מסלול בן שבוע-שבועיים באירלנד ”טיול באירלנד עם ילדים“

אנחנו זוג עם 3 ילדים (7, 4, 2) . תמיד חלמנו לטייל באירלנד וכעת הגשמנו את החלום. מסלול הטיול שלנו הוא סובב דרום אירלנד, כל לילה ישנים במקום אחר.

יום 1: הגענו לדבלין בטיסה מאנגליה. בילינו לילה אצל חברים ובבוקר למחרת יצאנו בנסיעה של 20 דקות דרומה לטפס על אחד ההרים ב-Wiclow, Kilmacanogue. הטיפוס מתאים למשפחות ושווה כל רגע.
 יום 2: יצאנו בנסיעה לגאלווי, שם חיפשנו פסטיבל אבירים שלא היה קיים בעיר Loughrea אך העיירה היתה מרשימה ביופייה. לאחר נסיעה מדהימה הגענו ללילה הראשון ב-Carran בהוסטל לא מרשים אבל סביר.
 יום 3: נסענו לצוקי מוהר, היה מעט גשום עם רוח אבל הנוף עוצר נשימה. המשכנו לטירת Bunratty, טירה ישנה מתוחזקת היטב עם כפר אשר מראה את החיים באירלנד לפני שנים רבות, מומלץ מאוד לילדים. את הלילה העברנו ב B&b מקסים ליד Mews Guesthouse.
 יום 4: המשכנו לאיזור Gap Of Dunloe. שם לקחנו סוס ועגלה (60 יורו) ונסענו לטיול של שעה וחצי - אחד המקומות היפים בהם שהינו והחוויה לילדים מטורפת. אחרי הליכה וביקור ב-Ross Castle בה הביקור פחות שווה ומתאים לילדים ישנו ב-Killarney Hotel.
 יום 5: יצאנו לטיול באיזור קילרני Muckross House איזור מקסים ורגוע. משם המשכנו ללילה מיוחד בטירה ששכרנו לעצמנו. Ballintotis Castle היתה חוויה מיוחדת במינה, שינה לאור נרות ובבוקר ארוחת בוקר וקפה על גג הטירה.
 יום 6: נסענו לטיול אופנים ב-Waterford Greenway. התחלנו ב-Kilmacthomas משם הדרך יורדת לכיוון Dungaravan, היו 23 ק”מ מדהימים של נסיעה קלילה. את הלילה העברנו ב-Dunmore East במלון שנקרא The Strand Inn, מלון מקסים עם מיקום מעולה.
 יום 7: נשארנו במלון בחוף הים ונסענו באופן רגוע חזרה לדבלין.
 יום 8: דבלין - סיור בעיר עם Viking Splash.

לכל המידע על אירלנד
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות