ויזה ומעברי גבול בסין

ויזה ומעברי גבול בסין - למטייל (1) מתוף הטיפ של russianapple
ויזה ומעברי גבול בסין מתוך הטיפ של Idan Shirazi - למטייל (2) מתוך הטיפ של Idan Shirazi
ויזה ומעברי גבול בסין מתוך הטיפ של Idan Shirazi - למטייל (3) מתוך הטיפ של Idan Shirazi
ויזה ומעברי גבול בסין מתוך הטיפ של Idan Shirazi - למטייל (4) מתוך הטיפ של Idan Shirazi
ויזה ומעברי גבול בסין מתוך הטיפ של Gilad_3559206 - למטייל (5) מתוך הטיפ של Gilad_3559206
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

48 המלצות על ויזה ומעברי גבול בסין

תמונת הפרופיל של Gilad_3559206
Gilad_3559206

”הדרכה ושינויים בנוהל קבלת ויזה לתיירות“

קרא עוד

הקונסוליה מקבלת קהל בימים א-ה בשעות 9-12 חוץ מחגים סינים וחגים ישראלים אפשר לבדוק לוח זמנים דרך האתר של הקונסוליה בישראל.

חייבים להגיע עם המסמכים הבאים:

  • דרכון שהתוקף שלו יותר משנה לאחר סיום הביקור בסין- תוקף הויזה לסין הוא עד שנה לפני פקיעת תוקף הדרכון כלומר אם תוקף הדרכון הוא עוד חמש שנים הויזה תינתן רק לארבע שנים.
  • צילום דרכון.
  • תמונת פספורט
  • צילום כרטיס טיסה הלוך וחזור לבדוק שהשמות בכרטיס זהים לדרכון.
  • צילום של אישור הזמנה לפחות של בית מלון אחד בסין ובדגש לסין לא הונג קונג.
  • מומלץ וישנה אפשרות להוריד מהאתר של הקונסוליה את הטפסים שצריך להגיש כארבעה עמודים. יש למלא את הטפסים באנגלית במידה ואתם מסתבכים יש אפשרות לדלג על חלק מהעמודות למילוי ולהעזר בבחורה הדוברת עברית שנמצאת בשעות קבלת הקהל ועוזרת למלא את הטפסים. במידה ולא מילתם את הטפסים בבית זה יקח לכם כל טופס כרבע שעה בקונסוליה.
  •  

לא מקבלים את הדרכון עם הויזה בקונסוליה לאחר ארבעה ימים אלא במשרדי נסיעות המיוחדים לכך. לכן לא מגיעים לקונסוליה לאסוף דרכונים כמו בעבר.

השינוי הוא שאין תשלום בקונסוליה. לאחר הגשת הטפסים בקונסוליה מקבלים שוברים ורודים לתשלום אותם יש לשלם במשרדי נסיעות בת"א ירושלים וחיפה - פרטיהם מצורפים בתמונה.

התשלום הוא 100 ש”ח לויזה. בנוסף לעיתים יש לשלם משלוח למשל אני שילמתי בירושלים 31 שח עבור משלוח מת"א לירושלים.בסוכנות ש.מ. אשרות דמי הטיפול בכל דרכון הם כ-100 ש”ח וכוללים את המשלוח (שעלותו כ-31 ש”ח) . דמי הטיפול לא כולל מחיר את הויזה כ-100 שח נכון להיום. אם אתה גר באזור חיפה או ירושלים משלוח הדרכון דרך הסוכנויות משתלם בעיקר אם מדובר על דרכון אחד או שניים כי זה חוסך את הנסיעה לתל אביב בשעות העבודה ואף את עלות הנסיעה.

איסוף הדרכון עם הויזה יעשה ממשרדי הנסיעות.

והטיפ החשוב ביותר תבררו בסוכנויות הנסיעות (בדף המצולם) מהם הדרישות לפני שאתם מגיעים לקונסוליה כי הדרישות והכללים משתנים לעיתים.

מומלץ למלא את הטפסים בבית זה לוקח לא מעט זמן.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Adimi
Adimi

”הוצאת ויזה בנאנינג ומעבר גבול להאנוי“

קרא עוד

לאחר טיול של חודש בסין החלטנו לעבור לויאטנם. יש קונסוליה של ויאטנם בעיר נאנינג. הזמנו שם מלון ל3 לילות. הגענו בערב, כשהקונסוליה כבר נסגרה, אז הלכנו למחרת על הבוקר.

כשמגיעים צריך לעלות לקומה 27. ביציאה מהמעלית ממשיכים קצת ואז זה מצד שמאל. ממלאים טופס קצר, נותנים תמונת פספורט. לנו הם אמרו לחזור יום למחרת אחרי צהריים. ויזה ל3 חודשים לויאטנם עם כניסה אחת עלתה 350 יואן.

לאחר הוצאת הויזה אפשר ללכת לתחנת הרכבת נאנינג (עם הדרכון והויזה) ולקנות כרטיס לרכבת עם Soft Sleeper להאנוי. כרטיס ל2 אנשים (מיטה למעלה ומעטה למטה) עלה לנו 430 יואן ביחד. הרכבת יוצאת בכל יום מהתחנה ב18.00 ומגיעה להאנוי ב5.30. במהלך הנסיעה (לאחר כארבע וחצי שעות) עוצרים במעבר הגבול הסיני כשעתיים. כולם יורדים מהרכבת עם כל הציוד לבידוק ביטחוני והחתמת דרכון. חוזרים לרכבת וממשיכים לנסוע כשעה עד למעבר הגבול בצד של ויאטנם. שוב יורדים עם הציוד לבידוק והחתמה. בצד של ויאטנם ניתן להמיר גם יואן סיני ודולרים לדונג ויאטנמי. לנו נתנו שער הוגן להמרת היואן הסיני ועדיף להחליף אותו שם כי הבנקים בויאטנם לא מאפשרים או לא נותנים שער טוב. העצירה בגבול בויאטנם היא גם כן כשעתיים.

לאחר מכן ממשיכים לנסוע עד לתחנת הרכבת Gia Lam בהאנוי ומגיעים ב5.30 שעון ויאטנם. ביציאה מהתחנה יחכו נהגי מוניות רבים שיציעו לכם הסעה. קחו בחשבון שהם יתחילו ממחיר גבוה של 500,000 דונג. הנסיעה לא אמורה לעלות יותר מ150,000-200,000 דונג למונית לכל הנוסעים. נסו להוריד אותם כמה שיותר. יש גם תחנת אוטובוס במרחק של כמה מטרים, משם יוצאים קוים לעיר כל כמה דקות.

המיקום של הקונסוליה בנאנינג, של תחנת הרכבת Naning ושל תחנת הרכבת Gia Lam נמצא בGoogle Maps.

נכון לינואר 2018

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Or_3789367
Or_3789367

”בדיקות מקיפות בשדה התעופה- כך תחסכו בזמנים“

קרא עוד

בכל שדות התעופה בסין-

אסור לקחת מצתים- לא במזוודות ולא בתיקים האישיים. פשוט לא ניתן להעביר ממקום למקום ויש לזרוק.

מטענים- כל סוגי המטענים עלייכם בתיקים האישיים. לא ניתן להעביר מטענים במזוודות העולות לבטן המטוס.

בלי לק, דאורדורנט, שתייה וכו. אחרת סתם מתעכבים.

לא חייבים להגיע כל כך הרבה זמן לפני בטיסות חד פעמיות. סתם מחכים. בשדה התעופה שנגחאי אין הרבה מסעדות ומבחר ולכן עדיף לאכול לפני.

המסעדות שכן יש-

סטארבקס.

דאנקין דונאטס.

מסעדה סינית.

מתוקים.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של אביגדור1
אביגדור1

”מעבר גבול יבשתי מסין לקירגיזסטאן דרך מעבר IRKESHTAM“

קרא עוד

יצאנו לטיול שכולל מעבר גבול יבשתי מסין (Kashgar) לקירגיזסטן. לכניסה לקירגיזסטן יבשתית צריך להגיע עם ויזה, וזו בעייה כי אין שגרירות קירגיזית בארץ.

הפתרון - משרד נסיעות קירגיזי

Marat Moldogaziev

E-Mail: Mmoldogaziev@advantour.com

Marat טיפלה בנו, הוציאה לנו ויזה, שלחה לנו עותק במייל, וסוכם שנהג שלהם יחכה לנו עם הויזות בצד הקירגיזי. מומלץ בחום רב לעבוד איתה.

המעבר עצמו - תהליך מסובך ויש אינפורמציה ברשת למשל

Https://www.farwestchina.com/2014/09/cross-Xinjiangs-Irkeshtam-Border-Kyrgyzstan.html

אנחנו פנסיונרים ומעדיפים שקט. מצאנו בקשגר משרד שארגן לנו את הנסיעה עד לגבול

Email: Kashigar7@hotmail.com

Tel: 15809042877

כמו שמתואר בלינק, הדרך רצופה תחנות בדיקה. בודקים הכל כל פעם. הגענו לתחנת המעבר הסופית, 148 ק"מ לפני אירקשטם.

התהליכים הרגילים, ואז הודיעו לנו שאין אפשרות לתת לנו לעבור כי אין לנו ויזה לקירגיזסטן. הסברנו שהויזה מחכה בצד השני, יש לנו עותק ממנה ביד, לא עוזר. פקיד שני, אותו סיפור. פקיד שלישי בא עם רעיון. אחד יסע לגבול (148 ק"מ) , יקח את הויזה, יחזור ואז תסעו. מוטרף. כל התקשורת הזו באמצעות Google Translate. גם מי שמדבר שם אנגלית אוצר המילים שלו מוגבל.

מתעקשים, לא מוותרים. כל פעם מגיע פקיד אחר, כל פעם הדיון באמצעות תכנת התרגום. בסוף מגיע מישהו בכיר והוא מאשר את המעבר. נוסעים.

 הלקחים

  1. קבלו את הויזה לארץ. לא העותק אלא הויזה עצמה.
  2. באם אי אפשר, להתעקש. להתווכח אבל בנימוס זו מדינת משטרה. הם בסוף מוותרים.
  3.  
הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של oren10ana
oren10ana

”ויזה עדכון מהיום“

קרא עוד

חזרתי היום מהוצאת ויזה לסין בשגרירות תל אביב.

הויזה לסין ניתנת לזמן ארוך יותר (לשנה לפני פקיעת הדרכון) , אבל חובה להביא צילום כרטיסי טיסה ושם של מלון אחד לפחות שבו אמורים לשהות.

במידה ואין את כל המסמכים (כולל צילום דרכון ותמונת פספורט) , הם לא מוציאים ויזה.

מומלץ להקפיד על זה כי אם לא יש לבוא שנית עם המסמכים הרלוונטים.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של המכור
המכור

”ויזת תייר לסין“

קרא עוד

היינו זקוקים להוציא ויזת תייר לטיול בספטמבר 2017. הגענו לשגרירות סין בת”א בן יהודה 219 ממש לפני סגירה (ביום חול השגרירות נסגרת ב 12:00) . הבאנו אתנו דרכונים, צילום דרכון, תמונת פספורט, טופס בקשה לויזה שמילאנו את כל הפרטים הנדרשים (פרטים אישיים, פרטי הדרכון, מסלול טיול עקרוני, צילום כרטיס טיסה אנחנו בחרנו בטיסת חזרה מבייג'ין לארץ, וצילום הזמנת לינה מאושרת באחד הערים שבהם תשהו) שהורדנו מהאתר של השגרירות. תהליך רישום מהיר תשלום של 100 ש”ח לאדם והודעה שנחזור עוד ארבעה ימים לקחת את הדרכונים, פשוט וקל.

דבר אחד חשוב נא לשים לב לפני שנוסעים לשגרירות על ימי החופש שבהם השגרירות סגורה. יחסוך הרבה אי נעימות. בהצלחה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של sc.yarin
sc.yarin

”ויזה לסין בשגרירות בתל אביב“

קרא עוד

הוצאת ויזה בשגרירות בבן יהודה 213 תל אביב. יש להביא דרכון +צילום דרכון+תמונת פספורט+מסמכי כרטיס טיסה וואצורים של המלונות.

לישראלים הוויזה עד 10 שנים. או עד תוקף הדרכון. ללא הגבלת כניסות מקסימום לשהייה עד 90 יום בכל כניסה. עלות 100 ש”ח יש להוריד טופס מאתר השגרירות בישראל ולמלא. מגישים את המסמכים ולאחר כארבעה ימים אוספים אותם ומשלמים אגרה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Idan Shirazi
Idan Shirazi
5

”ויזה לסין - כך תעשה זאת בעצמך“

קרא עוד

כאחד שדוגל בשיטת עשה זאת בעצמך (תלוי שיקולי זמן ומורכבות), במקרה של הוצאת ויזה לסין, זו החלטה בהחלט נכונה לעשות זאת בעצמך.

הכינו מראש – טופס בקשה לויזה. תוכל להוריד טופס זה מאתר - http://www.smvisa.co.il/UserFiles/File/טופס-ויזה-לסין.pdf

בנוסף הכינו – צילום דרכון, תמונת פספורט אחת, כרטיסי טיסה, וואוצ׳רים למלונות וכמובן את הדרכונים.

כל שנותר – להגיע לשגרירות סין בפינת הרחובות בן יהודה ונחום הנביא תל-אביב (בן יהודה 219 תל-אביב) בימים א׳-ה׳ בין השעות 9:00-12:00.

שימו לב - על מנת לחסוך בזמן הקדימו להגיע מספר דקות לפני השעה 9:00 וחסכו המתנה שעלולה להיות ארוכה. פשוט מגיעים, אין צורך לקבוע תור מראש.

כמו כן – במידה ומדובר בהגשת בקשה למספר נפשות, כגון משפחה, יש צורך במילוי הבקשה והכנת טפסים עבור כל אחד מבני המשפחה, אם כי מספיק נציג אחד אשר יגיע מטעמם לשגרירות.

אסיפת הויזה – בדיוק לאחר ארבעה ימים עבודה בעלות 100 שקלים לבקשה. את התשלום מבצעים כאשר אוספים את הדרכונים.

תוקף הויזה – החל מנובמבר 2016 לאחר הסכם בין ממשלות ישראל-סין תוקף הויזה הינו ל-10 שנים. במידה והדרכון יפוג קודם לכן, הויזה תפוג גם כן.

נסיעה טובה!

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של פרוידי
פרוידי

”חשוב לדעת לפני שעושים ויזה לסין“

קרא עוד

שימו לב שלמרות שהויזה לסין כיום הינה עד עשר שנים, אך לא יותר מסיום תוקף הדרכון הישראלי, היום והחודש בו פוקעת הויזה הוא אותו יום וחודש בו היא הונפקה ולכן יכול להיות מצב שבו הויזה תפוג למרות שהדרכון עדיין בתוקף כמעט שנה.

לדוגמא: אם הנפקת הויזה הייתה בתאריך 05.02.17 ותוקף הדרכון הוא עד 01.02.23, אזי תוקף הויזה יפוג בתאריך 05.02.22 ואז כמעט שנה מתוקף הויזה הולך לאיבוד. לכן כדאי לעשות את הויזה קצת לפני היום והחודש של סיום הדרכון. בדוגמא שלעיל, כדאי היה לעשות את הויזה בתאריך 20.01.17 ואז הויזה הייתה בתוקף עד 20.01.23.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של daruav
daruav

”ויזה לסין ל-10 שנים“

קרא עוד

החל מחודש אוקטובר 2016, בעלי דרכון ישראלי יכולים לקבל ויזה לסין ל-10 שנים ללא הגבלת מספר הכניסות. אם תוקף הדרכון שלכם יפוג קודם גם תוקף הויזה יפוג. הדרכון שלי היה תקף ל-6 שנים וכך גם תוקף הויזה. בהונג קונג זה עולה 200 דולר הונג קונגי כ-100 ש”ח.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על ויזה ומעברי גבול בסין

אין עדיין פוסטים על ויזה ומעברי גבול בסין.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות