אתר סקי בבורובץ ”חופשת סקי וחורף חלומית בבורוביץ“

נסענו בינואר ל 9 ימים. 7 בבורוביץ, 2 בסופיה. משפחה 2+3 ילדות. שכרנו רכב 7 מקומות 500 שח +80 שח דלק לכל התקופה. נסיעה לבורוביץ מסופיה, שעה ורבע. שכרנו של'ה (בקתה) מרחק הליכה מהמסלולים/גונדולה. תאמנו עם מדריך מראש מהמלצה שקיבלנו ומלבד זה שהוא היה מקסים, מקצועי ומסביר פנים, הוא גם ארגן לנו את כל מה שהיינו צריכים במחירים מצחיקים. שעור סקי איתו, שעתיים לשלושת הבנות ב 180 לבה (כ-360 שח) והוא היה נדיב עם הזמן מעבר למה שקבענו. ציוד איכותי לחמשתנו (נעליים, מגלשים ומקלות/סנובורד וקסדות) ב 80 לב ליום. טיול אופנועי שלג של שעה ב 110 לבה לזוג. מדבר קצת עברית של סקי בהדרכות. קוראים לו בויאן ויש לו קבוצת ווטסאפ, שם הוא יעזור לכם בכל מה שתרצו:

Https://chat.whatsapp.com/jb2Nxj5Mtcti7930Ofd9Ux

המסעדות בבורובץ יקרות יחסית לבולגריה (עדיין זולות ביחס לישראל) , אבל אם תסעו 5 דקות לעיירה הסמוכה סמוקוב, תמצאו בה המון מסעדות בחצי מחיר ומנות כפול בגודל. Nicole היתה זו שאנחנו הכי אהבנו, אבל לא הספקנו לבדוק את כולן:-) .

בסמוקוב, על הכביש הראשי הסמוך לנהר, יש לפחות 3 סופרים גדולים עם מחירים ומבחר טוב יותר מבורובץ. בסמוך תוכלו לרכוש סים ב 15 לב ל 15 ג'יגה באחת מחנויות/ מרכזי שירות הסלולר (רק תבואו עם דרכון) .

20 דקות משם יש מתחם מעיינות חמים. Sapareva Banya Spa. נחמד אחרי יום גלישה.

לא היו תורים בכלל במעליות וקצת בגונדולה. לא משהו שהעכיר על החוויה.

מזג האויר היה מושלם. שלג קל כל היום, מדי פעם השמש מציצה.

א'קיצר, מומל מאוד למשפחות של מתחילים או למנוסים לגיחה זולה, נוחה וקצרה. תהנו!

לכל המידע על בורובץ בולגריה
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות