מסעדת בוטין
Botín

4
(3)
Calle Cuchilleros, 17, 28005 Madrid, Madrid, Spain
+34 913 66 42 17
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מסעדת בוטין במדריד הינה המסעדה הוותיקה בעולם (פתוחה ברציפות משנת 1725) וככזו זוכה להופיע בספר השיאים של גינס. המסעדה פתוחה בכל ימות השבוע. התפריט מבוסס על מאכלים ספרדים טיפוסיים כבשר כבש צלוי דגים או מאכלי ים. לצמחונים יהיה קשה יותר למצוא פה מה לאכול, והם יאלצו להסתפק בכמה מנות ראשונות ותוספות.

מה חושבים מטיילים על מסעדת בוטין

4
3 מדרגים
1
1
1
0
0

3 המלצות על מסעדת בוטין

תמונת הפרופיל של eden3
eden3

”מסעדת בוטין העתיקה בעולם - "חוויה" לתיירים“

קרא עוד

המסעדה מוגדרת בגינס כעתיקה בעולם – משנת 1725. ולכן זו חוויה שצריך לסמן וי בעת הביקור במדריד. גם אנו עשינו זאת בביקורנו ולא התפעלנו. אכן המנות טעימות ולא כל כך יקרות כפי שהזהירו אותנו. המחיר זהה למחיר מסעדה ברמה כזו בארץ.

למסעדה זו מגיעים בשל האווירה האותנטית והמבנה העתיק. ואולם, וכאן ברצוני לתת טיפ למי שמזמין, בעת ההזמנה בקשו שיושיבו אתכם באולם המרכזי בקומת הכניסה. אותנו הושיבו בכוך מקורה בלבנים שיורדים אליו במדרגות ובו דחסו שלושה שולחנות. לא הספקנו בכלל להתרשם ממראה המסעדה, אלא בתמונות שראינו באינטרנט. כך, שלא זכינו לחוות את האותנטיות שלשמה באנו.

כמובן שיש להזמין מקומות מראש. המסעדה היתה מלאה כשהגענו.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Tulip123
Tulip123

”מסעדת Botin במדריד“

קרא עוד

בחודש ינואר 2015 ערכתי חופשה של סוף שבוע במדריד יחד עם בתי בת ה-13. באחד הערבים יצאנו לארוחה במסעדת Botin, שאליה הזמנתי מקום מראש. המסעדה פתוחה ברציפות באותו המקום משנת 1725 ולפי ספר השיאים של גינס, היא המסעדה הפעילה הוותיקה ביותר בעולם. למרות שהמסעדה הפכה זה מכבר לאטרקציה תיירותית בפני עצמה, ניתן עדיין למצוא בה גם מבקרים מקומיים, מה שמעיד על כך שהיא לא "התקלקלה" לגמרי... 

התפריט מבוסס על מאכלים ספרדים טיפוסיים, אני הזמנתי את אחת ממנות הדגל – בשר כבש צלוי, שאכן היה מצוין. בתי צמחונית ומכיוון שכל המנות העיקריות כללו בשר, דגים או מאכלי ים, היא נאלצה להסתפק בכמה מנות ראשונות ותוספות. 

בסך הכל נהנינו מאוד מהאוכל ומחוויית הביקור במסעדה המיוחדת, כדאי מאוד להזמין מקום מראש בשל התור הארוך שמשתרע בכניסה בשעות הערב.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של sylvisapir
sylvisapir

”המסעדה הוותיקה בעולם, ולא פלא“

קרא עוד

Botín במדריד היא מסעדה הוותיקה בעולם. משנת 1725 ומחזיקת שיא גינס רשמי (מוצג בחלון הראווה). אוכל טעים מאוד (למרות שמנות החזירונים בתנור היא מנת הדגל, הסטייק היה מופלא). השירות לעילא ולעילא (המלצרים אדיבים, דוברי אנגלית, סבלניים וישמחו לצלם אתכם ואיתכם), האווירה נהדרת (אם יש מקום, הזמינו בקומת המרתף). חוויה שתיזכר.

 
הטיפ עזר לך?

כתבות על מסעדת בוטין

מתוך הבלוגים - פוסטים על מסעדת בוטין

הוספת פוסט

תגיות

הזמנת חופשה למדריד

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם