מסלול חד יומי בצ'אנג מאי ”המלצה ליום טיול “

אחרי שעשינו את הטיול הפופולארי בן שלושה ימים עם חברת הטיולים Thana, נותר לנו יום נוסף לבלות בצ׳אנג מאי. השכרנו את שירותיו של נהג מונית מקומי בסמוך למלון בו שהינו, והוא ליווה אותנו במשך יום שלם דרך ״סיור מפעלים״ ואח״כ ביקור בממלכת הטיגריסים.

סיור המפעלים כלל ביקור במפעל/חנות עור, מפעל/חנות עצים ולבסוף מפעל מטריות. שני הראשונים היו לטובת נהג המונית, ולכן הביקורים במפעלים אלו היו קצרים ביותר ( נהג המונית מקבל עמלה מכל מפעל שאנחנו נכנסים אליו). מפעל המטריות הוא הדבר! רואים שם את תהליך ייצור המטריות מעץ ונייר, אבל המעניין יותר הוא הקטע שהם מציירים כמעט על כל דבר. תבואו עם ארנקים, חולצות לבנות, כיסויי פלפון, תיקים וכד׳ ותצאו משם עם הכל מעוטר בציורים יפהפיים. זה גם מקום מצויין לשריין מתנות לחברים ובני משפחה. עלות ציור היא 10-30 ₪, תלוי מה בחרתם ואיזה גודל הציור.

לאחר סיור המפעלים המשכנו לממלכת הטיגרסים. שם צילמנו וליטפנו טיגרסים. חוויתי ומהנה, למרות שיש כאלו שאומרים שהחיות מסוממות. נראה שהחיות פשוט רגלות למבקרים ושבעות לחלוטין ולכן הן אדישות למתרחש סביבם. אנחנו העדפנו לחשוב על האופציה השנייה ולכן נהנינו מאוד. מממלכת הטיגרסים חזרנו למלון, ובערב כמובן שוב בשוק לילה. המחיר שגבה מאיתנו נהג המונית הוא סביר ונתון למשא ומתן. חשוב מאוד לאתר נהג שדובר אנגלית – אם הוא לא מדבר ומבין אנגלית, אני ממליץ לא לנסוע איתו, זה פוגם בחווית הטיול – חפשו ומצאו נהג חביב ודובר אנגלית.

לכל המידע על צ'אנג מאי תאילנד
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות