טיסות באמסטרדם ”טיסה עם חברות לואוקוסט“

כידוע טיסה עם חברת לואוקוסט זולה מאוד ביחס לטיסה רגילה. אך כדי לנצל את טיסות הלואו קוסט למרות החוקים הנוקשים והמוזרים שלהם לגבי משקל ומס תיקים עליתי על דרך מצויינת לנצל את הטיסות הללו וזאת בגלל האופי הישראלי לערוך קניות באירופה בגלל יוקר המחיה בארץ ואני מציע אותה לכולם:

כל חברת לואו קוסט מתירה תיק אחד בלבד וכל השאר בתשלום. הסתפקו במעט ביגוד וקחו מזוודה גדולה אחת ודווחו באתר ההזמנה של החברה על המשקל שאותו תרצו לקחת (נע בן 20 ל32 קג). אל תהיו חכמולוגים ותבנו על ויתור על חריגות. לא יוותרו לכם ויקנסו אותכם על כל חריגת משקל בייחוד בטיסה חזרה - זה הרווח שלהם.

אני לוקח תרמיל 60 ליטר לכל אחד ובטיסה הלוך כדי להקל על עצמי כי אני נוסע לנתב”ג ברכבת (בגלל עלות החנייה המוגזמת), אני מנצל את המשקל המירבי המותר במזוודה כלומר מכניס את שתי התרמילים ריקים למזוודה פלוס כל הבגדים שאני לוקח. ובנוסף לוקח שני תיקים קטנים לאוכל ושתייה שמשמשים אותי גם לטיסות וגם ביעד (שהרי בטיסת לואוקוסט אוכל ושתייה עולים כסף). בחזור אני משתמש בשני התרמילים ומעביר מקסימום משקל אליהם יחד עם אוכל ושתייה לטיסה חזרה. והתיקים הרגילים ששימשו אותו בהלוך נכנסים למזוודה שנמצאת במשקל במירבי המותר. (שהרי מותר להציג רק תיק אחד בלבד). הסיבה שבחרתי בתרמיל 60 ליטר ולא במזוודת טרולי היא שטרולי לא תמיד נכנס לללוקר המדידה של החברה ואם הוא לו נכנס זה אומר קנס. וואילו תרמיל מאחסן יותר ונכנס תמיד ללוקר המדידה.

מקווה שעזרתי ותהנו מטיסות אלו כי למרות המגבלות הנוקשות מי שישתמש בטיפים שציינתי יהנה בצורה אופטימלית.

לכל המידע על אמסטרדם הולנד
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם