פורט אוונטורה
PortAventura

4.5
(26)
פורט אוונטורה - למטייל (1) מתוך הטיפ של שועל על
פורט אוונטורה מתוך הטיפ של החיים הייפים - למטייל (2) מתוך הטיפ של החיים הייפים
פורט אוונטורה מתוך הטיפ של החיים הייפים - למטייל (3) מתוך הטיפ של החיים הייפים
פורט אוונטורה מתוך הטיפ של החיים הייפים - למטייל (4) מתוך הטיפ של החיים הייפים
פורט אוונטורה מתוך הטיפ של החיים הייפים - למטייל (5) מתוך הטיפ של החיים הייפים
פורט אוונטורה מתוך הטיפ של החיים הייפים - למטייל (6) מתוך הטיפ של החיים הייפים
פורט אוונטורה מתוך הטיפ של Anna1802 - למטייל (7) מתוך הטיפ של Anna1802
פורט אוונטורה מתוך הטיפ של Anna1802 - למטייל (8) מתוך הטיפ של Anna1802
פורט אוונטורה מתוך הטיפ של Anna1802 - למטייל (9) מתוך הטיפ של Anna1802
פורט אוונטורה מתוך הטיפ של Anna1802 - למטייל (10) מתוך הטיפ של Anna1802
פורט אוונטורה מתוך הטיפ של Anna1802 - למטייל (11) מתוך הטיפ של Anna1802
פורט אוונטורה מתוך הטיפ של Anna1802 - למטייל (12) מתוך הטיפ של Anna1802
פורט אוונטורה מתוך הטיפ של שועל על - למטייל (13) מתוך הטיפ של שועל על
Avinguda de l'Alcalde Pere Molas, km 2, Vilaseca, Spain
+34 902 20 22 20
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על פורט אוונטורה

4.5
26 מדרגים
15
6
2
1
0

26 המלצות על פורט אוונטורה

תמונת הפרופיל של jsegev
jsegev

”פורט אוונטורה - פרטים מעשיים וחשובים“

קרא עוד

ראשית, כדאי להגיע לשם ברכבת R16, ולקנות כרטיס משולב - פארק+רכבת - ואז משלמים רק עבור הכניסה לפארק (50 יורו למבוגר) , כלומר: הנסיעה בחינם.

אנחנו נסענו מתחנת Sants בברצלונה, ובטעות בזבזנו את זמננו בתור לרכבות בינלאומיות. אז תיגשו ישר לקופות 1-5 לרכבות מקומיות.

בכניסה לפארק מומלץ ביותר לקנות כרטיס “אקספרס” (בנוסף לכרטיס הכניסה לפארק) . אחרי ניסיון מר של עמידה בתור במשך שעתיים וחצי, רק למתקן אחד, רצנו מיד לקנות כרטיס “אקספרס”. בעלי כרטיס “אקספרס” ממתינים בתור נפרד, והוא מאוד מהיר.

לאחר שהיה לנו כרטיס אקספרס הצלחנו לעשות את כל המתקנים - גם פעמיים - בתוך כ-3 שעות.

יש מספר סוגים של כרטיסי אקספרס: כרטיס ללא הגבלה - 55 יורו - וצריכים לקנות אותו בכניסה במשרד “יחסי ציבור” בנוכחות המשתמש, כי שמים סרט על היד.

יש כרטיס “אקספרס מקס” שמתאים ל-10 מתקנים - פעם אחת לכל מתקן - אבל במספר מתקנים איפשרו לנו להשתמש פעמיים. הכרטיס עולה 34 יורו.

יש כרטיס “אקספרס גולד” - 39 יורו - שמאפשר לגשת מיד לראש תור האקספרס.

חזרנו ברכבת אחרונה, שיוצאת בשעה 22:00.

היה שווה כל רגע. תהנו.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של noamicobu
noamicobu

”פארק נחמד ולא מעייף“

קרא עוד

אנחנו הזמנו חדר ללילה במלון גולד ריבר הסמוך לפארק למשפחה של זוג ושני ילדים. חדר סופריור כולל יומיים בפארק ויום בפרארי לנד שלידו, ולרבות 20 כרטיסי אקספרס (שכמעט לא נוצלו היות ובסוף ספטמבר תחילת אוקטובר, הפארק היה דליל למדי עלו כ243 יורו כולל ארוחת בוקר לדעתי דיל משתלם. המיטות בחדר והמקלחת לא נוחים אולם ללילה אחד זה סביר.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של אילן 11
אילן 11

”החוויה שלנו בפארק “

קרא עוד

הגענו ברכבת מברצלונה, עלתה 80 יורו למשפחה של 5 הלוך חזור.

קנינו כרטיס פמלי ב155 ושדרגנו אותו לאקספרס ב200 נוספים בפרמיום אקספרס. הילדים רצו ממתקן למתקן בלי תורות כמעט. היה שווה אבל יקר.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של החיים הייפים
החיים הייפים

”מקום מושלם!“

קרא עוד

הגענו לשם קבוצה של נשים מגיל ה20 עד ה50 כולנו נהנו בטרוף!

חיקוי של דיסנילנד/אפטלינג רק כמובן ברמה נמוכה יותר, מקום מושלם!

הפארק מחולק כביכול ל5 ארצות, סין, מקסיקו, המערב הפרוע, המזרח התיכון, הפלנזיואם.

בכל מקום יש דברים שתואמים לארץ, כמו אוכל ביגוד מוזיקה הופעות ומתקנים.

מקום מומלץ מאוד!

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Anna1802
Anna1802
2

”פורט אוונטורה - הסעה מאורגנת מברצלונה + טיפים“

קרא עוד

כדי לא להסתבך בנסיעה של שעתיים+ ברכבת לפארק, קנינו כרטיס דרך Julia Traval. שילמנו 62 יורו לבנאדם עבור כרטיס כניסה+נסיעה הלוך-חזור באוטובוס ממוזג. ההסעה יצאה ממשרדי החברה ליד כיכר קטלוניה (רחוב Calle Balmes 5) .יצאנו ב-09:30 ובחזור יצאנו בשעה 20:00 מהפארק. אני מאוד ממליצה למי שרוצה להגיע בקלות להשתמש בחברה הזאת. רק כרטיס כניסה עולה 49 יורו, ופה מקבלים גם הסעה הלוך+חזור במחיר כולל של 62 יורו. לגבי הפארק עצמו: לרוב המתקנים היו תורים של 40-60 דק' המתנה והפארק גדול.קנינו כרטיס אקספרס שמאפשר לעקוף את התורים. אפשר לקנות אותו בעמדות אלקטרוניות ברחבי הפארק. יש כלמיני סוגי כרטיסים, הכי זול עולה 33 יורו (מה שקנינו) והוא מאפשר לעקוף את התור ב10 מתקנים, פעם אחת למתקן. נכון זה יוצא יקר (49 יורו לכניסה+33 לכרטיס אקספרס) אבל אם באתם במטרה לבלות ולעלות על מתקנים אז לא תצליחו לעשות את זה אם תעמדו כל היום בתורים ותחכו שעה בשביל כל מתקן. המתקנים בפארק מטורפים, רכבות הרים מטורפות, יש גם רכבות יותר רגועות ובלי לופים, רכבות הרים מגניבות מעץ, ובכלל אחלה מתקנים לדעתי. אגב, בפארק יש גם כמה מתקני מים. בחלק מהם נרטבים מעט, אבל בשאר אפשר ממש להירטב כהוגן. אם אתם לא רוצים להירטב אפשר לקנות קפוצ'ון שיגן עליכם (מוכרים אותם ברחבי הפארק) , וגם וכשיוצאים מהמתקן יש מכונת ייבוש לכל הגוף (להפעיל את המכונה עולה 2 יורו) שאפשר גם בה להתייבש (תדמיינו מכשיר ייבוש ידיים אבל ענק) . אם אתם מחליטים לקנות קפוצ'ון תדעו שהוא עולה 7 יורו למבוגר (לילדים עולה פחות) ותקנו אותו הכי בהתחלה לפני העליה למתקן הרטוב הראשון ואז תמשיכו עם אותו אחד לשאר המתקנים הרטובים. אפשר כמובן לא לקנות קפוצ'ון בפארק אלא להביא אחד מבחוץ שבטוח יעלה פחות.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של ליניי
ליניי

”פורט טוונטורה לא כך כל שווה 2017“

קרא עוד

הייתי בברצולנה בחודש ספטמבר 2017. החלטתי להעביר יום עם אחותי בפארק לאחר המלצות רבות ששמעתי. קודם כל ההגעה לפארק לי בכל אופן הייתה מסובכת. וזאת למרות שאני דוברת את השפה שוטף נעזרתי באנשים אך עדיין היה נורא מסובך לדעת איזה תחנות רציפים ברכבת צריך לקחת, לאחר שהבנו את העניין עלינו על רכבת בתחנת כיכר קאטלוניה, ירדנו בתחנת סאנס ומשם עוד רכבת לפארק עצמו.לאחר כשעה וחצי נסיעה הגענו לפארק שהוא פארק עצום בגודלו, נראה יותר כמו כפר נופש ענק ובקושי רואים שיש מתקנים בכלל.מצאנו את עצמנו הולכות כחצי שעה רק כדי להגיע למתקן מסויים וכשהגענו ראינו שבתור עצמו יש לפחות כ100 אנשים. ניסנו ללכת למתקנים אחרים וגם זה ארך כהמון המון זמן ומאוד מסובך כי הפארק ענק אז לא יודעים היכן בדיוק נמצאים המתקנים ואיך מגיעים אליהם. גם שם היה תור ענקי. ולאחר שכבר התעייפנו מכל הדברים פשוט לא יכלנו לחכות והחלטנו ללכת. המתקנים לילדים הקטנים יותר ברורים ומקובצים ביחד. אני ואחותי צעירות ובכל זאת זה מאוד מאוד מעייף. הייתי מעדיפה ללכת לפארק מצומצם עם מתקנים קרובים אחד לשני.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של ophir r
ophir r

”פורט אוונטורה“

קרא עוד

סיימנו טיול משפחות בפירנאים בשהייה של 3 ימים בפורט אוונטורה. מתוכם, חצי יום הקדשנו לפארק המים ואת השאר לפארק אוונטורה עצמו. מומלץ בחום. הפארק עצום בגודלו ובכמות המתקנים. ההשקעה בתפאורה ובהופעות גבוהה. המלון בו שהינו מעוצב בסגנון המערב הפרוע בהקפדה גבוהה. אין ספק שהחוויה בעיקר לילדים, אבל גם לנו למבוגרים.

כפי שכבר נכתב, הפארק נותן דגש חזק על תורי אקספרס אותם מוחרים במחירים מופקעים. אנחנו פתחנו את שעות הבוקר במתקנים (קל מאוד כשישנים הפארק) בתורים קצרים מאוד, בצהרים כשהתורים עמוסים עשינו הפוגה בבריכת המלון, ובערב, שוב חזרנו כשהתורים דלילים, עד סגירת הפארק (00:00 בלילה) . בצורה זו לא יצא שחיכינו מעל 20 דק, ובלילה, אפילו לא 10 דק המתנה למתקנים המבוקשים באוגוסט (! ) .

יומיים זה אידיאלי לפארק הגדול, ומי שלוקח יותר, מומלצת מאוד ההפוגה בפארק המים המושקע מאוד גם הוא. אגב, אכן לא נותנים למבקרים להכניס אוכל שתיה בכניסות, אבל למי שישן במלון בפארק יש כניסה נפרדת ולא מגבילים ולא בודקים.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של משה_3307241
משה_3307241

”טיפ שפוי כנסו“

קרא עוד

הפארק ענק יפה ומושקע ברמות.

הפארק בסיגנון של תרבויות שונות כמו סין מערב הפרוע ועוד. ובכל חלק יש את האטרקציות שלו.

האטרקציות היותר אקסטרים הן מעטות, יש שתיים פסיכיות (כיףףףףף) רכבות הרים גבוהות ומפותלות, יש אחת יחסית קרובה לכניסה ועוד אחת של נפילה מדובה (ממבה של לונה פארק תל אביב) . כל שאר המתקנים סבבה ומטה.

האוכל לא ניתן להכניס אבל הצלחנו להגניב קרקרים. אבל לא על הקרקרים יוכל האדם לבדו, חייב לקנות אוכל ולא זול שם.

כדי להיכנס וליהנות מהמתקנים קניתי כרטיס אקספרס Unlimited והוא יקר 53 יורו כאשר כרטיס אקספר 10 ניקובים כן מספק עולה 33 יורו. לא לשכוח שעלות כרטיס כניסה לפארק יקרה (מברצלונה + נסיעה באוטובוס 65 יורו לאדם)

שורה תחתונה - פארק מאוד כייפי ומשאיר חוויה, יקר מאוד ועל כל דבר חייב להוציא כסף.

יחס עלות למה שמקבלים חסר פרופורציות לחלוטין! אבל הילד ואני נהיננו מאוד.

לא ממליץ למי שאין לו דרריב לפזר כסף. לא להגיע בחודשי יולי ואוגוסט.

הטיפ עזר לך?

כתבות על פורט אוונטורה

מתוך הבלוגים - פוסטים על פורט אוונטורה

הוספת פוסט

תגיות