מרבית המטיילים הישראלים המגיעים לבוקרשט שוהים בבוקרשט בין 4 ימים לבין 7 ימים כאשר הסיבה העקרית הינה שסוכני הנסיעות ומוכרי הטיסות בישראל אוהבים למכור חבילות ( דילים - זו מילת המפתח..) של טיסה ובתי מלון במחירים זולים וברווח גבוה, בפועל למטיילים השוהים כל זמן ביקורם בבוקרשט אין הרבה היכן לבקר ומה לעשות בבוקרשט מעבר לשהייה של מכסימום 3 ימים.

נצלו את הזמן שלכם בצורה הטובה ביותר, תכננו את החופשה שלכם ברומניה כך שתוכלו להנות מרומניה הכפרית , מטירות עתיקות מטבע מדהים מערים גותיות וכמובן מבוקרשט. בקשו מסוכן הנסיעות חבילה או הצעה של טיסות הכוללת מלון בבראשוב לימים הראשונים של הגעתכם לרומניה ומלון בבוקרשט ליומיים האחרונים שלכם לפני הטיסה חזרה לארץ, לחלופין הזמינו בארץ רק כרטיסי טיסה ואנו נזמין בעבורכם את בתי המלון בבראשוב ובבוקרשט.

יתרונות :

  • כאשר תשהו בבראשוב תוכלו לצאת לטיולים יומיים בבראשוב ומבראשוב לטרנסילבניה ולאתרי התירות בסיגישוארה , סיביו, אלבה יוליה, טראנספאגראשן ,טירת דרקולה , סינייה ארמון פלש, למיכרות המלח סלניק פראחובה, להרי הבוצץ ועוד….

  • כאשר תשהו בסיום הטיול בבוקרשט תוכלו להקדיש את זמנכם לאתרי התיירות ולמוזאונים בעיר וכמובן לקניות בקניונים הגדולים של בעיר הגדולה בוקרשט.

  • שימו לב, לא ניתן לצאת מבוקרשט לטיולים יומיים בטרנסילבניה עקב המרחק הגדול של הנסיעה ובמטרה לא לפסס את המיטב של אתרי התיירות בחבל טרנסילבניה מומלץ מאוד לחלק את הטיול כך שהחלק הראשון שלו יהיה בבראשוב בהרי הקפרטים וסיומו בעיר בוקרשט ( משם גם קל להגיע חזרה לשדה התעופה וניתן לעשות בבוקרשט את בדיקת ה PCR טרם חזרה לארץ.

  • הנכון ביותר לעשות זה ליצור איתנו קשר, אנו נתכנן בעבורכם את הטיול כולל את בתי המלון והפנסיונים לאורך מסלול הטיול , נאסוף אותכם משדה התעופה עם הנחיתה ונחזיר אותכם לשדה לטיסה חזרה הביתה. לקבלת פרטים ולקבלת תיכנון מסלול טיול המותאם במדויק בעבורכם אבי טיולים ברומניה טלפון כולל ווטסאפ 0040760610995

להתקשרות ישירה אלינו באמצעות הווטסאפ לחצו על הקישור ⬅️https://wa.me/40760610995