חברת עדנה טורס
Edna Tours

2.4
(20)
הוסף לטיול שלי
חברת עדנה טורס - למטייל (1) מתוך הטיפ של DOALOF
Berlin, Germany
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על חברת עדנה טורס

2.4
20 מדרגים
5
1
0
2
10

20 המלצות על חברת עדנה טורס

תמונת הפרופיל של yaronavty
yaronavty

”המלצה חמה : לסייר בברלין עם עדנה“

קרא עוד

עדנה מקסימה, עזרה לנו מאוד מהרגע שנחתנו בברלין.
 בשדה התעופה, חיכה לנו נהג ולקח אותנו למלון, בעלות של 30 אירו. (זול יותר ממונית או מ-Uber) .
 בחרנו לצאת עמה לסיור אחד במהלך חג הכריסטמס 25/12: “המיטב של ברלין מזרח ומערב”, וקיבלנו באותה הזדמנות גם את הסיור השני: “המיטטה והאיזור היהודי” בעלות של 40 אירו לאדם לשני הסיורים. את הסיורים הדריך עמית, סטודנט ישראלי הלומד בברלין, בעברית, עם המון סבלנות ובאופן מרתק.
 עדנה זמינה בווטסאפ עם הנייד הישראלי שלה לכל שאלה ועצה.
 ערב החזרה ארצה, פניתי אליה בווטאפ לברר לגבי חזרה לשדה התעופה. למחרת הגיע נהג מטעמה לאסוף אותנו באותה עלות, 30 אירו.
 שאפו גדול לעדנה. ממליץ בחום לקראת טיול/חופשה בברלין.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של dorit1945
dorit1945

”מדריך מצויין בברלין“

קרא עוד

טיילנו 2 זוגות בברלין ובפוסטדאם עם רז המדריך וטוני הנהג, מטיולי עדנה, והיתה לנו חוויה גדולה.

הידע של רז אדיר והוא מעביר את הידע בלי להעמיס. הספקנו המון ביום טיולים.

רז וטוני שניהם לבביים והיו קשובים לנו בכל נושא.

ממליצים בחום.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של שבתאי_3579262
שבתאי_3579262

”עדנה טיולים בברלין“

קרא עוד

נתקלנו ביחס מזלזל ולא שירותי. מעליבה נכים, לא עומדת ביעדים שכתובים אצלה. במחיר כתוב משהו אחד בפועל גבתה מחיר הרבה יותר גבוה. עדיף להתרחק ממנה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של DOALOF
DOALOF

”לא ממליצים“

קרא עוד

מספר ימים לפני שטסנו לברלין התכתבנו במיילים ובווטסאפ עם עדנה וסגרנו עמה על הסעה משדה התעופה למלון ובחזרה וכן על 2 סיורים. הגענו לשדה ואיש לא חיכה לנו. פנינו אליה בווטסאפ והיא טענה שלא היה אישור להזמנה. נאלצנו למצוא מונית (יקרה, כמובן) בלילה. כמובן שלא הגיעו לקחת אותנו לסיור בבוקר ונאלצנו לאלתר. מבינים שזאת אינה הפעם היחידה שלה. רצ”ב צילום של חלק מההתכתבות עמה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של elilub
elilub

”שירות הסעה לשדה התעופה בברלין - לא מומלץ“

קרא עוד

הודענו לעדנה יומיים מראש שאנחנו 4 מבוגרים עם 4 מזוודות מעוניים בהסעה, ביקשנו להיות בשדה ב 18:30. עדנה הודיעה "תהיו בלובי ב 18:00”. חיכינו והנהג לא הגיע (סיפרה "פקקים") בשעה 18:30 סיפרה שוב "פקקים" (פעם ראשונה פקקים בברלין? ) ואח"כ ביקשה את הכתובת, הנהג "התבלבל" לא מוצא את המלון

ב 18:50 הגיע הנהג טוני (המוזכר בפורום זה) , וכשראה את ארבעתנו עם 4 מזוודות, צעק “הישראלים תמיד עם הרבה מזוודות", "למה לישראלים תמיד יש מזוודות גדולות", "הישראלים תמיד קונים הרבה וממלאים את המזוודות".

ברכב ישבו 2 זוגות, 4 מזוודות והבגאז' מלא, לא היה מקום למזוודות שלנו, הבנו כי האיחור הוא לא בגלל "פקקים" ולא "טעות" הוא אסף עוד נוסעים (עוד כמה יורו על חשבון הישראלים למה לא? ) ברכב ל-8 היה מקום רק ל-4 מזוודות. ואנחנו הזמנו ומראש הסעה ל- 4 מבוגרים ו- 4 מזוודות.

כשהגבנו על הצעקות של הנהג כלפינו, במיוחד בגלל ההתייחסותו אלינו כישראלים (מזכיר תקופות אחרות בגרמניה! ) וכאילו לא לקוחות שהזמינו שירות בתשלום, הוא הסתלק מהמקום והשאיר אותנו עומדים ברחוב בגשם

חזרנו למלון פקידי הקבלה שלא האמינו למשמע אוזניהם הזמינו מונית. תוך 4 דקות הגיעה מונית גדולה, עם נהג אדיב שהסיע את כולנו לשדה

בדרך התכתבנו עם עדנה, קצרה היריעה לתאר את התשובות הבוטות מהאישה הזו והתייחסותה המזלזלת לאירוע ואלינו (הכל מתועד) , לפחות לוקחת אחריות, מציעה פיתרון, התנצלות, כלום, הגברת הזו העליבה אישית, התנערה מאחריותה וטענה שאנחנו הם האשמים.

עצה שלנו - הזמינו מונית, השירות אדיב והעלות זהה - אל תסכימו לשירות כזה, לא ליחס בוטה, מזלזל, התנערות מאחריות, וגם ישאירו אותכם ברחוב, וגם לא להסכים לצעקות של נהג בוטה, וגס רוח.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של mi_al
mi_al

”החוויה שלנו עם עדנה טורס “

קרא עוד

בשדה התעופה מי שלא מגיע מאיסוף המזוודות תוך 10 דק' היא בורחת לו! התעכבה לנו מזוודה, בדיוק 10 דק' לא יותר, התחננו שתמתין עוד כמה דקות והיא פשוט ברחה. (בארץ כשהתלוננו כמובן סיפרה שחיכתה לנו המון זמן)

בזמן שהיא ברחה לנו, המדריכה של החברה המתחרה, נלחמה בגרמנית מול הפקידים על מזוודה של לקוחות שלה והבטיחה שלא תזוז עד שמזוודתם תגיע. אכלנו אותה איתה ונאלצנו לשלם תשלום נוסף על העברות.

גם בחזור האיסוף שלה מהמלון היה מלא אי נוחות. מעבירה אותך מרכב לרכב ואז לאטובוס, מנהג אחד למשנהו.

בקיצור, אם אתם עושים דיל עם העברות וזה עם עדנה טורס- תקוו שתוך כמה דקות תגיעו לנקודת האיסוף, אחרת תצטרכו מונית.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Avital_3228147
Avital_3228147

”אכזבה“

קרא עוד

הסיור המודרך בברלין אמור היה להיות גולת הכותרת של הטיול שלנו. לא עמד בציפיות שלנו משום בחינה. התקשרתי עם עדנה לפני הגעתנו לברלין. השרות שנתנה לנו משדה התעופה לעיר היה מצויין. הנהג הגיע בזמן היה אדיב מאוד. הסיור היה נפילה מבחינת התוכן ומבחינת הארגון. כלל בתוכו הפסקה של 40 דקות (! ) ללא שום צורך. היה כ”כ מאכזב, עד שעזבנו אותו באמצע. עדנה דיברה אתנו על קבוצה קטנה. 16 אנשים. בפועל- צרפה אותנו לקבוצה אחרת "כי בחורף בגלל שהקבוצות קטנות- מדריכים מתחברים". הפכנו לקבוצה של 46 אנשים. אוטובוס מלא. בקיצור- מי שמעוניין בסיור מעניין, מעמיק בעיר המרתקת הזו- שיתרחק מהסיורים אותם מוציאה עדנה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Reut_3790088
Reut_3790088

”חוויה מאוד לא נעימה “

קרא עוד

נחתנו בחמש ועשרים בברלין ותוך חצי שעה סיימנו עם כול העניין הבירוקרטי, יצאנו החוצה לחכות להעברות וקיבל אותנו המדריך שמרי שביקש מאיתנו לחכות. חיכינו עוד כמעט שעה, שכולם יתאספו. הנסיעה הייתה ארוכה מאוד, שמרי המדריך ירד בכול תחנה להראות לנוסעים את המלון שלהם ואף התווכח עם אחד הנוסעים כמעט חצי שעה, כעבור נסיעה של יותר משעתיים, בשעה שמונה וחצי הגענו למלון, ראוי לציין כי שמרי לא טרח להסביר לנו על המלון כפי שהסביר לכול השאר, או יותר נכון כפי שהסביר לכול מי שקנה את הטיול שהעביר, פשוט השאיר אותנו שם ונסע.

סוף סוף הגענו למלון אחרי נסיעה מיותרת של יותר משעתיים. התברר לנו שזה לא המלון שלנו! ושהנהג התבלבל. היינו מאוד עייפים, נסערים ועצבניים, הרי בילנו שעות רבות בשדה תעופה, בטיסה ואפילו בנסיעה המיותרת הזאת שהתארכה פי שלוש מכפי שהייתה אמורה. יצאנו לחפש מונית, דבר שלקח לנו ארבעים דקות, ולבסוף הגענו למלון שלנו כמעט אחרי ארבע שעות אחרי שנחתנו, עצבניים מאוד, עייפים ומתוסכלים.

לא היה לנו אינטרנט וכשהגענו למלון העדפנו לדחות את את התלונה שלנו ולהתלונן בפניה למחרת, וכך עשינו- כתבנו הודעה מכובדת ויפה בה אנו מספרים לה על החוויה הלא נעימה שעברנו, והיא במקום לגלות אמפתיה, התקשרה דרך הוואטסאפ והתחילה לצעוק עלינו שהתלונה שלנו היא תלונת שווא ושזה לא כזה נורא שלקחנו מונית! הרי לקחנו את העברות בשביל שלא נסתבך עם המלון וכדי שנוכל להגיע, לנוח להתקלח ולצאת, אבל במקום זאת הגענו כמעט ארבע שעות אחרי! היא אמרה לאח שלי שזה מאוד תמוה שלא התקשרנו אליה באותו הרגע, ושהיא חושבת שהוא אדם עצבני, ושהתלונה שלו מוגזמת, המשיכה לדבר בצורה מאוד לא מכבדת.

היחס היה מחפיר ומזלזל.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Joseph_3788357
Joseph_3788357

”לטייל עם עדנה בברלין-המלצה“

קרא עוד

חזרנו בשבוע שעבר מברלין. מאוד נהנינו מים הסיורים בברלין בעברית עם עדנה.הלק הראשון-הקלאסי הודרך ע”י שימרי.מדריך נחמד מאוד, מתמצא היטב בברלין, באתריה ובהיסטוריה הרלוונטית.הסיור מתבצע באוטובוס העוצר באתרים השונים.החלק השני- האזור היהודי הודרך ע”י עדנה והתבסס על סיור רגלי בחלק היהודי.הודרך במקצועיות.מעניין מאוד.ההערה היחידה שהערנו בסיור היא שיש צורך לארגן הפסקת צהרים קצרה, רצוי בתפר בין שני חלקי הסיור ובאזור מתאים אלכסנדר פלאץ הכי מתאים. יצא שהתחלנו את הסיור בסביבות השעה 9 ועד השעה 4 אחה”צ לא היתה הזדמנות לכריך או שתיה.לא מקובל ולא אנושי.

נעזרנו גם בהסעות משדה התעופה וחזרה שעדנה אירגנה באמצעות טוני הנהג.בחור נמרץ, אמין ויעיל מאוד.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של 10 גלית
10 גלית

”טיולי "ברלין בעברית עם עדנה"“

קרא עוד

הגענו לטיולי עדנה בהמלצת טוני הנהג בברלין. עדנה מציעה מספר סוגי סיורים, אנו לקחנו את הסיור לפוטסדאם. את הטיול ליווה שימרי המדריך (בעברית כמובן) , רכב מיניבוס צמוד הכולל איסוף מהמלון, הסיור היה מלווה בהסברים מרתקים ונתן הרגשה שהצלחנו להפיק את המיטב וראינו את המקומות החשובים. ממומלץ בחום! בפייסבוק- "ברלין בעברית עדנה", מספר הפלאפון שלה מישראל - 05449919020.

הטיפ עזר לך?

כתבות על חברת עדנה טורס

מתוך הבלוגים - פוסטים על חברת עדנה טורס

אין עדיין פוסטים על חברת עדנה טורס.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות

הזמנת חופשה לברלין

אטרקציות בברלין

מלונות ומקומות לינה בברלין

מדריכים ונותני שירות בברלין

נהגים בברלין

חדשות התיירות והתעופה

המיוחדים שלנו

קצת השראה לטיול הבא

מתארגנים לטיול: ציוד, ביגוד, המלצות וטיפים לדרך

ביטוח נסיעות לחו"ל: כל מה שצריך כדי לטוס בראש שקט

מגזין החיים הטובים: לייפסטייל והשראה לחופשה

פסח 2024 -לאן לטוס לחופשה הבאה?

יוצאים לטיול הגדול: בר ושני עפים על העולם

ספארי צלילה: המדריך לצולל המתחיל

תמונות מהטיול: היעדים שהכי כיף לצלם

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

כתבות ומדריכים לחופשת סקי