המבוך של טירת בודה
Labyrinth of Buda Castle

4.3
(14)
המבוך של טירת בודה - למטייל (1) מתוך הטיפ של sancho
המבוך של טירת בודה מתוך הטיפ של Hametayel15 - למטייל (2) מתוך הטיפ של Hametayel15
המבוך של טירת בודה מתוך הטיפ של sancho - למטייל (3) מתוך הטיפ של sancho
המבוך של טירת בודה מתוך הטיפ של sancho - למטייל (4) מתוך הטיפ של sancho
Budapest, 1014, Úri u. 9, 1014 Hungary
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על המבוך של טירת בודה

4.3
14 מדרגים
2
0
1
0
0

14 המלצות על המבוך של טירת בודה

תמונת הפרופיל של Danir
Danir

”מבוך בבודה“

קרא עוד

מקום מדהים וחוויה כיפית מאוד. מבוך שממוקם כ-10 מטרים מתחת לאדמה, אולי קצת יותר. מדמה ממש את חיי האצולה ההונגרית של העבר. המחיר הוא 2000 פורינט.

ממליץ מאוד, אטרקציה שווה!

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Hametayel15
Hametayel15

”מבוך דרקולה - מצמרר ומגניב בטירוף!“

קרא עוד

מבוך זה עוסק סביב דרקולה. מבוך תת קרקעי חשוך ואפל, מסתובבים בו עם עששיות ומגששים יחד באפלה על מנת להגיע ליציאה. במהלך המבוך המון מיצגים וכתובות אגדות שונות בנושא. נהדר!

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של juba
juba

”מוזר ומיוחד אך גם קצת מטופש“

קרא עוד

הלכנו בשעה 6 בערב והיינו המבקרים היחידים במבוך. יורדים 2-3 קומות פנימה לתוך האדמה לכן קר וישנן הרבה שלוליות לכן ממליצה להביא ז'קט. המבוך חשוך לחלוטין, מקבלים עששית קטנה כדי להתנייד בו. כמובן שגם נעזרים מהפנס בטלפון כי העששית לא מספיקה. בעיקרון מטיילים בחללים תת קרקעיים שלפי ההיסטוריה הרוזן דרקולה ואנשים נוספים עונו שם. המקום מעניין מאוד, אבל ריק מתוכן. המסדרונות ריקיים ממיעד מלבד כל מיני עמודי וכותרות אבן ומעט מעט מידע. הפואנטה של המקום זאת הליכה מפחידה בחושך, ברקע יש מוזיקת אופרה ומדיי פעם יש בובות שמולבשות בתפאורה של הצגה מימי הביניים. לא מתאים לילדים לדעתי וגם למי שנורא פוחד מהחושך. מה שמפחיד זאת ההליכה בחושך, והמוזיקה המפחידה. באופן כללי זה נחמד, אבל חבל שלא הופכים את המקום המעניין הזה למשהו יותר מזה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של ufo
ufo

”לבירינט מתחת למצודת בודה“

קרא עוד

מקום נחמד-אך לא יותר מזה.מבוך תת קרקעי חשוך, אך כלל לא מפחיד עם חדרים בהם בובות שבאות לספר סיפור כלשהו, חדר המוקדש לדרקולה (שהיה אסיר במבוך הזה בזמנו) וחדר קטן עם תמונות ומידע על מערות הכי יפות על כדור הארץ.בשורה התחתונה-די מומלץ כשיש מספיק זמן לביקור בעיר.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Shachaf3291523
Shachaf3291523

”חוויה מלאת אדרנלין“

קרא עוד

בבודה, בכתובת Uri 9, שוכן מבנה שחזיתו ככל החזיתות, אך בפנים נמצא מרתף עם תעלות רבות בסגנון דרקולה. במקום מוצגים פסלים המילים את חיי תושבי המקום והוא חשוך חשוך. את המסייר מלווה מוזיקה מפחידה, ובחלקים מסויימים שורר ערפל כבד כלכך עד שאי אפשר לראות כלום. החוויה לא מומלצת לכל אחד אך אנחנו (פחדנו, מודים) נהנינו בסופו של דבר וצחקנו מאוד.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של inbarlula
inbarlula

”חוויה ייחודית ומהנה במבוך של בודה“

קרא עוד

מי שנהנה מחדרי בריחה או מחידות ייהנה מאוד במבוך. הכניסה למבוך ברחוב Úri u. 9, כאשר ישנם שני סיפורים במבוך – אחד מתוך אופרה והשני על דרקולה. במקור, המבוך שימש כיציאה למקרה חירום לדרי טירת בודה, אך מכיוון של יודעים איפה הכניסה דרך הטירה מצאו כניסה אחרת שמשמשת כאתר תיירותי.

המבוך קצת מפחיד, ויש חלקים שבהם הולכים בחושך מוחלט, ולכן לא מיועד לילדים קטנים, אך ילדים גדולים ומשפחות ייהנו מאוד מהחוויה הייחודית שאורכת בין 30 דקות לשעה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של adisarid
adisarid

”מפלט מהנה מהחום בחוץ“

קרא עוד

יורדים לעומק האדמה, משהו כמו שתי קומות למטה, משלמים מחיר סימלי (2,500 פורינט לאדם, או פחות אם יש קופון הנחה) ונכנסים.

ברקע יש מוזיקה ורעשים מפחידים שמכניסים לאווירה ומיד על ההתחלה נכנסים למבוך החשוך. לא לפספס, לא להדליק פנסים בטלפון, זה ממש נחמד. נצמדים לחוט על אחד הקירות וצועדים בעלטה.

הלחות והטמפ' הנמוכה מתחת לאדמה מצננות באופן נהדר אחרי סיור ב-33 מעלות בחוץ, זה בונוס מעולה למיקום.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של sancho
sancho

”מבוכים תת קרקעיים בבודפשט“

קרא עוד

רשת מנהרות תת קרקעיות בבודפשט, חלקן חשוכות לחלוטין, ובשביל החוויה המושלמת לא מדליקים פנס. לאורך המנהרות יש חדרים עם דמויות קלאסיות מעברה ההיסטורי של העיר. ברוב החדרים מתנגנת גם מוזיקה קלאסית, מה שמגביר את עוצמת החוויה.

מדובר בבילוי קליל של כשעה, שמתאים לכל המשפחה, אך לא לגילאים שבו יש פחד מחושך...

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של indexswing
indexswing

”אטרקציה מומלצת!“

קרא עוד

מדובר ברשת של מערות תת קרקעיות אפלוליות שבחלקן חושך מוחלט! נסו לא להפעיל את הפנס בטלפון להנאה המושלמת. נכנסים למערות שבהן מוצגים ודמויות שעווה שונות (לא התעמקנו בהן). יש גם את האיזור של דרקולה. הילדים נהנו והמחיר לא היה גבוה. לילדים כ-12 ש”ח ומבוגרים 30 ש”ח. סה”כ חוויה מעניינת שילדים יצאו ממנה נלהבים.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של שרון מאזור השרון
שרון מאזור השרון

”חוויה במבוך מתחת למצודת בודה“

קרא עוד

ממליצים להיכנס למבוך שמתחת למצודת בודה, ברחוב Uri. מהלכים בשלל אולמות תת קרקעיים בהם בובות שעווה מאופרות שונות, מגיעים לחלק חשוך לגמרי של מבוך מתפתל, ואחר כך מנסים למצוא את הדרך החוצה בין תאי כליאה של אסירים לשעבר, בהם דרקולה. חוויה נחמדה מאוד.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על המבוך של טירת בודה

הוספת פוסט

תגיות

הזמנת חופשה לבודפשט

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם