ווגלפארק סטיינן - פארק הציפורים והקופים
Vogelpark Steinen

4
(4)
ווגלפארק סטיינן - פארק הציפורים והקופים - למטייל (1) מתוך הטיפ של zalai
ווגלפארק סטיינן - פארק הציפורים והקופים מתוך הטיפ של zalai - למטייל (2) מתוך הטיפ של zalai
ווגלפארק סטיינן - פארק הציפורים והקופים מתוך הטיפ של zalai - למטייל (3) מתוך הטיפ של zalai
ווגלפארק סטיינן - פארק הציפורים והקופים מתוך הטיפ של zalai - למטייל (4) מתוך הטיפ של zalai
ווגלפארק סטיינן - פארק הציפורים והקופים מתוך הטיפ של zalai - למטייל (5) מתוך הטיפ של zalai
ווגלפארק סטיינן - פארק הציפורים והקופים מתוך הטיפ של zalai - למטייל (6) מתוך הטיפ של zalai
an der L136, 79585 Steinen, Germany
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על ווגלפארק סטיינן - פארק הציפורים והקופים

4
4 מדרגים
0
3
0
0
0

4 המלצות על ווגלפארק סטיינן - פארק הציפורים והקופים

תמונת הפרופיל של avitalco52
avitalco52

”פארק הציפורים בסטיינן “

קרא עוד

הפארק מחולק לשני חלקים, כאשר מצד אחד יש את פארק הציפורים בו יש בערך שבעה כלובים ובהם יש עופות דורסים (בז, תנשמות, נשרים וכו') ובפארק השני יש קופים חמודים. לפארק מומלץ ואף עדיף להגיע בזמן האכלות של הקופים וההופעה של העופות הדורסים, אחרת אין הרבה מה לעשות שם. ההופעה של העופות הדורסים אומנם בגרמנית, אבל עדין זה מדהים! ניתן להצטלם עם העופות הדורסים לאחר ההופעה!

פארק הקופים - תחילה המדריכה מסבירה על איך להאכיל את הקופים ואת הטווסים ולאחר מכן נכנסים לתוך "כלוב" ושם מקבלים אוכל ומאכילים את הקופים החמודים! חוויה מאוד נחמדה למשפחה עם ילדים (אחותי בת ה-3 נהנתה מאוד!). הביקור מוערך לכשעתיים (לפי דעתי, לא צריך יותר מזה).

מחיר: מבוגר – 15 אירו, גילאי 4-11- 7.5 אירו, מתחת לגיל 12– חינם, גימלאים מגיל 60 – 13 אירו. לכל קוני כרטיס היער השחור - כניסה חינם!

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של zalai
zalai

”פארק הנשרים והקופים ביער השחור“

קרא עוד

כשעה וחצי מטיטיסי. פארק נחמד הכלול בכרטיס השחור (לאלו שקונים אותו בשביל פארק אירופה...). בפארק יש מופע נשרים ועופות. העופות הגדולים עפים מעל ראשי הצופים ומגיעים למאלף שלהם לקבל אוכל. דיי מרשים ומתאים לילדים שלא פוחדים. בסוף המופע, המאלף מאפשר לילדים ללטף חלק מהעופות.

במקום יש גם פארק קופים נחמד. עוברים שער ונכנסים כקבוצה, עם מדריך למתחם בו הקופים משוחררים. שם מקבלים פירות ופופקורן, שאותם ניתן לתת לקופים שמגיעים ללא חשש עד אלינו ולוקחים ממש מהיד. הילדים מאוד נהנו (גיל 8-12).

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של foxino
foxino

”פארק הציפורים“

קרא עוד

שתי האטרקציות היחידות לטעמי הן מופע הציפורים המאולפות והאכלת הקופים:

מופע הציפורים ארכני למדי, ההסבר הינו רק בגרמנית והמופע די חוזר על עצמו ולאחר כמה מעופים מבינים את הפרינציפ. יחד עם זאת נחמד.

האכלת הקופים יותר נחמדה ומאחר ולילדים יש מגע ישיר ובלתי אמצעי עם הקופים שחוטפים את הפופקורן מהיד של הילד, וזה די משעשע ומצחיק.

מאחר ופרט לזה מדובר בגן חיות רגיל למדי, שאינו מצדיק השקעת זמן נוספת, רצוי להגיע למופע הציפורים המתחיל ב-11:00 ואחריו להאכלת הקופים ב-12:00 כך שניתן לסיים ולהמשיך לעוד אטרקציה באותו יום.

ניתן לקנות בקופה בפארק את כרטיס היער השחור, למי שלא הספיק מהארץ, ואף מקבלים חוברת הסבר בעברית של כל האטרקציות (הגרמנים הבינו שהמטיילים מהארץ הם בכמות שכבר לא ניתן להתעלם ממנה ולכן כנראה דאגו לתרגום… יפה מצידם). הכניסה לפארק, כלולה כמובן בכרטיס.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של גולן ש
גולן ש

”פארק הציפורים והקופים Vogelpark Steinen “

קרא עוד

הפארק, כפי שניתן להבין משמו, מהווה אכסניה לציפורים ולקופים. האטרקציות המרכזיות בו הם תצוגת עופות טורפים (נשרים, בזים וינשופים), קופי מקק שאפשר להסתובב בקרבתם ולהאכילם, קנגורו וטווסים שמסתובבים חופשי וגן משחקים לילדים. מופע העופות נמשך כחצי שעה ומומלץ מאוד לשבת בשורות הראשונות. העופות מתעופפים לכם ממש מעל הראש וזוהי הזדמנות יוצאת דופן למפגש כל כך קרוב עם העופות המיוחדים הללו.

המופע יכול לשעמם מכיוון שההסברים מאוד ממושכים ובגרמנית בלבד. בסוף המופע תוכלו להצטלם עם העופות. הכניסה למתחם הקופים בשעות ההאכלה בלבד. מדריכי הפארק יתנו מספר הנחיות וכללי בטיחות ולאחר מכן יחלקו לילדים בננות ופופקורן להאכלת הקופים, המסתובבים חופשי ביניהם. גם זו הזדמנות יוצאת דופן לחוות קופים לא מאחורי סורגים. בפארק יש מזנון קטן עם חטיפים, קפה ועוגות.

שעות פתיחה: פתוח מאמצע מרץ ועד תחילת נובמבר בין השעות 10:00-17:00. בחודשים יולי עד ספטמבר שעות הפתיחה נרחבות יותר. תצוגת העופות בשעות 11:00 ו-15:00. האכלת הקופים בשעות 12:00 ו-16:00. תכננו את שעת הביקור במקום, כך שתגיעו לקראת סבב המופעים הראשון בשעה 11:00 או לקראת הסבב השני בשעה 15:00, אחרת לא יהיה לכם מה לעשות במקום או שתמתינו זמן רב.

דמי כניסה: 16 אירו למבוגר, 14 אירו למבוגר מעל גיל 60, 8 אירו לילד בגילאים 4-11. מחצית המחיר לנכנסים החל משעה 16:00. קיים כרטיס משפחתי לזוג + שלושה ילדים עד גיל 17 שעולה 89 אירו לשתי כניסות, שניתן להעברה למשפחה נוספת. ילד עד גיל 12 נכנס חינם ביום הולדתו (בהצגת תעודה). החניה חופשית.

כרטיסי היער השחור: שחור: כניסה חופשית.

הטיפ עזר לך?

כתבות על ווגלפארק סטיינן - פארק הציפורים והקופים

מתוך הבלוגים - פוסטים על ווגלפארק סטיינן - פארק הציפורים והקופים

אין עדיין פוסטים על ווגלפארק סטיינן - פארק הציפורים והקופים.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות