גלריה בורגזה
Borghese Gallery and Museum

4.3
(7)
Piazzale Scipione Borghese, 5, 00197 Roma, Italy
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

 גלריה בורגזה ממוקמת בוילה בורגזה שבגני וילה בורגזה. מדובר בגלריה קטנה אך מהנחשבות ביותר ברומא. הגלריה מציגה עבודות אומנות ופסלים של ברניני, קאנובה, רפאל ועוד. האוספים מוצגים בשתי קומות, העליונה לציורים והתחתונה לפסלים. הארמון מרשים מאוד, התקרה בחדר הנשפים נחשבת ליפה ברומא.

מה חושבים מטיילים על גלריה בורגזה

4.3
7 מדרגים
3
3
1
0
0

7 המלצות על גלריה בורגזה

תמונת הפרופיל של daphnaguttman
daphnaguttman

”הדרכה מרתקת בוילה היפהפהיה, פנינה של מוזיאון “

קרא עוד

וילה מקסימה בפארק בורגזה, המהווה מוזיאון עם אוסף יפהפה ונעים במידותיו, בעל אוצרות אמנות יחודיות מתקופת סוף הרנסאנס והבארוק, כולל פסליו האלמותיים של ברניני וציורים של רפאל וקארוואג'ו. הכניסה מוגבלת במספר מבקרים ובזמן, ולכן צריך להזמין כרטיסים לפחות כמה שבועות מראש! הזמנו את ההדרכה באנגלית והיא היתה מעשירה, מלומדת, פוקחת עיניים, מקצועית ומרתקת, עם מדריכה מקסימה, והיוותה חווייה מרגשת גם לאלו מאיתנו שמכירים את תולדות האמנות. לאחר ההדרכה ניתן זמן להסתובב לבד.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של yushon
yushon
1

”הזמנת מקומות לגלריה בורגזה“

קרא עוד

חובה להזמין מראש כרטיסים לגלריה, אפילו כשבוע מראש אם לא יותר. אנחנו הנחנו שיום-יומיים לפני אמור להספיק וגילינו שכבר אין מקומות שבוע קדימה. ביקרנו ברומא בתחילת אפריל כאשר זו תקופה יחסית נוחה מבחינת עומס תיירים.

הצלחנו להזמין דרך סוכנות כלשהיא שהייתה בין הראשונות בחיפוש בגוגל, כרטיסים מהיום למחר במחיר מופקע, אבל מתי כבר ייצא להגיע שוב. הבעיה היא החברות אלו אינן מנפיקות וואצ'רים שניתן לקחת כרטיס בקופות, אלא שולחות אדם שיפגוש אתכם בכניסה וייתן לכם כרטיסים.

לצערנו גילינו בדרך הקשה שאולי פשוט להזמין אבל לא פשוט לקבל את הכרטיס. אנחנו הגענו למקום (הכניסה לגלריה) כ-10 דקות לפני השעה היעודה ולמרות חיפושים לא מצאנו אף אחד שאמור לתת לנו כרטיסים. אחרי הרבה שיחות עם השירות לקוחות הם בסוף טענו שלא היינו במקום או בשעה ושהמדריך (לא טיול מודרך, זה שאמור לפגוש אותנו) אפילו חיפש אותנו והודיע להם שאנחנו לא נמצאים. גם אחרי צעקות ועצבים שום דבר לא עזר והם לא נתנו לנו את הכרטיסים. כמובן שהכל בטלפון.

בסוף נכנסו שוב לגלריה והכרטיסניות/פקידות אמרו לנו שזו בעיה ידועה והחברות הללו לא נותנות שירות מוצלח בלשון המעטה. או שבכלל לא מגיעים או שלא מחכים אפילו שנייה למאחרים. אנחנו לא איחרנו ובכל זאת לא קיבלנו שירות. לכן יש לשים לב לקנייה בצורה זו.

אגב, הכרטיסניות בגלריה היו מאוד נחמדות ובסוף אפילו מכרו לנו כרטיסי כניסה למרות שלא היו יותר כרטיסים (הביקור הוא לשעתיים בשעות מוגדרות עם מספר מוגבל של מבקרים על מנת לא ליצור עומס בתוך המוזיאון).

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של yonyh
yonyh

”הזמנת מקומות מראש “

קרא עוד

כניסה לגלריה בורגוזה ברומא, דורשת הזמנת מקומות מראש. אפשר לקנות כרטיסים באינטרנט, אבל זה מתאים למי שמתכנן כניסה בתשלום.

מי שרוצה לנצל את הכניסה חינם שמקנה כרטיס ה-Roma Pass, צריך גם כן להזמין מקום, אבל לא לקנות כרטיס. במקרה זה הפתרון הוא להתקשר בטלפון, למספר 32810- 0039-06+ עונים באנגלית, רושמים אותך ונותנים מספר הזמנה איתה יתקבלו הכרטיסים במקום.

עוד שני טיפים: נתקלתי ביותר מאתר אחד שדרכו ניתן להזמין, ויש אתרים שגובים מחיר גבוה יותר. המחיר הרשמי הוא 13 אירו למבוגר. באתר ההזמנות הרשמי, ניתן לראות למתי יש מקומות פנויים על פי תאריכים, מומלץ להסתכל שם לפני שמתקשרים להזמין, על מנת לדעת מראש מה אפשר לבקש.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של dudumtk
dudumtk

”גלריה עשירה בגן ירוק ויפה“

קרא עוד

למי שמתעניין באמנות ובעיקר בפיסול כדאי להגיע למקום זה ברומא. הדבר החשוב ביותר להזמין כרטיסים מראש באינטרנט. מספר המבקרים מוגבל, משך הסיור בגלריה מוגבל לשעתיים (בהחלט מספיק). לאחר הביקור בגלריה כדאי מאד לסייר בגני בורגזה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של נועה1980
נועה1980

”גני גלריה בורגזה“

קרא עוד

אחת הכניסות המרכזיות לגני גלריה בורגזה ברומא נמצאת ממש מעל Piazza del Popolo. אם נכנסים משם, מה שדורש קצת טיפוס במדרגות, אז התצפית שנשקפת היא מדהימה. שווה להקדיש לגן מספר שעות לבלות בפארק, אפשר לשכור אופניים גם של יחיד, גם של זוג וגם של רביעייה. ממש בילוי מגניב. ברחבי הפארק יש מקומות רבים בהם אפשר לשבת על הדשא, יש צל בשפע. פשוט מקסים.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של rambo11
rambo11

”מוזיאון גלריה בורגזה ברומא“

קרא עוד

Galleria Museo Borqnese הוא מקום לא גדול, אבל האוסף במוזיאון הוא בין הטובים באיטליה, רומא. עבודות של ברניני, קאנובה, רפאל ועוד. האוספים מוצגים בשתי קומות, העליונה לציורים, והתחתונה לפסלים. אנו הזמנו מראש את הכרטיס עקב הגבלה של מבקרים. ניתן להזמין בין 9 - 19 דוברים, גם אנגלית. במקום יש בית קפה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של edolitm
edolitm

”גלריה בורגזה“

קרא עוד

הביקור בגלריה בורגזה מסומן כחובה ברוב מדריכי הטיולים לרומא ומסיבות טובות: הארמון מרשים מאוד, התקרה בחדר הנשפים היא אחת היפות שראינו ברומא ובמוזיאון כמה פסלים של ברניני ששווים הגעה במיוחד.

יחד עם זאת, הביקור במקום עלול להסתיים במפח נפש. ראשית, יש להזמין מקום מראש. אפשר לעשות זאת במקום עצמו ואז לחזור כעבור כמה ימים או כפי שעושים רוב המבקרים, באינטרנט, באתר המצורף. עלות הכרטיס, כולל עמלת אינטרנט, הוא 14 יורו ומכשיר אודיו במקום עולה עוד שלושה יורו. שנית, כיוון שהביקוש גדול, אך המקום אינו ענק, הכרטיס מוגבל לשעתיים. 

הגענו למקום ב - 9:15, השתהינו עוד מספר דקות בכירטוס, שכירת אודיו והפקדת התיקים שהיא חובה. ב - 10:50 התבקשנו בתוקף לפנות מקום לבאים אחרינו. כיוון שביקרנו במוזיאון לאיטנו והאזנו להסברים במכשיר ששכרנו, ביקרנו רק במחציתו והדבר הותיר טעם מר. נראה שגם מי שהגיעו אחרינו לביקור בין 11 ל - 13 לא נהננו, עקב הצורך לחכות ליציאתנו, התור הארוך בהפקדת התיקים והצפיפות שנוצרה.

מסקנה: כיוון שהמוזיאון והארמון באמת נפלאים כדאי להגיע מוקדם בבוקר ולהתכונן מראש לביקור.

הטיפ עזר לך?

כתבות על גלריה בורגזה

מתוך הבלוגים - פוסטים על גלריה בורגזה

הוספת פוסט

תגיות