המדריכה וונדי וואנג
Wendy Wang

5
(6)
המדריכה וונדי וואנג - למטייל (1) מתוך הטיפ של linst
המדריכה וונדי וואנג מתוך הטיפ של טיילנית מקצועית - למטייל (2) מתוך הטיפ של טיילנית מקצועית
המדריכה וונדי וואנג מתוך הטיפ של טיילנית מקצועית - למטייל (3) מתוך הטיפ של טיילנית מקצועית
המדריכה וונדי וואנג מתוך הטיפ של טיילנית מקצועית - למטייל (4) מתוך הטיפ של טיילנית מקצועית
Beijing, China
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על המדריכה וונדי וואנג

5
6 מדרגים
6
0
0
0
0

6 המלצות על המדריכה וונדי וואנג

תמונת הפרופיל של רוני53
רוני53

”וונדי וונג - מדריכה מצוינת“

קרא עוד

טיילנו, אישתי ואני בביג''ין עם וונדי וונג. וונדי אספה אותנו משדה התעופה וביום האחרון החזירה אותנו לתחנת הרכבת להמשך דרכנו ועזרה בכל הכרוך במשיכת הכרטיסים שם. פרוצדורה מעיקה למי שאינם דוברי סינית. וונדי, אישה נעימה, דוברת אנגלית טובה, סבלנית מאוד, מכירה את ההיסטוריה של סין, הכינה עבורנו מסלול של שלושה ימים, מנוצל היטב. מידי יום אספה אותנו מהמלון, ברכב בו היא נוהגת, בשעה המתוכננת והחזירה חזרה לאחר יום עמוס חוויות. ציידה אותנו בהמלצות לבילוי שעות הערב בעיר. ממליצים בחום רב על וננדי. בלי ספק היא המדריכה שלנו בפעם הבאה בייג''ין.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של shefetarik
shefetarik

”וונדי וונג - מדריכה נהדרת“

קרא עוד

בעקבות המלצות כאן באתר יצרנו קשר עם ונדי וטיילנו איתה שלושה ימים. חוויה מומלצת! וונדי נעימה ומעניינת. דוברת אנגלית שוטפת ומלאה בידע שאותו שמחה לשתף איתנו. ניהלנו שיחות ארוכות בהן סיפרה לנו לנו על האתרים שביקרנו בהם ועל החיים בסין. כשחליתי באחד הימים וונדי דחתה לנו את הטיול מבלי להסס ואף הציעה עזרה. אנחנו מרגישים שהטיול היה מעניין ומשמעותי הרבה יותר בזכות ההדרכה של וונדי, והספקנו לראות הרבה יותר בזכותה. גם בימים שלא טיילנו איתה היא סיפקה הסברים לאן כדאי ללכת ואיך להגיע לכל מקום. האימיל של וונדי Chunweiwendy@hotmail.com ממליצים בחום!

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של shlomit10
shlomit10

”וונדי וואנג, מדריכה בבייגין“

קרא עוד

היינו 3 ימים בהדרכתה של וונדי בביגין. ממליצים בחום. וונדי הגיעה בבקרים למלון בו שהינו כפי שקבענו. יומיים טיילנו איתה בבייגין על פי בחירתנו בתחבורה ציבורית ועוד יום נסענו במכוניתה לחומה הסינית ולמתחם הגלריות. וונדי מאוד נעימה וצנועה, מתידדת במהירות ונכונה לעזור.יודעת היטב אנגלית ומלאת ידע בנושאי ההסטוריה והתרבות. היא ניהלה את סדר היום בחוכמה על פי התנועה וצפיפות באתרים. היתה גמישה וקשובה לרצונותינו ויכולותינו ודאגה להדריך אותנו מה לעשות בהמשך היום גם לאחר שנפרדנו. היא לימדה אותנו בסבלנות ונחישות איך להסתדר בביגין למשל בתחבורה הציבורית. לימדה אותנו על הכתב הסיני ואף למדנו בעזרתה מילות מפתח וחלקי מילים שסייעו לנו להבין ולהתמצא בשמות הרחובות והאתרים.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של gilab5
gilab5

”מדריכה בבייג'ינג - וונדי וואנג“

קרא עוד

וונדי וואנג ליוותה אותנו בטיול בן שישה ימים בבייג'ינג (אוקטובר 2018) . מכירה את העיר וסביבתה היטב, דוברת אנגלית מובנת, נוהגת במכונית משלה כך שהטיול מאוד נוח. היחודיות של וונדי היא בידע הרב שלה, באחריות, ביסודיות וברצון עז לקלוע לרצון אורחיה.

אני נכה הרתוקה לכסא גלגלים ווונדי לקחה את המשימה הלא קלה הזו כאתגר. היא מצאה פתרון לקושי הרב בעליה לחומה הגדולה ועזרה פיזית בכל אחד מהאתרים והסיורים בביג'ינג. הענות כזו אינה ברורה מאליה ורק מצביעה על היכולות, האחריות והרצינות שלה. ריגשה אתי מאוד.

וונדי נשואה לנהג המלווה תיירים גם בפרטי, כך שמי שרוצה העברות, או רק ליווי של נהג יכול להעזר בשרותיו.

ממליצה עלי שניהם בחום.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של טיילנית מקצועית
טיילנית מקצועית

”וונדי וואנג - מדריכה נהדרת לבייג'ינג וסביבתה “

קרא עוד

בעקבות טיפים שקראתי ממש כאן, שכרנו את שירותים של וונדי ואנג המקסימה ליומיים מלאים. טיילנו במסגרת משפחה בת 5 מבוגרים. וונדי הגיעה עם מיניואן ממוזג וחדיש, מצויד במים מינרלים והעבירה לנו יומיים בכייף ובנעימים תוך כדי העברת ידע מעולה, נהיגה בטוחה ותחושה של בית ומשפחה. קשה היתה עלינו הפרידה ממנה. מומלצת בחום ובאהבה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של linst
linst

”המלצה על מדריכה / נהגת בבייג'ין - וונדי וואנג“

קרא עוד

מדריכה פרטית ונהגת, דוברת אנגלית טובה, נחמדה, מקצועית ואדיבה, עובדת יחד עם בעלה ומספקת שירותי הדרכה / הסעות בבייג'ין והסביבה.

 שכרנו את שירותיה של וונדי למשך חמישה ימים בבייג'ין, כעשרה אנשים.
 תכנית הטיול נבנתה יחד עמה, בהתאם לבקשותינו והלמלצותיה.
 במהלך טיולנו ביקרנו באתרים הפופולריים בבייג'ין, וקיימנו טיול יום לחומה הסינית ולערוץ חגיגת הדרקון, בנוסף לאיסוף משדה התעופה ואל השדה חזרה.

ממליצה בחום ליצור קשר עם וונדי במייל ולקבל הצעת מחיר לקראת טיולכם.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על המדריכה וונדי וואנג

אין עדיין פוסטים על המדריכה וונדי וואנג.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות