תחבורה בדיסלדורף - מדריך להתניידות בעיר

דיסלדורף, העיר התשיעית בגודלה בגרמניה, מציעה למבקריה אמצעי תחבורה שונים, בכדי להתנייד בקלות בעיר. תוכלו לבחור לנסוע עם המטרו, החשמלית, אוטובוס או לשכור רכב. בכתבה הבאה, מידע שימושי על תחבורה בדיסלדורף.
ליאור כהן - מערכת אתר למטייל
|
תמונה ראשית עבור: תחבורה בדיסלדורף - מדריך להתניידות בעיר
© איתמר ברק

תחבורה בדיסלדורף - מידע שימושי

התחבורה הציבורית בדיסלדורף (Düsseldorf) מציעה למבקריה חשמליות, אוטובוסים ורכבת תחתית, כך שתוכלו להתנייד ולהתמצא בקלות ברחבי העיר. דיסלדורף וסביבתה מקושרת ברשת הרכבות של S-Bahn (רכבת פרברית) וברשת ענפה של חשמליות ואוטובוסים. תוכלו לקנות כרטיס יומי, שמאפשר עלייה חופשית לכל אמצעי התחבורה בעיר. לדיסלדורף אזור תעריף אחיד לכל מתקני התחבורה, כולל הרכבות של Deutsche Bahn AG, ללא עלות נוספת. כך שניתן להגיע למקומות מרוחקים יותר ולשדה התעופה בקלות, בנוחות וכמובן ללא פקקים.

תחבורה בדיסלדורף (אילוסטרציה). צילום: עמית פלדתחבורה בדיסלדורף (אילוסטרציה). צילום: עמית פלד

תחבורה בדיסלדורף - המטרו

אמצעי תחבורה פופולארי בדיסלדורף הוא המטרו. רשת הרכבת התחתית יעילה ואמינה ומקשרת בין מספר רב של תחנות, ברחבי העיר. כל מספר דקות מגיעה רכבת ואת הכרטיסים תוכלו לקנות בקופות האוטומטיות. המטרו בדיסלדורף פועל בין השעות 5:30 בבוקר ועד אחת בלילה. אתר אינטרנט: maps.howstuffworks.com.

השכרת רכב בדיסלדורף

השכרת רכב היא אופציה מועדפת על תיירים רבים, המעוניינים להגיע לאזורים מרוחקים או להתנייד בצורה ספונטנית יותר, בעת ביקורם בעיר. יש הטוענים כי השכרת רכב, דווקא בפרברי העיר, מוזילה את המחיר, בהפרש של עד כ-150 יורו. ברחבי העיר שלל סוכנויות להשכרת רכב ומשרדים בנמל התעופה.

דיסלדורף. צילום: איתמר ברקדיסלדורף. צילום: איתמר ברק

הגעה לשדה התעופה בדיסלדורף

נמל התעופה הבינלאומי דיסלדורף (Flughafen Düsseldorf International) הוא נמל התעופה השלישי בגודלו בגרמניה. נמל התעופה נמצא כשבעה קילומטרים ממרכז העיר. לשדה התעופה ניתן להגיע במספר דרכים: רכבת, אוטובוס, מונית ועוד. בנמל פועלות שתי תחנות רכבת, תחנת רכבת בין-עירונית לסוגי הרכבות בגרמניה ותחנת רכבת מקומית, אשר משמשת את ה-S-Bahn בעיר. בנוסף, בנמל התעופה פועלת מערכת SkyTrain, אשר מקשרת בין תחנת הרכבת הבין עירונית, חניוני הרכב ובתי הנתיבות. הנמל מקושר לרשת הכבישים הגרמנית, עם מקטע ייעודי מכביש אוטובאן A44. אתר אינטרנט:www.duesseldorf-international.de.לתחילת הכתבה

 רוצים לקרוא עוד על דיסלדורף? הכתבות הבאות עשויות לעניין אתכם:

יעדי הכתבה

כתבות מומלצות עבורך על דיסלדורף

אטרקציות בדיסלדורף

מלונות ומקומות לינה בדיסלדורף

הזמנת חופשה לדיסלדורף

חדשות התיירות והתעופה

המיוחדים שלנו

קצת השראה לטיול הבא

מתארגנים לטיול: ציוד, ביגוד, המלצות וטיפים לדרך

ביטוח נסיעות לחו"ל: כל מה שצריך כדי לטוס בראש שקט

מגזין החיים הטובים: לייפסטייל והשראה לחופשה

פסח 2024 -לאן לטוס לחופשה הבאה?

ספארי צלילה: המדריך לצולל המתחיל

תמונות מהטיול: היעדים שהכי כיף לצלם

יוצאים לטיול הגדול: בר ושני עפים על העולם

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

כתבות ומדריכים לחופשת סקי