מידע חיוני נוסף בסרי לנקה ”טיפים שיעור בישול ומסעדה באמצע היער בסרי לנקה“

עשינו Cooking Lesson ב-Grand 39 ב-Ella. בחרנו שיעור צימחוני. תוך כדי השיעור המנחה הוסיף מנות לתפריט לאור בקשתינו. נחמד וכייפי ומאוד טעים. מומלץ בחום. שם המפעיל- Iran Karannagoda. כתובת אימייל- Irankarannogoda@gmail.com.

אכלנו צהריים במקום מיוחד ליד מיריסה שנקרא - Cosmic Power Woody Cottage - מקום מטופח באמצע הגו'נגל, ערסלים, אוכל ביתי, טרי וטעים ברמות. מומלץ בחום. בנוסף ניתן לקחת שיעורים במדיטציה וביוגה ויש אפשרות לינה. יש לו דף פייסבוק.

טיפים שימושיים: לבקש חדרים לא של מעשנים, להביא מהבית שמפו, מרכך שיער, קרם הגנה ונגד יתושים. אנחנו ויתרנו על מופע הפוקלור בקנדי לאחר ששמענו שמדובר בשיעמום אמיתי ומתמשך, ויתרנו על העליה לאלה גאפ מפאת היותו מסלול קשה, תלול וארוך מאוד. ויתרנו גם על השייט לצפיה בלוויתנים מאחר ומדובר בשייט של 3-5 שעות לאמצע האוקיינוס כשבסופו רואים מקסימום זנב של לויתן. הוספנו ביקור במפעל תה גדול מאוד וכניסה למוזיאון הצונמי.

מקדשים: מקפידים על כיסויי כתפיים ומכנסיים מתחת לברך. כמו כן אסור להכנס בטייץ.

תשרים: נושא הטיפים בסרילנקה ממש מעיק ומנג'ס. אני לא מתייחסת ל-10% שנותנים למדריך / נהג / מסעדות ונותני שירות בבתי מלון. זה ברור מאליו כמו בכל מקום על פני הגלובוס. אני מדברת על כך שבכל מקום שמושיטים לך יד לעזרה מצפים לטיפ כספי. כל צילום עם מקומי או כל אחד שמחייך אליך אתה מבין שבסוף זה יגמר בתשר. אם להשוות לתאילנד ולוויאטנם, פה זה היה הרבה יותר קיצוני ולעיתים גובל במטרד. קחו זאת בחשבון בחישוב ההוצאות. עם זאת, סה”כ סרילנקה זולה, כייפית ויש הרבה מה לראות בה.

לכל המידע על סרי לנקה
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות