מפעל פורש
Porsche Factory

5
(1)
מפעל פורש - למטייל (1) מתוך הטיפ של Dikla20
Schwieberdinger Str. 130D, 70435 Stuttgart, Germany
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על מפעל פורש

5
מדרג אחד
1
0
0
0
0

1 המלצות על מפעל פורש

תמונת הפרופיל של Dikla20
Dikla20

”סיור במפעל של Porsche “

קרא עוד

המפעל של Porsche בצפון שטוטגרט פותח את שעריו אחת לכמה שבועות לסיור לקהל הרחב. מומלץ מאוד לחובבי רכבים, מפעלים או בכלל.

במפעל מייצרים שלושה מדגמי הספורט. כל הרכבים במפעל מיוצרים על פי הזמנה אישית של לקוחות. המפעל הוא כמעט כולו ידני, ללא מכונות ענק, ולכן במהלך הסיור הולכים ממש בצמוד לרכבים ולפועלים, ממש במרחק נגיעה. המפעל מסודר ונקי להפליא.

נרשמנו לסיור כמה חודשים מראש באמצעות המייל. הסיור אורך בן שעה לשעתיים, אסור לצלם וצריך להגיע רבע שעה לפני, אבל מומלץ אפילו קודם. הגענו לכניסה של מוזיאון פורש הצמוד (חניה בחניון התת קרקעי בתשלום של כמה יורו בודדים) , שם שילמנו עבור הסיור 6 יורו לאדם. הסיור התקיים באנגלית, על-ידי מדריך מסביר פנים. בקבוצה קטנה הובלנו לאורך כל פס הייצור של המפעל וראינו כמעט את כל שלבי הייצור. הסיור מתחיל מהשלב בו נכנסת השלדה למתחם ונעה על מסוע בין 3 קומות לאורכן עשרות פועלים מחברים את כל חלקי הרכב, דלתות, שמשות, דש בורד, מושבים וכו'. בהמשך מתחברת השלדה למנוע (ה"חתונה") שמגיע מאזור אחר במפעל, שגם בו מסיירים מאוחר יותר.

התלבטנו רבות לפני הנסיעה עם להירשם לסיור במפעל של פורש או במפעל של מרסצדס. הבנו שההבדל המרכזי ביניהם הוא שהמפעל של פורש מתנהל בצורה ידנית לעומת המפעל של מרצדס שהוא מופעל על ידי מכונות תעשייתיות גדולות-1. בסוף בחרנו בפורש בגלל שהתאריך והשעה התאימו לנו יותר.

המפעל של פורש היה מרשים והסיור מעניין מאוד וכלל לא תיירותי, מאפשר הצצה כמעט מלאה להליך הייצור וההרכבה. הזדמנות חד פעמית להיות כל כך קרובים לפס הייצור ולהתרשם מהרכבים המיוחדים, החלקים האיכותיים וההרכבה הידנית. בהחלט מומלץ מאוד.

אל תשכחו להירשם לסיור מראש במייל: Werksfuehrungen@porsche.de..

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על מפעל פורש

אין עדיין פוסטים על מפעל פורש.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות