מסלול עד שבוע בבוקרשט ”טיול זוגי של 3 ימים בבוקרשט והסביבה“

טיילנו בחודש מרץ כאשר מזג האוויר היה נוח מאוד (כ-15 מעלות) וכמעט ולא ירד גשם. הטיסות הוזמנו כחודשיים מראש במחיר נמוך מאוד דרך וויזאייר, המלון שהוזמן הוא בין האוניברסיטה לרומנה מלון אמבסדור עם ארוחת בוקר טובה מאוד הוזמן דרך בוקינג.

יום 1 - סיור היכרות חינאמי שיוצא מכיכר אונירי באיזור העיר העתיקה. הסיור עצמו נחמד מאוד ואינפורמטיבי ובהחלט מומלץ, אך מהר מאוד אנחנו מגלים שהעיר לא ממש מעניינית ולא ממש יפה כמו ערים אירופאיות רבות.

לאחר הסיור טיילנו באיזור הפרלמנט שהוא מבנה ענק ומרשים ולאחר מכן קצת במתחמי הקניות המשמימים באונירי.

בערב נסיעה למתחם הספא בוקרשט תרמה, מתחם ברמה גבוהה מאוד הכולל פארק מים. אנחנו נכנסנו Re לאיזור הספא שבו אין ילדים. ישנה בריכה עם זרמים חמים, והעיצוב מדהים והאווירה באמת מדליקה. יש שאטל חינמי למקום שיוצא מכיכר רומנה.

יום 2 - יום שמתחיל מאוחר. תחילה הזמנו טיול ליום שלמחרת על מנת לראות קצת טבע מחוץ לעיר. ביום זה ביקרנו בשני מתחמי קניות גדולים. בסך הכל בזבוז זמן, מחירים יקרים וחנויות רפאים. הקניונים שבקרנו בהם הם פארקלייק ואפי. בשני המתחמים יש אטרקציות לילדים בקניון אפי נכנסנו למוזיאון חושים מדליק, רק שלטעמנו המוזיאון הוא קטן מדי.

יום 3 - טיול יומי מאורגן שתוקתק בצורה מדהימה עם עצירות רבות בין הנסיעות הארוכות. תחילה נסענו לבקר בארמון פלש כולל סיור מודרך בארמון המרשים גם מבפנים, משם המשכנו לטירת דרקולה בראן שהיא הרבה פחות מרשימה מבפנים, וסיימנו בסיור וארוחת ערב (לא כלולה בטיול) בעיירה המקסימה בראשוב. בהחלט נופים מעניינים בהרבה מהמראות בתוך העיר.

לכל המידע על בוקרשט רומניה
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות