סוכנות גולדן באפלו טרוול
Golden Buffalo Travel

5
(8)
Hanoi, Hoàn Kiếm, Hanoi, Vietnam
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על סוכנות גולדן באפלו טרוול

5
8 מדרגים
8
0
0
0
0

8 המלצות על סוכנות גולדן באפלו טרוול

”המלצה מתמשכת“

קרא עוד

נהנינו מאוד משרותיו של הסוכן הזה בוויטנאם, המלצנו עליו לחברים נוספים שחזרו וחיזקו את המלצתנו, לאחר שנעזרו בשרותיו של דונג וקיבלו מקצועיות יחס מצוינים כולל שינויים בזמן אמיתי על פי צרכים שעלו במהלך הטיול.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של alon_hoover
alon_hoover

”המלצה על מדריך - ויאטנם“

קרא עוד

במרץ השנה טיילנו אני (37) אבא שלי (73) ואחי (43) ל8 ימים בוויאטנם, הטיול אורגן ע"י דונג באופן מעולה, הוא התאים את הקצב אלינו ואת הטיול לדרישותנו.
 התקשורת עם דונג הייתה מאוד נוחה לפני הטיול בוואטצאפ, הוא תמיד היה זמין לכל שאלה.
 דונג אדם מאוד אחראי, תמיד דאג לכל עד לפרטים הקטנים. כולנו ממליצים על דונג מסוכנות גולדן בפאלו.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של mlibner
mlibner

”דונג מגולדן באפלו ממומלץ בחום רב“

קרא עוד

בפברואר טיילנן בקמבודיה וויטנאם בטיול שאורגן לדרישתנו ע”י דונג. הזמינות והאמינות שלו גבוהים ביותר, הוא עשה את המיירב לשביעות רצוננו, כולל החלפת מלונות ופעילויות תוך כדי טיול. בסוך הטיול נשארה לנו אצלו ייתרת זכות של כמה מאות דולארים והוא שלח נהג עם מזומן כדי להחזיר לנו את הכסף.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Giltag
Giltag

”ממליץ מאוד על golden buffalo travel highly recommended “

קרא עוד

החוויה שלנו הייתה מעולה, דונג שמר על קשר רצוף, שינה מסלול לפי בקשתנו, מגיב מיד לכל רצון ויוצא מגדרו לספק שירות נפלא, המדריכים שלנו היו כולם מצויינים סבלניים לגחמות ישראלים כמונו ואין לנו מילים לתאר את היחס האישי והעוטף של דונג לכל פרט ואתר בטיול. ממליץ מאוד על גולדן באפלו טרוול.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של שושי וגדעון_3614961
שושי וגדעון_3614961
1

”סוכן אמין ומקצועי לוויטנאם וקמבודיה“

קרא עוד

אירגן טיול שנמשך 21 יום על כל מרכיביו - טיסות פנים ובין המדינות, רכבים, מלונות, שייט, הדרכה, ארוחות ברמה גבוהה. היה זמין 24/7 וכדוגמא, החליף “מרחוק” תוך חצי שעה מהפנייה את אחד המדריכים שהאנגלית שלו לא היתה ברורה

מומלץ!

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של yossiarbel
yossiarbel

”ארגון אמין והגון - Buffalo Travel (הסוכן Dong)“

קרא עוד

חזרנו לאחרונה מכמעט חודש בטיול בכל ויאטנם וקמבודיה. את המסלול קבענו בעצמנו ואת הטיסות הפנימיות הזמנו ישירות באתר של Vietnam Airlines. המחיר באתר היה זול משמעותית מכל הצעה אחרת שקיבלנו ממשרדי נסיעות בארץ (וגם מסוכני נסיעות בוויאטנם).

את כל סידורי הקרקע (בתי מלון, מדריכים, מכוניות) עשינו דרך Dong ממשרד Buffalo Travel. הקשר היה קל ביותר: אימיילים, ושיחות חינם ב-WhatsApp. המדובר בסוכן מאוד אמין, שדאג לכל פרט ועמד בכל ההבטחות.

יש לציין את איכות המדריכים, שברוב המקומות היו ממש באיכות גבוהה וכך גם בתי המלון. מומלץ תמיד לבדוק במקביל להצעת הסוכן את העלות באתר בית המלון.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של baruchas
baruchas

”סוכנות אמינה ואחראית“

קרא עוד

אני רוצה להמליץ בחום רב על סוכנות הנסיעות גולדן באפלו טורס. איש הקשר הוא Mr.Dong. קיבלתי את פרטיו מחברה שטיילו איתו. תיכננו את הטיול בויטנאם וקמבודיה עם עזרה מקצועית ואדיבה שלו. הוא דאג לכל סידורי הקרקע: מלונות, טיסות, רכב, מדריכים. הכל תיקתק כמו שעון שוויצרי.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של maayanc60
maayanc60

”טיול פרטי בויאטנם וקמבודיה - מדהים!“

קרא עוד

טסנו לפני כחודש לטיול פרטי של 14 ימים בויאטנם וקמבודיה. השתמשנו בשירות של סוכנות התיירות Golden Buffalo Travel, מנהל אותה דונג (Dong), הביקור היה מצוין! הכל היה מתוכנן בצורה מעולה, המדריכים והנהגים היו מעולים והשירות שדונג מעניק מעולה. גם שהיו נושאים שהיו זקוקים לפתרון, הוא תמיד היה זמין ונתן פתרונות הולמים.

מומלץ ביותר!

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על סוכנות גולדן באפלו טרוול

אין עדיין פוסטים על סוכנות גולדן באפלו טרוול.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות