עונות ומזג אויר בבייג'ין

6 המלצות על עונות ומזג אויר בבייג'ין

תמונת הפרופיל של shanito
shanito
1

”מזג אויר בספטמבר“

קרא עוד

חשוב לדעת, בסין כולה יש זיהום אויר קשה מאוד. אנחנו טסנו בספטמבר, כשצוין שמזג האויר יהיה "חם ומגניב", אבל המציאות הייתה שונה - בגלל זיהום האוויר הקשה הכל מעורפל בבייג'ין תמיד! וגם אם רשום שחם בפועל זה כמה מעלות פחות (לא קר, נעים) אז גם אם אתם בודקים את התחזית ורשום שחם קחו איתכם איזה ג'אקט נחמד.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של jannag
jannag

”מזג האוויר במהלך חודש נובמבר בבייג'ין“

קרא עוד

שהיתי בבייג'ין, סין בתחילת נומבמר והיה קר. אני לא מתכוונת לקר של הארץ, אלא לקר ממש, טמפרטורות סביב האפס ואפילו מתחת. אמנם התמזל מזלי ולא ירד גשם או שלג באף אחד מהימים, אבל זה משהו שכדאי לקחת בחשבון אם נוסעים בתקופה כזו.

חשוב לדעת שלהבדיל מאירופה שם מחחמים ממש בכל מקום סגור, בבייג'ין זה לא ככה. אפשר להיכנס לקניון או לסניף של סטארבאקס אפילו ובכלל לא להרגיש שנכנסתם למבנה סגור, פשוט קר בפנים. כנראה שהם חוסכים חשמל על החימום.

במקומות מחוץ לעיר, בהם אין בניינים גבוהים שיעצרו את הרוח מרגישים את הקור עוד יותר והרוח מגיעה בעוצמה פשוט מטורפת.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של norha1
norha1

”מזג אויר בנובמבר בבייג'ין“

קרא עוד

חזרנו לאחרונה משהות בת מספר ימים בבייג'ין. אני מבקש להזהיר את כל אלו שמתכננים טיול משפחתי לבייג'ין שלא לנסוע בתקופה זו של השנה.

הטמפרטורות נמוכות מאד, אבל זו חצי צרה. הרוח נוראית וחותכת ממש "בבשר החי". רוח כזו עושה את ההסתובבות באתרי התיירות כמעט לבלתי אפשרית.

לסין לא נוסעים "כל יום" ולכן מוטב לדחות את הטיול לפחות עד חודש אפריל.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של nogit263
nogit263

”קר בחומה הסינית“

קרא עוד

החומה הסינית - קר קר קר. ממש מקפיא שם מחוץ לעונה. אנחנו לקחנו סיור מודרך מהמלון, שעלה לנו 180 יואן לאחד. לא זול, אבל מסתבר שככח שישנים במלון יותר יקר, הטיול לחומה מתייקר בהתאם, אבל למעשה זה אותו הטיול. אנחנו בטיול שלנו היינו עם עוד תיירים ממלונות אחרים ששילמו 350 יואן לאדם. הטיול היה גם לקברי משפחת מינג, מפעל לג`ייד, מרפאה סינית, ארוחת צהרים וכמובן את החומה (באדאלינג). סה``כ הטיול היה ממש נחמד, חוץ מזה שהיה קרררררר. 

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של orlykf
orlykf

”בייג`ין בחורף - לא מומלץ“

קרא עוד

נסענו בתחילת דצמבר ופשוט קפוא, מתחיל ממינוס 2 מעלות מתחת ל-0 ועד מינוס 10 מעלות מתחת ל-0. בחומה הגדולה הכי קר, זה מקום גבוה והרוח מוסיפה, המעלות בחומה הגדולה היו משהו כמו מינוס 15-17 מעלות. פשוט קפוא. מומלץ לא לנסוע בחורף, כי אז נהנים פחות, קשה ללכת הרבה בחוץ בגלל הקור, מרגישים שהאצבעות עומדות להשבר מרוב קור, למרות המעיל, והצעיף והכובע והכפפות.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של gal2005
gal2005

”מז``א בייג`ין בסוף נובמבר“

קרא עוד

לפני כשבוע חזרתי מטיול של שבועיים בהונג קונג - בייג`ין- הונג קונג. מזג האוויר בהונג קונג בתקופה הזאת מצויין לטיולים (היה רוב הזמן 25 מעלות). באשר לבייג`ין - היה קר (לדעתי הטמפרטורה הייתה סביב האפס), אך עם מעיל טוב לא הייתה שום בעיה לטייל מלבד כמה ימים עם ערפילים.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על עונות ומזג אויר בבייג'ין

אין עדיין פוסטים על עונות ומזג אויר בבייג'ין.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות