טיסות במינכן ”טיסות אלעל בטרמינל במינכן“

טיסות אל על ואחרות, למינכן וממנה, יוצאות מטרמינל מאובטח ושמור, ממש מוקצה מחמת זהירות ביטחונית. הטרמינל מרוחק ומבודד מהטרמינל הגדול ומחייב הליכה ממושכת ובלתי נעימה עם החפצים האישיים, כולל המזוודות, בחורף זה בגשם ובשלג ובקיץ זה בחום מעיק. 

חלק מהמסע הרגלי, לטרמינל של טיסות לישראל וממנו לטרמינל היציאה ולחברות של השכרת הרכבים, מתנהל באוויר הפתוח. חזרנו אתמול, בקור אימים, ממינכן, ההליכה בקור עם המזוודות עד לטרמינל "המצורעים", כך קראנו לו, הייתה זוועה, הבידוק ארך זמן רב. נאלצנו להמתין מחוץ לטרמינל בעמידה עד שהנוסעים נכנסו אט אט לתוך המבנה, הבידוק עצמו ארך זמן רב מאוד ואחרי מסירת המזוודות, בתוך הטרמינל, נאלצנו לחכות עוד כחצי שעה בעמידה, כי אין כמעט כיסאות, בתור ההמתנה לבידוק האישי. 

גם אחרי הבידוק האישי נכנסים לאולם המתנה עם חנות אחת קטנה של דיוטי פרי, אין אפשרות לקבל במזומן את החזרי המע"מ עבור רכישות בגרמניה וצריך לשלוח את המעטפות בתיבת דואר פנימי במקום, זאת בניגוד לטרמינלים האחרים של נוסעים אחרים במינכן, שם מקבלים את ההחזר במזומן.

הטיפ אפוא פשוט מאוד: עשו מאמץ לנסוע, באזור גרמניה ואוסטריה, דרך מילנו, וינה, ציריך או יעד אחר בגרמניה ורק אם אין ברירה העדיפו את מינכן.

לכל המידע על מינכן גרמניה
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות