תבל חופשות - דירה ביער השחור ”מלון דירות למשפחות מצויין ביער השחור“

תמונת הפרופיל של מוריה המטיילת
מוריה המטיילת
1

באוגוסט נסענו 3 משפחות ליער השחור, כל משפחה כללה 5 איש.למצא 3דירות באוגוסט באותו מקום היה לא פשוט כלל, לאחר שיטוטים רבים ברשתפנינו לחברת תבל חופשות, ובאמצעותם עשינו לבסוף את ההזמנה.

הזמנו 3 דירות במלון דירות למשפחות בשם פלדברג הוף.המלון ממש נמצאעל הר פלדברג, הנוף שם מדהים, המלון והדירות ממש מיועדים למשפחות עםילדים, במלון שתי בריכות שחייה מקורות עם מגלשות (היה מצויין ליוםגשום וגם בערבים) , ספא חדיש ומפנק, חדר כושר, מלא פעילויות ומתקניםלילדים, ג'ימבורי, מתחם לילדים קטנים באמת מושלם. היתרון הנוסף שלהמיקום שיוצאים מהמלון יש את הרכבל, יש פארק חבלים, יש מתקן חדיש שלהחלקה על הקרח, יש סופר מרקט ומסעדות במקום כך שמהבחינה הזו זה ממשמושלם.

לגבי הדירות עצמן, מאוד מרווחות, נוף, מטבח מאובזר, במלון עצמו ישמסעדה עם ארוחות בוקר צהריים וערב, אנחנו אכלנו שם והאוכל מאוד מגווןוטוב מאוד.

אני חייבת לציין את חברת תבל חופשות את איציק שבאמת לאחר שהשקענוכל כך הרבה זמן בחיפושים, הם באופן מאוד יעיל ומקצועי הזמינו לנו אתהדירות, קיבלנו הסבר מפורט על המלון, דאגו לעדכן את המלון על הגעתנובשעת לילה מאוחרת, נתנו לנו טיפים מועילים, התקשרו אלינו עם הגעתנולמלון כדי לוודא שהכל בסדר, באמת שירות מצויין וחסכו לנו זמןוכסף.

לסיכום הייתה לנו חופשה נהדרת לכולם ובמיוחוד לילדים.

לכל המידע על היער השחור גרמניה
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי