מסלול עד שבוע בבוואריה ”טיול משפחתי בדרום גרמניה ולגולנד“

בפסח 2017 נסענו כל המשפחה לטיול קצר בדרום גרמניה – זוג+7.5+3.5. היעד העיקרי היה לגולנד - שם הזמנו לינה ללילה בחדר בטירה.

המחיר אמנם גבוה וכולל כניסה לכל המשפחה ל-2 ימים בפארק אך שווה בשביל החוויה. המלון נחמד וידידותי כמובן לילדים, ארוחת הבוקר היתה טובה ומגוונת גם לגדולים.

באזור המלון יש פארק נחמד שאפשר לבלות בו שעות רבות, מסלול מיניגולף ובאולינג. הפארק היה די עמוס בגלל פסחא והיו תורים ארוכים אך אפשר לבלות שם בכיף יומיים.

מתאים בעיקר לילדים בגילאים 3-12, מסלול הנינג'ג'ו החדש היה הצלחה אצל הקטן למרות תור של שעה. לפני כן לקחנו לילה במלון הולידי אין בשדה במינכן מאחר ונחתנו ב-9 בלילה.

מלון בסיסי במחיר של 79 אירו לכל המשפחה כולל ארוחת בוקר לכן אין שום טענות.

מהשדה לקחנו רכב שהזמנו מהארץ דרך הרץ - רצינו רכב אוטמטי וגדול עם גי פי אס והלכנו על ב.מ.ו למרות שהיה קצת יקר. בדיעבד אין צורך בכלל בגי פי אס - הוויז עובד נהדר ומכיר הכל.

לאחר לגולנד נסענו למלון Seespitz Hotel בעיירה ליד פוסן (אזור הטירות) מלון דירות הנמצא ממש ליד אגם וייסזני Wieesnsee. מלון מקסים הבנוי מ-2 מבנים בעלי כ-15 דירות נחמדות. הנוף לאגם עולה יותר אבל שווה כל שקל.

במלון יש ארוחת בוקר, אבל לא כדאי, יש מטבחון וסופר לא רחוק ואפשר להכין הכל. כמו כן יש בריכה מחוממת הפתוחה 24 שעות, מועדון ילדים, משחקים לילדים, בליארד פינג-פונג, עמדת קפה ואינטרנט ובאמת מלון מומלץ.

בגל שהיינו עם ילדים התמדנו בדברים שמתאימים להם ועשינו 2 רכבלים באזור, נחמד אבל לא משהו מיוחד. היינו בנוסף בגימבורי ענק ומאוד מתאים לילדים מגיל 3-10, הקטנים שלנו נהנו מאוד.

ביום האחרון נסענו לפארק רוונסבורג - םארק שמאוד מתאים לילדים קטנים, עד גיל 9 בערך.

לכל המידע על בוואריה גרמניה
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות