מסלול חד יומי בפירנאים ”מסלול ארוך ומקסים ב-Cirque de Gavarnie“

ממליצים על מסלול של כחמש-שש שעות לאוהבי לכת (כדאי לפנות לו את כל היום) שעשינו בסירק דה גבארני באוקטובר. במקום ללכת הלוך חזור בשביל המתוייר, עלינו בתוך הכפר ימינה (כמה מאות מטרים אחרי ה Tourist Information והחניה) לכיוון הכנסיה ועקבנו אחרי השלטים ל Plateau De Bellvue. העליה דרך היער די תלולה (יש בדרך אפשרות להמשיך ישר לסירק ולא להמשיך ולטפס) , עוברת דרך מפל חביב וממשיכה עד אחו ירוק עם תצפית מדהימה לכיוון הסירק. משם יש מסלולים לטרקים רציניים שממשיכים לכיוון מעבר בוחרלו ושמורת אורדסה. אנחנו (משפחה עם ילדים בגילאים 10-19) התחברנו לשביל שיורד חזרה לכיוון הסירק (צריך להמשיך בכיוון המצוק טיפה הלאה מנקודת התצפית עם שילוטי המסלולים) .

המלצה נוספת- לא לוותר למטה על ההליכה עד המפל (חצי שעה מהמלון) , אבל ללכת ממש עד אליו ולחוות את עוצמתו. אחרת זו סתם עליה מייגעת (במיוחד החלק של הדרדרת) וחסרת תוחלת. משם חזרנו לכפר בשביל הרחב.

  • אם נשאר עוד קצת זמן אפשר לנסוע לכיוון הכפר Gedre והלאה ממנו בכביש מפותל, לכיוון סירק דה טורמוז וסירק ד'אסטבו (אנחנו הסתפקנו בתצפית יפה מאיזור הכביש. נראה שיש גם שם מסלולי הליכה נחמדים.
  •  
לכל המידע על פירנאים צרפת
הטיפ עזר לך?

תגובות ושאלות

יש לכם טיפ מדהים להוסיף?
שתפו אותו עם קהילת המטיילים של למטייל

הוסיפו טיפ

אטרקציות בפירנאים

מלונות ומקומות לינה בפירנאים

מדריכים ונותני שירות בפירנאים

הזמנת חופשה לפירנאים

חדשות התיירות והתעופה

המיוחדים שלנו

קצת השראה לטיול הבא

מתארגנים לטיול: ציוד, ביגוד, המלצות וטיפים לדרך

ביטוח נסיעות לחו"ל: כל מה שצריך כדי לטוס בראש שקט

מגזין החיים הטובים: לייפסטייל והשראה לחופשה

תמונות מהטיול: היעדים שהכי כיף לצלם

חופשה של פעם בחיים

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

כתבות ומדריכים לחופשת סקי