מסלול חד יומי בבוואריה ”העיירה עם הנוף הכי יפה בגרמניה“

אתם במינכן עם ילדים או בלעדיהם. את הארמונות של לוודויג המשוגע כבר ראיתם או שהם פשוט לא מעניינים אתכם. רוצים להקדיש יום לטיול טבע ונוף. זה הטיפ עבורכם. קחו את המכונית שתחזירו מחר בשדה התעופה וצאו דרומה, בשעות הבוקר, בכביש 95 ולאחר מכן במספר 2. היעד שלכם עיירה בשם Garmisch Partenkirchen לא להיבהל מאורך השם, בעיברית זה: “גארמיש פארטנקירשן” (אפשר להגיע גם בתחבורה ציבורית).

לאחר מעט יותר משעה תגיעו לעיירה הממוקמת מתחת להרי האלפים במשולש הגבולות בין גרמניה – שוויץ – אוסטריה. העיירה עצמה ציורית ומדהימה, אך אנחנו בדרך לטפס על ההר הגבוה בגרמניה, ה-Zugspitze ה”צוגשפיצה” עם הרכבל כמובן, מה חשבתם שאנחנו הולכים באמת לטפס על ההר? מרכס ההר נשקפים נופים מהממים. לאחר שירדנו לעיירה חזרה. ניגשנו למודיעין התיירות וביקשנו שיציעו לנו מסלולי טיולים רגליים או באופניים (אפשר להשכיר) ויצאנו לטייל באזור. הכל ירוק (בקיץ - בחורף זה אתר סקי) מי הנהר זורמים בשצף. והפרות מביטות סביב באדישות.

כמובן שלא שכחתם להכין לכם מעט מזון מהסופר המקומי ולגדות הנהר או בכל מקום שתבחרו, עשו לכם פיקניק. שובו חזרה לעיירה, טיילו בכייף, שבו לקפה ועוגה מסורתית, ואחה”צ צאו צפונה חזרה.יכול להבטיח לכם בוודאות שלא תשכחו את היום הזה המון זמן. המון כייף והנאה. נ.ב. למי שלא היה באזור הזה בעבר .ממליץ להגיע כבר הקייץ למצוא צימר במחיר סביר למספר ימים ולצאת כל יום לסיורים באזור הנחשב לאחד היפים באירופה.אתם יכולים לטייל ברגל, אופניים, או ברכב, הרי אין יותר גבולות ממשיים בין המדינות ובמרחק של עד שעה נסיעה פרוש בפניכם ה”טירול” האוסטרי או צפון מזרחה של שוויץ … אי אפשר לפספס באזור הזה. טיול נעים.

לכל המידע על בוואריה גרמניה
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות