אסיאטיקה טראוול ”מה ההבדל בין טיול לבין חוויה יוצאת-דופן? אסיאטיקה!“

אמרו לי שאני רוצה את הבלתי-אפשרי. רציתי טיול הרפתקני, כמו של תרמילאים בני 20, אלא שאנחנו בגילאים שבין 60 ל-88. רציתי חוויה אותנטית באיזורים הנידחים שאליהם כמעט ולא מגיעים תיירים, אבל מבלי שנוותר על הנוחות של שירותי תיירות טובים, שלא לדבר על שירותים רפואיים סבירים. רציתי שנכיר מקרוב את התושבים המקומיים על תרבותם ואורח חייהם ועוד ועוד.

ככה, עם רשימת הרצונות הארוכה שלי, הגעתי לאסיאטיקה ונוצר הקשר עם פיבי, אשר בחוכמה ובמקצועיות רבה התחילה להפוך את הפנטזיה למציאות ותיכננה את ההרפתקה שלנו על כל פרט ופרט. ברור, במהלך תכנון הטיול המורכב הזה צצו הרבה שאלות והתבצעו הרבה שינויים, אך פיבי תמיד היתה קשובה לרצונות שלנו, עניינית ומלאת רצון טוב!

כמובן שתכנון טוב הוא מרכיב חשוב בהצלחת הטיול, אבל המציאות בשטח עשויה לשנות כל תכנית. כאן נכנס לתמונה המדריך המקומי שליווה אותנו ואכן, אסיאטיקה בחרה בשבילנו את המדריך הטוב ביותר! תודה ל-סאן, המדריך הנהדר שלנו, על כל החוויות הנפלאות והמרגשות שזימן לנו במהלך הטיול! סאן עשה הכל כדי שנהנה מחווית הטיול: הוא דאג לנו ופתר כל בעיה שנוצרה, היה מרתק עם הידע העצום שלו, יזם פעילויות ויצר אווירה טובה וחיובית. אני מאחלת לכל המטיילים בוייטנאם שיזכו במדריך כמו סאן!

המון תודות ומחמאות גם ל-Nga משירות הלקוחות על הדאגה והרצון הטוב, וגם ל-וואנג הנהג הנפלא שלנו, שנתן לנו להרגיש בטוחים גם בדרכים המשובשות והקשות ביותר!

 לסיכום: מה שנראה בהתחלה כרשימת רצונות ארוכה ובלתי-אפשרית, הפך בזכותה של אסיאטיקה לרשימת חוויות ארוכה ומרגשת! תודה מכל הלב לצוות אסיאטיקה! נשמח לטייל איתכם שוב!

לכל המידע על האנוי ויאטנם
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות