רובע יורדאן
Jordaan

4
(2)
רובע יורדאן - למטייל (1) מתוף הטיפ של גולן ש
Jordaan, Amsterdam, Netherlands

שכונת יורדאן הייתה בעבר איזור די מפוקפק, אשר איכלס את העובדים שחפרו את תעלות העיר ובנו את גשריה. אחרי מלחמת העולם השניה הגיעה לאיזור אוכלוסייה חדשה של סטודנטים ואמנים, והביאה עימה חיים חדשים לרובע. היום רובע יורדאן חושף זוית אחרת ונעימה של העיר וידוע בזכות חנויות ספרים רבות, בתי קפה הפזורים בו, גלריות לאמנות ועתיקות, חנויות בוטיק ומאפיות נפלאות.

בשכונה זו נמצא בית אנה פרנק ובקרבתו כנסיית ווסטרקרק.

מה חושבים מטיילים על רובע יורדאן

4
2 מדרגים
0
1
0
0
0

2 המלצות על רובע יורדאן

תמונת הפרופיל של גולן ש
גולן ש

”אחת השכונות הטרנדיות בעיר“

קרא עוד

רובע יורדן - אחת השכונות האופנתיות ביותר בעיר, שרחובותיה היפים עמוסים בחנויות מיוחדות ובתי קפה קסומים. בשכונה המתפתחת יש המון חנויות בוטיק קטנות וגלריות וביניהן חצרות פנימיות מטופחות. שוק Noordermarkt פועל בשכונה ובית אנה פרנק נמצא בה. אל תפספסו ישיבה באחד מבתי הקפה הנעימים.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של ronya
ronya

”שכונת יורדן“

קרא עוד

שכונה קטנה ומקסימה. נמצאים בה גם כמה מההופייס - חצרות ירוקות ושלוות, חנויות מיוחדות לכלי בית, "קיטש אנד קיטן" למשל, פנקייקס ברח קינגסטרט- בהמשך לרחוב בית אנה פראנק, חנויות ינטאג', בתי קפה קטנים וחמודים, מאפיות ועוד ועוד. ממליצה להקדיש זמן מה לשיטוט בשכונה המקסימה הזו. ביום שבת מתקיים בה גם שוק אוכל אורגני, בו מגישים סנדויץ' הרינג טעים - חפשו את מוכר פירות הים עם הסינר הכחול או הצהוב, ממש לידו. פאי התפוחים מהמם גם הוא, מוגש בקרבת לוק ברחוב וינקל. שוק העתיקות גם הוא נמצא בשכונה ובימי רביעי וחמישי פותחים שם שולחנות לממכר פיצ'פקס קטנים וישנים. חמוד.

הטיפ עזר לך?

כתבות על רובע יורדאן

מתוך הבלוגים - פוסטים על רובע יורדאן

הוספת פוסט

תגיות

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם