מוזיאון קפיטוליני
Capitoline Museums

5
(2)
Piazza del Campidoglio, 1, 00186 Roma, Italy
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מוזיאון קפיטוליני קיים בשטח מאז 1471, וככזה הינו המוזיאון העתיק ביותר הפתוח לציבור לא רק ברומא, אלא באירופה כולה. המוזיאון מהווה אטרקציה מומלצת על תיירים בהיותו עמוס יצירות מופת של גדולי האמנים – טיציאן, קראבג'יו, גורצ'ינו ואחרים. בין המוצגים הבולטים במוזיאון נמנים פסלי ברונזה עתיקים, המתארים סצנות ודמויות מן המיתולוגיה וההיסטוריה הרומית, פסיפסים מרהיבים, אוסף פורצלן מפואר ופסלי שיש מרהיבים. הארמון המקורי המשכן את המוזיאון נקרא פלאצו דיי קונסרבטורי והאוסף שבו נוסד על ידי האפיפיור פיוס השישי כמחווה לתושבי העיר. לאחר כ- 200 שנה נבנה בכיכר קמפידוליו ארמון נוסף, פלאצו נואבו, ואוסף המוזיאון המקורי התרחב פי כמה. כיום שני הארמונות המרכיבים את המוזיאון.

מה חושבים מטיילים על מוזיאון קפיטוליני

5
2 מדרגים
2
0
0
0
0

2 המלצות על מוזיאון קפיטוליני

תמונת הפרופיל של Noisivan
Noisivan

”מוזיאון קפיטוליני - גם למי שלא חובב אומנות “

קרא עוד

מוזיאון קפיטוליני ברומא מדהים ביופיו ומכיל כל כך הרבה אוספים. הוא אמנם לא גדול ומפואר אבל הוא מרשים והתוכן שלו באמת שווה את קניית הכרטיס אליו, שעולה כ-15 אירו לאדם. יש אנשים שנוטים לחשוב שבמוזיאוני הוותיקן למעשה רואים הכל, אך למי שתוהה, המוזיאון די שונה ממוזיאוני הוותיקן, כך שאין ההרגשה שכבר ראית את אותם הדברים המוצגים במקום אחר.

המוזיאון פתוח בכל ימות השבוע. מומלץ להקדיש בין שעה וחצי-שעתיים לביקור בו. הכניסה אסורה עם תיקים גדולים לכן משאירים אותם בתאים בכניסה למוזיאון בעבור אירו אחד שאחר כך ניתן לכם בחזרה.

הטיפ עזר לך?

כתבות על מוזיאון קפיטוליני

מתוך הבלוגים - פוסטים על מוזיאון קפיטוליני

אין עדיין פוסטים על מוזיאון קפיטוליני.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות