טיסות באמסטרדם ”הזמנת טיסה זולה לאמסטרדם עם חברת Transavia“

חברת Transavia הינה חברת 'לאו קוסט' הולנדית המציעה טיסות במחירים נמוכים יחסית (תלוי כמובן בתאריך, מועד הזמנה לפני הטיסה וכדו') . אנחנו הזמנו טיסה ל3/10, זה יצא יום אחרי שמחת תורה, שיערנו שהמחירים יהיו גבוהים ולכן הזמנו חודש וחצי מראש. הטיסה עלתה לכל נוסע 213 €, כולל תיק עליה למטוס במשקל 10 ק”ג (הוספנו מזוודה אחת לכל הנוסעים במשקל 25 ק”ג שעלתה לכל צד 34 €.)

היתרון המרכזי של חברות הלאו קוסט הוא כמובן המחיר. בנוסף, בחברה הנ”ל נתקלתי בעוד דבר נחמד: ישנן חברות לאו קוסט שמודדות לך (פיזית) את גודל הטרולי שעולה למטוס ואת משקלו ובמידה וישנה חריגה קטנטנה הן קונסות אותך במחירים מופרכים. לא היה שום זכר להתנהגות מסוג זה בחברה הנ”ל וזה היה פשוט תענוג.

מבחינת חסרונות, מושבי המטוס צפופים מאוד, הטיסה לאמסטרדם אורכת 5 שעות +/-, והיה שלב שזה הפך למעט בלתי נסבל. בנוסף, לא מקבלים בטיסה כלום, גם לא מים, על הכל משלמים ובגדול אז קחו זאת בחשבון.

כיאה לחברות 'לאו קוסט', את הצ'ק אין יש לבצע מהבית מינימום 30 שעות לפני ההמראה. בשלב זה יבקשו מכם לבחור היכן אתם רוצים לשבת, לכן מומלץ לבצע את התהליך הנ”ל כמה שיותר מהר שלא תמצאו את עצמכם יושבים צמוד לשירותים.

הצעה: בעת חיפוש טיסה/מלון תגלשו בחלון 'גלישה בסתר' ע”מ שהאתר לא יקפיץ לכם מחירים לאחר כל חיפוש. חפשו לכם טיסה דרך Skyscanner, אתר זה מבצע 'סקר שוק' לטיסות הזולות ביותר בתאריכים המבוקשים. לאחר שנמצאה טיסה תיכנסו לאתר חברת התעופה איתה אתם מעוניינים לנסוע ותנסו להזמין ישירות ממנה, לא פעם המחיר שם אפילו יותר זול מהאתר.

תהנו:)

לכל המידע על אמסטרדם הולנד
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות