מסלול עד שבוע בחונאן ”שלושה ימים מרהיבים בז'אנגאזיה כולל פארק אוואטאר וגשר הזכוכית“

3 הימים היוו את פסגת הטיול המשפחתי. המסלול מתואר בקווים כלליים עם מספר תמונות, הטיול מתואר כאן בפרוטרוט.

לקנו מדריך (אריק היה מצויין [email protected]) ונהג לאורך השהות שלנו באיזור, ותוכנית הטיול נרקמה ביחד במיילים וצ'אטים. אם באמתחתם מספר ימים רב יותר, ניתן בחלק מהמקומות גם לטייל עצמאית או לבלות בהם יותר זמן.

יום 1 - ביום חורפי זה נסענו למערת הדרקון הצהוב שהיא השנייה בגודלה בעולם, זוהי מערה צבעונית וענקית עם נטיפים בשלל צורות, הסיור כולל גם שייט חוויתי בתוך המערה.

בחלק השני של היום נסענו לגשר הזכוכית הגדול בעולם ולאחר מכן ירדנו בגרנד קניון המרהיב וסיימנו בשייט.

יום 2 - פארק אוואטר הוא ללא ספק גולת הכותרת המפורסמת של האיזור, הפארק הוא ענק וכולל סוגי תחבורה רבים כגון רכבל, מעלית חיצונית הארוכה בעולם, ומיניבוסים. כמו כן בפארק יש מסלולים רבים וקשה מאוד לכסות את כולו ביום אחד. אריק לקח אותנו בין שבילים מקסימים ונקודות תצפית נסתרות, וניצל את הניסיון הרב שלו כדי להרכיב מסלול אופטימלי. בעיקרון הכרטיס לפארק תקף למספר ימים.

יום 3 - סיירנו בהר טייאנמן וביום הזה נהנינו הכי הרבה. הפארק הוא מעגלי וכולל גשרים תלויים, שבילי זכוכית, רכבלים כולל רכבל פתוח וגם את הרכבל הארוך בעולם, מערות כולל חור המערה הגדול בעולם ועוד הרבה הפתעות כגון מסלול עם הכי הרבה פיתולים (עוד שיא גינס אבל מי סופר) . הנופים מדהימים, הפסטורליה חוגגת. מומלץ ביותר! ניתן גם לטייל עצמאית ללא הדרכה.

לכל המידע על חונאן סין
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות

הזמנת חופשה לחונאן

קצת השראה לטיול הבא

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם