קוסטה קרוז ”שייט עם חברת קוסטה“

שטנו בחברת קוסטה. הזמנו חדר עם מרפסת ובהזמנה הוצע לי להשתדרג לחדר עם נוף פנורמי בירכתי הספינה. לפי אתר האינטרנט החדר היה ממש מאחור והיה לו נוף לשני הצדדים. כמו כן, באתר עלתה הצעה להירשם ולקבל קופונים לרכישה באוניה עד לסך של 150 יורו. ובכן, החדר היה לקראת סוף הספינה. קופונים לא קיבלתי ולקראת הסוף נאמר לי כי הרכישה היתה למי שעלה עד סוף ספטמבר. בשום מקום לא היה לכך איזכור. כמו כן, בספינה, המארחת אמרה לנו בשיחה לפני הירידה מהאוניה כי יועברו לחדרינו קופונים בסך 100 יורו. גם זה לא היה נכון. בבירור שערכתי התברר כי המבצע גם הוא היה עד סוף ספטמבר. אנחנו עלינו ב-2.10! לא עדכנו את המארחת.

 החדר עצמו היה נחמד אבל ב-11 בלילה היתה מוסיקה נוראית, הדציבלים היו גבוהים והמיטה ממש רעדה. התברר שאנחנו מעל הדיסקוטק ואין אקוסטיקה טובה. צלצלנו לשירות לאורחים ואמרו לבעלי כי זה הערב הראשון ויש קבלת פנים. בשעה 12 בלילה יהיה רגוע. בדקתי בעלון של החברה וראיתי שכל ערב יש דיסקו עד 2 בלילה. חיכינו עד 12, לא יכולתי יותר ואמרתי לשרות כי יש מוזיקה רעשנית ואף נתתי לה לשמוע דרך האפרכסת. היא אמרה שמחר תבדוק. לאחר לילה בו ישנו 3 שעות ניגשתי לדלפק ובקשתי חדר חילופי. אמרו לי שאין, אבל יבדקו חדר ל- 3 ימים ואחר כך יראו מה עושים בשלושה ימים הבאים.

 בלילה שלאחר מכן שוב היה מאוד רעשני. התקשרתי והפקידה אמרה כי הודיעו לי שיש לי את החדר החלופי. אמרתי שלא קבלתי שום הודעה.
 היא אמרה כי צלצלו ולא עניתי. לא היתה לה תשובה למה לא השאירו לי הודעה. לאחר לילה נוסף ללא שינה, ניגשתי לשירות ואמרתי כי אינני רוצה חילופי אחר, אלא רק עד ברצלונה ושאם לא ימצא חדר חילופי אשן מול הדלפק. לבסוף לאחר לחצים קיבלתי סויטה.

לכל המידע על רוסטוק גרמניה
הטיפ עזר לך?

תגובות ושאלות

יש לכם טיפ מדהים להוסיף?
שתפו אותו עם קהילת המטיילים של למטייל

הוסיפו טיפ

אטרקציות ברוסטוק

מלונות ומקומות לינה ברוסטוק

מדריכים ונותני שירות ברוסטוק

הזמנת חופשה לרוסטוק

חדשות התיירות והתעופה

המיוחדים שלנו

קצת השראה לטיול הבא

מתארגנים לטיול: ציוד, ביגוד, המלצות וטיפים לדרך

ביטוח נסיעות לחו"ל: כל מה שצריך כדי לטוס בראש שקט

מגזין החיים הטובים: לייפסטייל והשראה לחופשה

פסח 2024 -לאן לטוס לחופשה הבאה?

תמונות מהטיול: היעדים שהכי כיף לצלם

יוצאים לטיול הגדול: בר ושני עפים על העולם

ספארי צלילה: המדריך לצולל המתחיל

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

כתבות ומדריכים לחופשת סקי