מדרחוב קלברסטראט
Kalverstraat

5
(4)
Kalverstraat, 1012 Amsterdam, Netherlands

מדרחוב קלברסטראט הוא רחוב שסגור לכניסת כלי רכב, מה שהופך אותו למדרחוב ולאיזור קניות עמוס חנויות ודוכנים. הקלברסטראט נקרא גם רחוב ה"עגלים" מכיוון שדרך רחוב זה היו מובילים במאה ה-16 את העגלים למכירה בכיכר העיר. במדרחוב חנויות ביגוד והנעלה, חנויות למתנות ומזכרות, גלויות, קוסמטיקה ובשמים, גלידריות ומסעדות מזון מהיר, וכמובן קופי-שופס רבים. גם מותגים בינלאומיים רבים מיוצגים בחנויות לאורך מדרחוב זה.

הקלברסטראט נקרא גם רחוב ה"עגלים" מכיוון שדרך רחוב זה היו מובילים במאה ה-16 את העגלים למכירה בכיכר העיר. 

מה חושבים מטיילים על מדרחוב קלברסטראט

5
4 מדרגים
2
0
0
0
0

4 המלצות על מדרחוב קלברסטראט

תמונת הפרופיל של גולן ש
גולן ש

”מדרחוב ססגוני עם מיטב החנויות“

קרא עוד

מדרחוב Kalverstraat נקרא רחוב ה"עגלים" מכיוון שדרך רחוב זה היו מובילים במאה ה-16 את העגלים למכירה בכיכר העיר. זהו מדרחוב ססגוני עם מיטב החנויות ונציגות לכל המותגים, בוטיקים, מסעדות ומבקרים. כאן נמצאות גם כל רשתות המזון המהיר ואפילו דוכן פלאפל של מעוז. זה אינו רחוב זול, אבל יש בו הכל. ברחוב נמצא גם מרכז קניות מקורה Kalvertoren, פתרון נהדר לגשם, עם שלוש קומות ו-30 חנויות כגון ליווייס, הוגו בוס, מנגו ועוד. ניתן לצפות מלמעלה על מרכז העיר. Www.kalverstraat.nl Www.kalvertoren.nl

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של גולן ש
גולן ש

”רחוב הקניות“

קרא עוד

נקרא רחוב ה"עגלים" מכיוון שדרך רחוב זה היו מובילים במאה ה-16 את העגלים למכירה בכיכר העיר. מדרחוב ססגוני ומלא במיטב החנויות, בוטיקים, מסעדות ותיירים. כאן נמצאות גם כל רשתות המזון המהיר לילדים וכאן גם תמצאו דוכן פלאפל. חנויות בגדים, דיסקים, נעליים, מחשבים ועוד. זה אינו רחוב זול! ברחוב נצא גם מרכז קניות מקורה בשם Kalvertoren (טוב למקרה של גשם, פתוח באמצע השבוע בשעות 10:00-18:30 ובסופי שבוע פותחים יותר מאוחר) עם 3 קומות ו-30 חנויות יוקרה כמו ליווייס, הוגו בוס, מנגו ועוד. ניתן לצפות מלמעלה על מרכז העיר. 

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של ella_1
ella_1

”הקניה הכי כדאית באמסטרדם“

קרא עוד

אחרי סיבוב ב-Magna Plaza ו-De Bijenkorf, החנויות של אמסטרדם, שהתגלו כמאוד יקרות, הגעתי למדרחוב קלברסטרט, שמתחיל בכיכר דם צמוד למדאם טוסו. ברחוב יש המון חנויות מאוד ידידותיות ולא יקרות כמו: Zara, Bershka, We, Pimpkie, Mango,H&M. 

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של goren5
goren5

”מדרחוב הקניות של אמסטרדם“

קרא עוד

את כל הקניות שלי באמסטרדם עשיתי במדרחוב ששמו קלברסטראט (Kalverstraat). מדובר במדרחוב, היוצא מכיכר דאם עד המונטפליין. תוכלו כאן למצוא את כל הרשתות המוכרות - C&A, V&D H&M , ניתן למצוא מגוון רחב של ביגוד הנעלה ומתנות וכמובן ניתן לעשות הפסקה קצה ולאכול ברשתות המזון הפזורות לאורך הרחוב. תבלו!

הטיפ עזר לך?

כתבות על מדרחוב קלברסטראט

מתוך הבלוגים - פוסטים על מדרחוב קלברסטראט

הוספת פוסט

תגיות

הזמנת כרטיסים מראש

בשיתוף Ticketbar