מרכז הקניות ברנט קרוס
Brent Cross

Brent Cross, London, UK

ברנט קרוס הוא מרכז קניות הקרוי על שם השכונה בה הוא נמצא. האזור הוא החלק הפריפריאלי והצפוני של לונדון. מה שמושך אליו את התייריים והמקומיים הוא הגודל והמחירים השפויים יחסית לקניונים של איזור המרכז ורחוב אוקספורד. הקניון כולל בתוכו כ-120 חנויות, בהן רשתות רבות המוכרות גם בארץ (כמו אלדו, H&M, מגנוליה, זארה ועוד) ורשתות אחרות המוכרות ברחבי העולם (כמו הוליסטר, בננה רפאבליק ועוד).

1 המלצות על מרכז הקניות ברנט קרוס

תמונת הפרופיל של אודליהכהן1
אודליהכהן1

”קניות שוות במחירים מצחיקים“

קרא עוד

חזרתי מסופ"ש בלונדון. שם לנתי בדירתה של טלי סבג שב'גולדרס גרין', שכונה יהודית. מסתבר שמרחק של 10 דקות נסיעה משם יש מרכז קניות שנקרא Brent Cross (ניתן להגיע במונית ב-6 פאונד או באוטובוס מספר 210 עד לשם). המרכז מחולק לשניים - קניון ועוד חלק קטן יותר שבו יש טויס אר אס ובייבי אר אס, מאוד זולים ביחס לארץ. הבדל של כ-50 אחוז מהמחירים בארץ. מי שרוצה לקנות מתנות וצעצועים של דמויות מוכרות מהטלוויזיה, כדאי שיסע לשם ולא יקנה באוקספורד.

בנוסף, יש שם חנות בשם Sport Direst, שפשוט לא יאמן המחירים שהם מציעים לנעליים לכל המשפחה. פשוט להביא תיק רק לקניות משם. לדוגמא, נעלי נייק של רונלדו שכאן בארץ עולות 300 ש"ח, קניתי אותם לבן שלי ב-180 ש"ח. נעלי קט רגל של אדידס שמוכרים כאן בארץ ב-200 ש"ח, עולים שם 80 ש"ח! סנדלים של נייק לילדים שבארץ עולים כ-200 ש"ח, שם עולים 100 ש"ח ועוד ועוד. יש נעליים גם של קיטי וכל שאר דמויות הטלוויזיה המוכרות. יש חולצות לילדים של נייקי ואדידס ופומה ב-35 ש"ח! יש שם מלא חליפות וחולצות של כל הדמויות מהטלוויזיה ב-30 ש"ח ובאיכות מדהימה.

בנוסף, מי שרוצה לקנות מוצרים של כדורגל - כדור של צ'לסי, תיק של ארסנל, כפפות, מגנים, שמיכות, גרביים ועוד, המחירים שם נמוכים בהרבה ממה שמוכרים במרכז העיר. הבדלים של 8 פאונד לפריט! בקיצור, מי שיגיע לשם, צריך להכין תיק רק לקניות. חנות מדהימה! חשוב להקפיד למדוד רק בתאים. בעלי בשיא הטבעיות הוריד חולצה כדי לבדוק מידה ומיד ביקשו שיכנס למלתחה והסתכלו עלינו בפליאה. בהחלט לא מנומס מצידנו... הקניון שממול נחמד. לא משהו מיוחד, אין מציאות מיוחדות.

הטיפ עזר לך?

כתבות על מרכז הקניות ברנט קרוס

מתוך הבלוגים - פוסטים על מרכז הקניות ברנט קרוס

אין עדיין פוסטים על מרכז הקניות ברנט קרוס.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות