הולה שלום מדריד ”חווית טיול מושלמת “

חזרנו מטיול במדריד ב-18-25.11.2016.

שני אנשים אשר התגלו כשני מלאכים הפכו את ביקורנו במדריד מעוד טיול ל.חוויה בלתי נשכחת!

ליאת ועדי, ליוו אותנו משלב התהיות וההכנות בארץ וסייעו לנו לבחור את היעדים ואת לוח הזמנים הנכון והממצה ביותר לטיול, סייעו לנו בקשיים אשר הערימה עלינו חברת התעופה אשר הביאה אותנו למדריד באיחור של 6 שעות וללא המזוודות, חוויה לא נעימה אשר עדי וליאת השכילו להפוך אותה על פיה בעזרה ובהכוונה הטובה ביותר.

מרגע הנחיתה, ידעו ליאת ועדי להרגיע, לסדר ולהנעים את זמננו, התאימו את עצמם ואת זמנם ללוח הזמנים שלנו ופתרו במסירות ובנעימות כל קושיה ובעיה שנתקלנו בה מן ההתמצאות בעיר ועד בעיה רפואית אשר הצריכה ביקור בבית חולים מקומי כאשר הם התעקשו והתייצבו בבית החולים לתמוך ולתרגם וכל זאת ביום החופשי שלהם.

הצוות היקר טיפל בכל; מגחמות אישיות ועד התנהלות מול בירוקרטיה מקומית, תרגום והכוונה בנושאי אוכל, קניות ובילויים כאשר הם עושים רבים מן הדברים הללו על חשבון זמנם הפרטי ומכל הלב.

בסיורים במדריד, ובטיולים בטולדו ובסגוביה, חלקם קבוצתיים וחלקם פרטיים, נהנינו מן הידע של עדי ומן התמיכה, החמימות והאנושיות של ליאת.

טיול שיכול היה להסתיים במפח נפש מסיבות שונות הפך לטיול ממצה ומרתק בזכות עדי וליאת אשר נכנסו עמוק ללבנו. תודה לכם חברים יקרים.

לכל המידע על מדריד ספרד
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות