איסלנד במחיר שפוי

עכשיו רגע לפני שאתם מתכננים את חופשת הקיץ. איסלנד עולה כיעד נהדר רק שמחיר הנסיעה יקר ומרתיע.

הצורך להזמין בתי מלון מראש מקשה עוד יותר. לא בכולם יש אפשרות ביטול והמחירים גבוהים מאוד כבר היום. לעיתם תתקשו למצוא מקומות לינה בעיקר במזרח האי.

אפשרות אחרת היא להזמין דרך חברות הטיולים וסוכנים שלהם שמור מקום במלונות אבל גם כאן נשלם מחיר גבוה מאוד בהשואה להזמנות עצמיות

בשנה שעברה שאל אותי חבר שבוע לפני מועד הנסיעה המתוכנן שלו עם בנו האם ניתן לצאת בהתראה קצרה לאיסלנד?

צחקתי ואמרתי לו שאם הוא מוכן להתארגן על ציוד מתאים וללון בקמפינגים אז אין בעיה. תזמין טיסה ורכב אמרתי לו ואתם יכולים לצאת לטיול נהדר ולא יקר יחסית.

הוספתי שניתן ללון בקמפנגים הרבים שבאי. ברובם גובים בסביבות 15 דולר לאדם וברוב המקומות יש מקלחות בתשלום נוסף ומטבח בו ניתן לבשל.מתאים למי שבא עם קמפרים(תוספת תשלום לחיבור לחשמל) או עם אוהל.

אין צורך להזמין מראש וצורת הטיול הזו מאוד מקובלת באיסלנד.

מכיוון שהיה לו רק שבוע המלצתי להם לא להקיף את האי ולנצל את הזמן לטיול ופחות לנהיגה

מצורף לינק לתוכנית שלהם

טיפ חשוב נוסף הוא שאם אתם מאורגנים עם ציוד לקמפינג כמעט תמיד תוכלו למצוא מלון לא יקר וטוב באותו היום. בוקינג משחררים מקומות במחירים טובים במידה ואתם מוכנים להמתין ליום האחרון. מכיוון שיש לכם את אופציית הקמפינג תמיד תוכלו להחליט בזמן אמת אם לשנות וללכת וללון במלון ליד היעד המתוכנן שלכם לאותו היום.

אני עשיתי כך כמה פעמים וגם חברי שנסעו ברגע האחרון עשו כך.

Stjórnarfoss

ניתן להגיע למקומות נהדרים וללון בטבע הפראי של האי

Highland Base at Kerlingarfjöll

טיפ חשוב- ברוב הקמפינגים ליד רייקיאוויק ובכל מקום אחר יש מטבחים בהם אנשים משאירים אוכל ובעיקר בלוני גז אותם לא נתין לקחת לטיסה חזרה מהאי. במקום לקנות תחפשו במטבחים. הבלונים ממתנים לכם שם ומיועדים לשימושכם.

VIK קמפינג

אני מצרף חומר רב נוסף למי שמעוניין לתכנן טיול עצמאי באי- איסלנד למתחילים

בהצלחה