שדה התעופה סוברנבומי ” הגעה משד"ת BKK אל הקוואסן ובחזרה“

מציע כאן דרך זולה להגעה מ-Bkk אל הקוואסן (Khoasan) ובחזרה לנוסע יחיד / שניים. בשד”ת Bkk יורדים אל קומה B (מתחת לקומה ראשונה). שם יש Airport Rail Link. לוקחים רכבת (45 בהאט לנוסע) כחצי שעה אל תחנת Phaya Thai (הרכבת עוצרת ב-6 תחנות וזו התחנה הסופית). יוצאים, יורדים במעלית אל הרחוב. שם עוצרים מונית (מתחת לגשר גדול יש כביש ראשי עם תנועה רבה). מראים כתובת – בטלפון / טאבלט – של מלון / גסטהאוז בקוואסן. מציעים לנהג 80 בהאט. אם לא מסכים, מציעים 100. לי הסכימו ב-100.

לא כדאי מונה כי הם “מתחמנים” את המונה. הנסיעה אורכת למעלה מחצי שעה. גם אם יש 2 נוסעים המונית לדעתי תעלה מקסימום 100. וכך מגיעים משד”ת Bkk אל הקוואסן ב-150בהאט ליחיד (200 בהאט לשני נוסעים) .

אגב, בקומה B (התחתונה בשד”ת) , על יד הכניסה לרכבת יש מספר צ'יינג'ים CHANGE עם שער החלפה הטוב ביותר בבנגקוק (מעט יותר טוב מהקוואסן, הרבה יותר טוב משאר הצ'יינג'ים בשדה התעופה). בודקים ביניהם ומחליפים בזה שמציע שער טוב יותר.

בחזרה ניתן להשתמש בשאטל היוצא מהקוואסן ומגיע אל שד”ת BKK בעלות 120 BHAT בהאט (לדעתי, לא ניסיתי, יש גם שאטל מן הקוואסן אל השדה השני דון מואנג בתנאים דומים).

ביציאה מהקוואסן אל הרחוב הראשי פונים שמאלה. לאחר כ-150 מטר, בצד השני של הרחוב, יש “המרכז למטייל“ עם שלט ענק בעברית. אצלם יש להזמין את השאטל (לשריין מקום). השאטל יוצא בכל שעה עגולה (החל מ-6 בבוקר ועד 10 בלילה, לבדוק זמינות בשעות הקצה). יש להגיע אל המרכז למטייל 10/15 דקות לפני כן ולחכות.

לכל המידע על בנגקוק תאילנד
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות