מידע חיוני נוסף באוזבקיסטן ”אוזבקיסטן - המלצה חמה“

אוזבקיסטן היא ארץ מרתקת ומדהימה מבחינות רבות. לא ניתן כמעט לטייל שם באופן עצמאי היות שאין שרותי תיירות ותחבורה מתאימים. אנחנו התארגנו קבוצת חברים והתחברנו לשרי צבי שהיא מומחית לענייני אוזבקיסטן ומארגנת את הטיול דרך משרד לטיולים באוזבקיסטן.

ראשית, זו מדינה שיש אליה תיירות מועטת ביותר כ-40000 תיירים בשנה בלבד ולכן הכל עדיין אותנטי וראשוני. שנית האנשים חמים, לבביים, פשוטים, ממש מקסימים, ואנחנו התאהבנו בהם. שלישית, היות שמדובר בערים על דרך המשי ומקום שהיה מרכז גדול לפני 500 שנה יש שם הרבה מאד מבנים (מוסלמיים בעיקר) מאד מרשימים בגודלם ובקישוטים הצבעוניים שלהם.  

האוכל גם הוא טעים מאד, זה היה הפלוס של הארגון של שרי אשר ידעה לקחת אותנו למקומות שהאוכל היה מאד טעים וגם נקי. לגבי מלונות, בכל עיר גדולה יש מלון אחד שהוא ברמה טובה, רק צריך לדעת מהו כי המלונות האחרים הם על הפנים. נושא הבטחון במדינה זו מסודר מאד, היות שיש בה שלטון חזק ויציב ובכל מקום נתן לראות אנשי חוק אשר שומרים על הבטחון. למרות שזו מדינה מוסלמית מדובר במוסלמים סונים ואין להם שום אנטי לישראל. חובבי הקניות יהנו באוזבקיסטן משפע גדול של עבודות רקמה, צעיפי משי, אביזרי נוי ועוד במחירים זולים פי 5 ויותר מהמחירים במחוזותינו. סיכום, זהו טיול שכולו הנאה ומומלץ ביותר.

לכל המידע על אוזבקיסטן
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות