שוק הבסטיליה (רישאר לנואר)
Marché Bastille

5
(4)
שוק הבסטיליה (רישאר לנואר) - למטייל (1) מתוף הטיפ של zishe
Boulevard Richard Lenoir, 75011 Paris, France
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

שוק הבסטיליה מהווה אחד מהשווקים הגדולים והנודעים ביותר בפריז. כ-100 דוכנים מציעים מגוון רחב של מוצרים, ביניהם פירות וירקות, מוצרי דליקטס, ספרים ומזכרות, כמו גם דוכני אוכל אתני רבים ומגוונים.

מה חושבים מטיילים על שוק הבסטיליה (רישאר לנואר)

5
4 מדרגים
3
0
0
0
0

4 המלצות על שוק הבסטיליה (רישאר לנואר)

תמונת הפרופיל של zishe
zishe
1

”מקום מקסים לפעילות יום א'“

קרא עוד

השוק הנפרס מכיכר הבסטיליה לאורך מאות מטרים מקסים ביופיו ובאווירה. נגני רחוב מנגנים…. מוכרי ירקות מוכרים פירות וירקות מכל הסוגים וכמובן יש בשוק הזה הרבה אוכל: קרפים, שוקולדים, אוכל מבושל ועוד. דוכני הקרפים ממליצים על סוגים שונים מלוחים ומתוקים ושווה להתנסות בצרופים חדשים. מומלץ לבוא על בטן ריקה ולטעום.

בשוק ניתן למצוא גם סבונים, תמרוקים ומעט בגדים. גם אם לא קונים כדאי להסתובב ולספוג מהאווירה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של lono1
lono1

”ביקור בשוק הבסטיליה“

קרא עוד

שוק גדול ויפה שפועל בימי ראשון וחמישי משבע בבוקר ועד לשתיים בצהריים. יש בו בעיקר דוכני אוכל, אבל יש לא מעט דוכנים של מזכרות, חולצות ,תיקים ועוד. אנחנו לנו במלון צמוד אליו ובקרנו בו פעמיים. מאוד מומלץ.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של galitkr
galitkr

”השוק של שדרות רישארד לנואר Richard Lenoir“

קרא עוד

בימי ראשון בבוקר בפריז כדאי לבקר בשווקים הפזורים ברחבי העיר, חלקם מתמחים בתחומים שונים. שוק אחד כזה, שעיסוקו העיקרי הוא אוכל, נמצא ב Bd Richard Lenoir היוצא צפונה מכיכר הבסטיליה. השוק הוא שוק פריזאי טיפוסי, מה שאומר שמדובר בגן עדן לאוהבי אוכל. מבגטים ומאפים טריים, דרך מבחר עצום של גבינות יין פירות וירקות, ועד לשריפס, צדפות, ושאר מאכלי ים שהפריזאים אוהבים לקנות על המשקל, לקחת בשקית ולהכין בבית. זהו שוק צנוע ומקסים שמעניק חוויה אותנטית וכמעט נטולת תיירים. כיף להסתובב בין הדוכנים, לספוג את הריחות והאוירה, וכמובן לנסות ולהתנסות במיטב התוצרת הצרפתית האותנטית.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של מרגלית50
מרגלית50
2

”שוק Richard Lenoir“

קרא עוד

שוק הבסטיליה (או רישר-לנואר) הוא שוק גדול, ססגוני ואמיתי בפריז. השוק נפרש פעמיים בשבוע לאורך שדרת רישר-לנואר מכיכר הבסיטיליה עד אינסוף ( אולי, לא הגענו עד הקצה). בקצה הקרוב לכיכר מוצבים אוהלים עם חפצי נוי ממדינות שונות, ובהמשך - אוכל, בגדים, חפצים שונים והרבה המולה ואוירת שוק. פתוח בימים ראשון וחמישי מהבוקר ועד שעות אחה"צ המוקדמות. 

הטיפ עזר לך?

כתבות על שוק הבסטיליה (רישאר לנואר)

מתוך הבלוגים - פוסטים על שוק הבסטיליה (רישאר לנואר)

הוספת פוסט

תגיות