קיץ 2012. אני ואשתי רצינו לחגוג עשור להיכרות שלנו. לא היה לנו תקציב גדול ואנו רצינו לבחור יעד שהוא גם זול וגם אפשר לבלות בו יחסית בזול. אך מצד שני רצינו להיות בבית מלון טוב, עם נוף יפה ולא איזה מלון של כוכב וחצי בלב העיר.

ההתלבטות היא רבה -; רודוס, כריתים או אולי אפילו אילת. כל הזמן איפשהו ליד ראינו ודיברנו על קוס. אך אף פעם לא לקחנו אותו ברצינות. למה? כי היינו בטוחים שאין שם מה לעשות, שמדובר באי קטן ומשעמם.
אך התאריך התקרב ולא הצלחנו למצוא משהו שעומד גם בתקציב וגם בדרישות שלנו.
ואז יחסית במקרה ראיתי את הבית מלון מיכאלנג'אלו. בית מלון מדהים עם נוף מהמם ותגובות טובות מאד.
באותה שניה אמרנו -;אולי אין מה לעשות בקוס, אבל יהיה לנו בית מלון מדהים, ניקח רכב ונסתובב על האי, נמצא מה לעשות. כמו כן באותו זמן אחד מהחברות של אשתי סיפרה לה שהיא הייתה בקוס ודווקא חושבת שמאד יפה ומאד מעניין שם.
אז ללא התלבטות מיוחדת הזמנו חבילה של טיסה + בית מלון עם חצי פנסיון + חדר משודרג לסוויטה עם נוף לים. סה"כ עלה לנו כ500$ לאדם כולל הכל. (רגע לפני ביצוע הזמנה בדקתי בתי מלון באילת ומלון קיסר שהוא היה הכי זול עלה כ2000 ₪ לאותה תקופה -; רק בית מלון ללא טיסה וללא שום שדרוגים).
אז מה אפשר להגיד על קוס. בשתי מילים -; תענוג גדול. כאמור הבית מלון היה חלומי -; רק הנוף לים שווה....שווה המון. (רק תשימו לב שאתם מזמינים חדר עם נוף לים ורצוי לשדרג לסוויטה בקו ראשון ליד בריכה). תמונות של המלון תואמים לגמרי את המציאות.
כמו כן הארוחות והשירות בבית מלון ברמה מאד גבוה.
באי עצמו גם כן היו מלא אטרקציות -; היינו בו רק 4 ימים ולא הספקנו לעשות חלק גדול מדברים שתכננו לפני הנסיעה. שכרנו רכב וכל יום התחלנו באחת מהאטרקציות של האי ואחר הצהריים בילינו באחד מהחופים המדהימים של האי.
כמו כן האווירה הלילית בעיר קוס מדהימה -; ברים צבעוניים ליד הטיילת, מוסיקאים ברחוב, מסעדות, המוני תיירים בכל מקום, אך ללא הרגשה של צפיפות.
חזרנו מהאי עם התחושה שעשינו את הבחירה הכי נכונה והכי מדהימה שיכולה להיות.
אם יש לכם שאלות על הקוס או שאתם נמצאים בהתלבטות דומה. נשמח לענות על שאלותיכם.