מסלול עד שבוע בצ'אנג מאי ”מסלול ואטרקציות מיוחדות בצפון מזרח תאילנד“

מציאנג מאי, ציאנג ראי, פו צי פה, דוי פו לנג קא. מקומות מרוחקים יחסית שהתיירים טרם גילו בהמוניהם וקלקלו את החוויה התאילנדית, לגמרי... עונה – פו צי פה – דוי פו לנג קא – העונה הגשומה אוקטובר עד דצמבר. המפלים יבשים.

אתרים אלה הינם על גבול לאוס, מזרחית לציאנג ראי – החץ האדום על המפה

דוי פוי לנג קא – המרקר הכחול על המפה דרומית לפו צי פה.

פו צי פה הינו סלע מרשים ובולט בגובה 1628 מטר השולט על עמק המקונג עם נוף מרשים בכל שעות היום ומאוד פופולרי בזריחה ובשקיעה הגיעו לכפר למרגלות האתר/הפארק. יש שפע של גסטהאוסים בכפר ההררי לנוף הנשקף. הסלע מרוחק עוד כשלושה קילומטר מהכפר. המשיכו עוד כשני קילומטר בכביש תלול מאוד עד לחנייה. משם עוד 760 מטר הליכה במעלה ההר התלול והמסולע בשביל חתחתים למטיבי לכת כ-20 דקות.

אם אתם רוצים לחוות את הזריחה (מומלץ מאוד) בדקו עם המקומיים מה השעה המומלצת. אפשר לשכור הסעה הלוך ושוב עם המתנה עד לחנייה העליונה ב 60 באט לאדם. הצטיידו בביגוד מתאים. זו פסגה גבוהה עם רוחות עזות והרבה יותר קר מאשר בכפר. קנו פנס. קחו מדריך מקומי (ילד או ילדה. חוויה מהנה הייתה לשמוע את שירתם במהלך העלייה. במפה המצורפת, בצד ימין ליד החץ האדום זו פו צי פה. מתחתיה במרקר תכלת סימנתי את דוי פו לאנג קא. אם אתם יוצאים מציאנג ראי, עדיף לנסוע דרך טהונג פוסטים.

לכל המידע על צ'אנג מאי תאילנד
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות