דרוסקיניקאי ”דרוסקיניקאי: יעד חובה-שפע אטרקציות! חלק ב''“

בהמשך לחלקו הראשון של הטיפ, דבר נוסף ומגניב מאוד שיש בעיירה זה חדר אשליות שממוקם קרוב לרכבל, וכן בית הפוך הנמצא כמה דקות הליכה ממנו על המדרחוב הראשי של הישוב. לחדר אשליות יש סניף נוסף וקצת יותר גדול בוילנה בו הייתי, אבל הבית ההפוך זה מאוד חביב ודי מצומצם, הוא כולל בתוכו את כל הרהיטים הפוכים ואתם מסתובבים ביניהם. הוא ממש יפה ונחמד והכניסה אליו עולה 3 יורו. בתכלס תוך חצי שעה ממצים את המקום.

אתר חדר האשליות (כולל שם את הבית ההפוך) : Http://www.illusions.lt/en

בעיירה יש מדרחוב יפיפה הכולל שלל בתים מהממים ומלאי דוכנים וכן ביתנים קבועים המוכרים פשוט כל דבר שרק יעלה לכם לראש, ממזכרות לביגוד ועד אוכל מיוחד שנמכר רק שם. אז רק להסתובב בין הביתנים עצמם ולהינות ממה שיש להם להציע הפך לאטרקציה בפני עצמו. (הערה: הייתי שם בחודש יולי, לא יודע מה קורה שם בחורף אם הביתנים פועלים, החורף בליטא קר באופן קיצוני יותר מבמרכז אירופה)

אטרקציה נוספת שבה לא הייתי (גם בגלל חוסר זמן) זה פארק מים גדול ומקורה לחלוטין העונה לשם Acuapark. הפארק מציע מתקנים לכל המשפחה וממה שהבנתי גם אזור למבוגרים הכולל בריכות וספא נפרדים.

אתר פארק המים: Www.akvapark.lt/en

לבסוף בשביל לסגור את היום ככה טוב יש בישוב פארק מהמם שנקרא Vijunele Park בו ניתן להסתובב וצמוד לפארק יש אגם Druskonis יפיפה בו ניתן להשכיר סירות ולשוט.

לסיכום החוויה שלי מדרוסקיניקאי (כן אני יודע, שם מורכב מאוד, גם אני הסתבכתי איתו עד שהגעתי לשמה) זה ששווה להיות שם יומיים בלי בעיה, מקום יפה עם אטרקציות נהדרות ושיהיה בהצלחה לכם אם אתם לא יודעים רוסית, האנגלית של תושבי העיירה (להבדיל מהערים הגדולות) לא משהו בלשון המעטה.

 תהנו.

לכל המידע על ליטא
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות