טיסות במינכן

6 המלצות על טיסות במינכן

תמונת הפרופיל של Riyan
Riyan

”המראות ונחיתות“

קרא עוד

לבאים מהארץ בטיסת אל על, המטוס נוחת בטרמינל נפרד. הנוסעים מגיעים לטרמינל F, עוברים את כל התהליכים כולל קבלת המזוודות, ומשם עוברים לפי השילוט לטרמינל 1.

בחזרה, לא מסובך בכלל. אל תחפשו דברים מיותרים. לכו עם השילוט לטרמינל F, מי ששכר רכב יודע לחזור למקום הדלפקים וממנו להמשיך לכיוון טרמינל F.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של שי נעים
שי נעים

”חברת טיסות זולה ושימוש מומלץ בתחבורה ציבורית“

קרא עוד

ביקרתי עם חבר במינכן היפה. אני ממליץ מאוד על טיסה עם חברת לואו
 קוסט חדשה ומעולה בשם טרנסוויה - הכרטיס הלוך ושוב עלה 140 יורו.
 הטיסות היו בזמן ובמטוס חדיש וצוות נחמד מאוד. רק לידע כללי: כל דבר
 בטיסה יעלה כסף כולל מים אז תתארגנו בהתאם. הטיסה חזרה לארץ ממינכן
 יוצאת מאזור F הנמצא בן שני הטרמינלים. הטיסות לישראל נמצאות באזור
 הנ"ל שהינו מבודד מכל שאר חלקי הנמל ועוברים שם בדיקה ביטחונית קפדנית
 במיוחד.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Miron_3493079
Miron_3493079

”הוראות הגעה לטיסות אלעל היוצאות ממינכן“

קרא עוד

טיסות אל על יוצאות ממינכן טרמינל A. כשתכנסו לטרמינל תראו שבלוח הטיסות, שהטיסות לישראל יוצאות מאגף F אבל תמצאו להפתעתכם שבטרמינל A יש אגף מ A – E אז היכן F?

הו…. בשביל להגיע לאגף F, יש לצאת לרחבה הגדולה שבין טרמינל A ל B ללכת לכיוון מלון הילטון שבמתחם, לחצות את הפסג' שלו. אתם כבר תראו לאורך הדרך את הסימון F.

ראוי לציין שבטרמינל זה יש חנות דיוטי פרי פיצפונית עם מוצרים מינימאליים, ובית קפה קטן כך שקחו בחשבון זאת. בהצלחה

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של ענת פ
ענת פ
1

”הטיסה שלנו בישראייר “

קרא עוד

טסנו בטיסת ישראייר למינכן, טיסה רגילה (לא לואו-קוסט). במהלך הטיסה (שלוש וחצי שעות) לא מגישים ארוחה, ואפילו לא מים! ניתן היה לרכוש תמורת תשלום מזון ושתייה. טסנו בעבר בחברות אחרות בטיסות לואו-קוסט ללא ארוחה, אך מים תמיד הוגשו. ואדגיש שוב, הטיסה הזאת לא היתה לואו-קוסט!

לנו באופן אישי הגרידיות הזאת נראית מוגזמת.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של karinvs
karinvs

”חוסר נגישות לנכים לטיסות אל-על במינכן“

קרא עוד

לאחרונה נסעתי עם בעלי לטיול באירופה ובחרנו לנחות במינכן על מנת לקחת משם רכב ולטייל באיזור. בעלי נכה פוליו והולך עם קביים, לנסיעות לחו"ל אנו לוקחים כסא גלגלים. בכל הנסיעות שלנו אנו מודיעים לחברת התעופה על כך. אנו מגיעים לפתח המטוס עם הכסא ומקבלים אותו בנחיתה. הפעם טסנו עם אל על וכמובן הודענו להם על כל הסידור. להפתענו הרבה כהגענו למינכן הכסא לא היה בפתח המטוס. נאמר לנו שעל בעלי ללכת כ-40 מ"ר ולרדת במדרגות ורק אז יוכל לקבל את הכסא. לא ידענו אם לצחוק או לבכות, הרי אם בן אדם נעזר בכסא גלגלים זה ברור שהוא לא יכול ללכת, לא? אז זהו, לא ברור. הופתענו במיוחד כי כבר נחתנו במינכן, אך מסתבר שזה היה עם לופטהנזה. מזל שבעלי יכול ללכת כמה צעדים, אך מה עושים אנשים ללא יכולת ניידות בכלל? אז תדעו שאם יש לכם בעיות נגישות לא נוסעים למינכן עם אל-על.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של joegreat
joegreat

”טיסות אלעל בטרמינל במינכן“

קרא עוד

טיסות אל על ואחרות, למינכן וממנה, יוצאות מטרמינל מאובטח ושמור, ממש מוקצה מחמת זהירות ביטחונית. הטרמינל מרוחק ומבודד מהטרמינל הגדול ומחייב הליכה ממושכת ובלתי נעימה עם החפצים האישיים, כולל המזוודות, בחורף זה בגשם ובשלג ובקיץ זה בחום מעיק. 

חלק מהמסע הרגלי, לטרמינל של טיסות לישראל וממנו לטרמינל היציאה ולחברות של השכרת הרכבים, מתנהל באוויר הפתוח. חזרנו אתמול, בקור אימים, ממינכן, ההליכה בקור עם המזוודות עד לטרמינל "המצורעים", כך קראנו לו, הייתה זוועה, הבידוק ארך זמן רב. נאלצנו להמתין מחוץ לטרמינל בעמידה עד שהנוסעים נכנסו אט אט לתוך המבנה, הבידוק עצמו ארך זמן רב מאוד ואחרי מסירת המזוודות, בתוך הטרמינל, נאלצנו לחכות עוד כחצי שעה בעמידה, כי אין כמעט כיסאות, בתור ההמתנה לבידוק האישי. 

גם אחרי הבידוק האישי נכנסים לאולם המתנה עם חנות אחת קטנה של דיוטי פרי, אין אפשרות לקבל במזומן את החזרי המע"מ עבור רכישות בגרמניה וצריך לשלוח את המעטפות בתיבת דואר פנימי במקום, זאת בניגוד לטרמינלים האחרים של נוסעים אחרים במינכן, שם מקבלים את ההחזר במזומן.

הטיפ אפוא פשוט מאוד: עשו מאמץ לנסוע, באזור גרמניה ואוסטריה, דרך מילנו, וינה, ציריך או יעד אחר בגרמניה ורק אם אין ברירה העדיפו את מינכן.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על טיסות במינכן

אין עדיין פוסטים על טיסות במינכן.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות