מרחצאות מראנו
Terme Merano

5
(4)
מרחצאות מראנו - למטייל (1) מתוף הטיפ של Shaked3195993
Thermen Square, 9, Merano Bolzano, Italy
+39 0473 252000
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על מרחצאות מראנו

5
4 מדרגים
3
0
0
0
0

4 המלצות על מרחצאות מראנו

תמונת הפרופיל של Shaked3195993
Shaked3195993

”טרמה מראן“

קרא עוד
בבדיקה על מרחצאות באיזור צפון איטליה לאחר כמה ימי טרק מפרכים המליצו לנו על טרמה מראן, הגענו לעיירה שמרבית התושבים נראים כצוענים/פליטים/מהגרים ולא מה שראינו עד כה בצפון איטליה, אך כאשר נכנסנו פנימה הכל השתנה, מלא תיירים ואורחי המלון הסמוך היו במרחצאות אשר היו נקיות ומסודרות, מדי פעם הוציאו החוצה אל האוויר הקפוא כשאתה במים חמים כלי הגשה מלאים בפירות. יש לציין כי כמו במרבית אירופה הסאונות הן בעירום בלבד!
הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של מורן 17
מורן 17

”פארק מים חמים מפנק!“

קרא עוד

פארק המים נמצא בעיירה מראנו היפה.

הפארק מעוצב היטב.

המים חמימים נעים בין 33 מעלות ל-37 מעלות.

יושבים בתוך מים חמימים ומביטים לעבר ההרים הירוקים והרמים!

חוויה מושלמת ומפנקת!

שלוש שעות בפארק עלו לנו כ-14 יורו לאדם.

השכרת מגבת אחת עולה כ- 4 יורו.

ממליצה בחום

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של אפי שוב
אפי שוב

”טרמה מראנו - ברכות חמות בדולומיטים“

קרא עוד

הבריכות החמות בעיר מראנו בדולומיטים הן דרך נפלאה לסיים את היום ברוגע. הגענו בשעות הערב (שש), קנינו כרטיס לשלוש שעות (חשבנו לקנות כרטיס לשעתיים, אבל ההבדל היה אירו אז הלכנו על שלוש שעות). זה קומפלקס של ברכות חמות, חלקן מקורות וחלקן חיצוניות, עם אפשרות מעבר מהברכות המקורות לחיצונית כך שאין צורך לצאת החוצה לגמרי (אם לא ממש רוצים). יש בחוץ גם ג'קוזי חיצוני ועוד ברכה קרה. 

עם התשלום מקבלים צמיד שמהווה גם מנעול ללוקר. מוצאים לוקר פנוי ואז מכניסים את החפצים ונועלים בעזרת הצמיד. צמוד ללוקרים יש גם תאי הלבשה נוחים מאוד להתארגנות. המקלחות פחות נוחות, אין דלת ואפילו לא וילון לסגירה, כך שאין פרטיות. 

נהנינו מאוד מהבריכות, מהשלווה, מהמעבר בין הקור לחום ומזרמי הג'קוזי הפזורים בברכה. היינו עם שני מתבגרים שנהנו גם הם. פעילות רגועה ונעימה לסוף היום ולטיול האינטנסיבי שלנו. החניון בתשלום (4.8 אירו), מי שמגיע לכל היום מקבל חניה בחינם, אנחנו קיבלנו שעה חינם. המחיר: 54 אירו לארבעה אנשים. 

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של flafy
flafy

”המרחצאות הטובים באיטליה“

קרא עוד

בעיירה מראנו שבצפון איטליה נמצאים המרחצאות היפים ביותר לדעתי מהמרחצאות שראיתי בצ׳כיה, בגרמניה, בבודפשט ובאוסטריה, כולם היו יפים, אבל זה שנמצא במראנו עולה על כולם, המקום פתוח מהשעה 9 בבוקר ועד 22:00 מחיר הכניסה למרחצאות לא כולל סאונה 12.5 יורו למבוגר ו-18 יורו כולל סאונה. במרחצאות בריכות רבות יותר מ-12.  גם בריכות מקורות וגם חיצוניות, בטמפרטורות שונות משמונה מעלות עד 37. מקום מדהים, החנייה צמודה למרחצאות במחיר 2.4 יורו לשעה.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על מרחצאות מראנו

אין עדיין פוסטים על מרחצאות מראנו.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות