לא צריך להסכים, מחכים עד שאחד שיסכים ל 100/120 בהאט למונית - לא לנוסע - (יהיה כזה) .

מן ה קאוסאן Khaosan אל Bkk - יש שאטלים (ברוב שעות היממה: החל מ 6 בבוקר ועד 10 בלילה בכל שעה עגולה) במחיר של 130 בהאט לנוסע. במשרדי הנסיעות ניתן להזמין את ההסעה (מאוד רצוי יום קודם) . בזמנו הזמנתי אצל “המרכז למטייל” אך הם לא מספקים יותר, ניתן במשרד “הישראלי” הדקה ה 99 (אגב, יש לו מחירים טובים יוןתר גם לאטרקציות אחרות ב בנגקוק) אשר נמצא ביציאה מרח' הקאוסאן (ע”י תחנת המשטרה) פונים ימינה די קרוב לפנייה, באותו צד של הרחוב - לפני הפנייה ימינה לרח' של בית חב”ד (אגב, כפי שנמסר לי, בית חב”ד עומד בקרוב לעבור מקום) .

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של saryw
saryw

”תחבורה משדה התעופה לקואסן נכון ל-12/2017“

קרא עוד

נכון להיום יש אוטובוס ישיר משדה התעופה הבינלאומי של בנקוק לרחוב קואסן. עולה 60 באט. בקומה 1 בערך מול Gate 7. האוטובוס פועל, עד כמה שזכור לי מ8.00-20.00, מהיר וזול.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של corse
corse

”הגעה ברכבת משדה התעופה למרכז העיר בנגקוק“

קרא עוד

דרך מהירה, עצמאית וזולה להגיע משדה התעופה למרכז העיר היא שימוש בקו רכבת השדה-Airport Railway Line- ומעבר ממנו לקו הMrt.בשעות העומס של התחבורה בבנגקוק הקרונות עלולים להיות פקוקים מאוד ולא נוחים אך זו עדיין דרך מהירה ביותר ומשתלמת בעיקר לנוסע הבודד שעלות מונית גבוהה מדי עבורו.

הגישה לתחנת הרכבת בשדה היא 2 קומות מתחת לאולם היציאה וכרטיס (אסימון) לתחנת מקאסאן עולה 35 באט. בתחנת מאקאסאן יש לרדת וללכת בעקבות השלטים לתחנת פטצ'בורי שעל קו הMrt (לא יוצאים מתחומי התחנה, יש לקנות אסימון חדש.) ומשם לכיוון תחנת Hua Lampong בה נמצאת תחנת הרכבת המרכזית של בנגקוק. בדרך עוברים גם בתחנת Lumpini הסמוכה לפארק לומפיני ובסביבותיה מתחמי תיירות קטנים בסגנון הקאוסן אך שקטים בהרבה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של יעלולי11
יעלולי11

”לאכול בחינם בשדה התעופה בבנגקוק“

קרא עוד

ללקוחות בנגקוק איירוויס יש אפשרות להנעים את זמנם בשדה התעופה בטרקלין החברה. בטרקלין מוגשים מזון ומשקאות בחינם. נדרש להציג כרטיס עליה למטוס, על מנת להיכנס לטרקלין. במקום עלוני מידע ומפות של האיים בתאילנד.

 

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של wizo1234
wizo1234

” הגעה משד"ת BKK אל הקוואסן ובחזרה“

קרא עוד

מציע כאן דרך זולה להגעה מ-Bkk אל הקוואסן (Khoasan) ובחזרה לנוסע יחיד / שניים. בשד”ת Bkk יורדים אל קומה B (מתחת לקומה ראשונה). שם יש Airport Rail Link. לוקחים רכבת (45 בהאט לנוסע) כחצי שעה אל תחנת Phaya Thai (הרכבת עוצרת ב-6 תחנות וזו התחנה הסופית). יוצאים, יורדים במעלית אל הרחוב. שם עוצרים מונית (מתחת לגשר גדול יש כביש ראשי עם תנועה רבה). מראים כתובת – בטלפון / טאבלט – של מלון / גסטהאוז בקוואסן. מציעים לנהג 80 בהאט. אם לא מסכים, מציעים 100. לי הסכימו ב-100.

לא כדאי מונה כי הם “מתחמנים” את המונה. הנסיעה אורכת למעלה מחצי שעה. גם אם יש 2 נוסעים המונית לדעתי תעלה מקסימום 100. וכך מגיעים משד”ת Bkk אל הקוואסן ב-150בהאט ליחיד (200 בהאט לשני נוסעים) .

אגב, בקומה B (התחתונה בשד”ת) , על יד הכניסה לרכבת יש מספר צ'יינג'ים CHANGE עם שער החלפה הטוב ביותר בבנגקוק (מעט יותר טוב מהקוואסן, הרבה יותר טוב משאר הצ'יינג'ים בשדה התעופה). בודקים ביניהם ומחליפים בזה שמציע שער טוב יותר.

בחזרה ניתן להשתמש בשאטל היוצא מהקוואסן ומגיע אל שד”ת BKK בעלות 120 BHAT בהאט (לדעתי, לא ניסיתי, יש גם שאטל מן הקוואסן אל השדה השני דון מואנג בתנאים דומים).

ביציאה מהקוואסן אל הרחוב הראשי פונים שמאלה. לאחר כ-150 מטר, בצד השני של הרחוב, יש “המרכז למטייל“ עם שלט ענק בעברית. אצלם יש להזמין את השאטל (לשריין מקום). השאטל יוצא בכל שעה עגולה (החל מ-6 בבוקר ועד 10 בלילה, לבדוק זמינות בשעות הקצה). יש להגיע אל המרכז למטייל 10/15 דקות לפני כן ולחכות.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של mor239
mor239

”קונקשן בשדה התעופה בבנקוק“

קרא עוד

הגעתי לשדה התעופה בבנגקוק לשהיית ביניים של כחמש שעות בדרכי להונג קונג. שדה התעופה הוא מאוד ידידותי למטייל. הוא נוח ומזמין, ושהות של חמש שעות הרגישה לא מאוד ארוכה. חשוב לי לציין כי בשרוולים השונים כשמתקדמים מעט לכיוון השערים ישנן עמדות מנוחה מזמינות שניתן לנוח בהן מעט (ספות נוח לרביצה).

בנוסף, ישנן מספר עמדות אינטרנט, יש בין שניים לשלושה מחשבים עם אינטרנט חופשי, אל תצפו לאיכות מעולה אולם יחד עם זאת זו הזדמנות טובה לסגור דברים באם יש לכם, ליעד אליו מועדות פניכם או סתם לשוטט ו'לשרוף זמן'.

שהות נעימה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של יואל סילנדר
יואל סילנדר

”להגיע לקוואסן במוניות זולות“

קרא עוד

נוחתים בבנגקוק, אוספים את התרמיל ורגע לפני שיוצאים החוצה עולים קומה לאולם טיסות יוצאות. יוצאים לרחבה לפני האולם (קומה 3) ונכנסים מיד למוניות הרבות, שכרגע הורידו אנשים לטיסות יוצאות. מה משיג התרמילאי? מחיר מצויין והגעה זריזה ללא המתנה במונית שמיד תשמח לקראתו. מה משיג נהג המונית? המונית שוב מלאה ויוצאת ממתחם שדה התעופה מיד בלי להכנס לסבב הארוך של נהגי המוניות. הגעה בטוחה וטיול מהנה!

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של samiso
samiso

”הליך לקיחת מונית בשדה“

קרא עוד

נשאל לא מעט מאיפה לוקחים מונית בשדה התעופה Bkk בבנגקוק (השדה הבינלאומי).

היו לי שעתיים מיותרות בשדה, אז ניצלתי אותם לצילום והתבוננות שנייה בנעשה. אולם טיסות נכנסות הוא בקומה שנייה בשדה, ושירות המוניות והאוטובוסים הוא בקומה ראשונה, ועל כן יש לרדת קומה אחת.

יש שני מתחמים של מכונות למשיכת כרטיס למונית, והם מתחת לשערים חמש ושש. בכל מתחם ארבעה עמדות של שליפת כרטיס, שמפנה אתכם לאחת מ-50 עמדות של מוניות. ניגשים עם הפתק למספר העמדה שמופיע, ומחכים למונית שמגיעה תוך דקות או כבר נמצאת בעמדה.

התשלום הוא: מונה פלוס 50 בהאט מס נמל, פלוס כביש אגרה כ-70 בהאט, ממוצע מחיר למקומות שונים בבנגקוק בין 300-500 בהאט, תלוי במצב הטרפיק והמיקום.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של א י
א י

”שמירת מזוודות בבנגקוק“

קרא עוד

שהינו בבנגקוק לרגל עסקים. החלטנו לרדת דרומה לפוקט בטיסה ולחזור לאחר מספר ימים בטיסה לבנגקוק. שלוש שעות לפני ההמראה לישראל. לא התחשק לנו להסחב עם מזוודות לפוקט וחיפשנו היכן להשאיר אותן.

מצאנו שיש שריות שמירת מזוודות מאוד יעיל בשדה התעופה. בקומת היוצאים, בצמוד למעבר Q, יש מרכז שירות לתייר. יש שם שילוט ל-Left Baggage. הם מאחסנים כל מזוודה במחיר של 100 בהט ליום. ממש לא נורא.

פתרון מצוין למי שזקוק לו.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על שדה התעופה סוברנבומי

אין עדיין פוסטים על שדה התעופה סוברנבומי.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות