גו פרוגי ”פשוט הכי טוב!“

תמונת הפרופיל של Yael_ju
Yael_ju
2

החלטנו לקחת את הילדים לפריז, רגע לפני שהם ממש גדולים ומסוגליםלהגיד לי שלא מתחשק להם. בקיצור, כל עוד הם מקשיבים לי. עשינו רשימהמסודרת של כל האטרקציות התיירותיות הקיימות בפריז (ולא, שופינג היא לאאטרקציה מבחינתם.) , ארזנו מזוודות, אבל משהו היה חסר. כן, הדברהחמקמק הזה, נו.אה, כן - הרחבת אופקים! לא הייתה בתוכנית שום פעילותהקשורה להרחבת אופקים או העשרת הידע. מיד הבנתי - אני צריכה מישהושיסביר לנו על ההיסטוריה של העיר!

אל עמית הגעתי תוך חיפוש באינטרנט אחר מדריך תיירים מקומי בפריז.הוא הומלץ בכל כך הרבה תוצאות חיפוש, שחשבתי לעצמי שסטטיסטיקה היאמשהו שצריך לקחת בחשבון ולא יכול להיות שכולם טועים. בקיצור - השתמשתיבחוכמת ההמונים! פניתי אליו וסיכמנו שנפגשים ביציאה של סיינט מישלבמטרו.

אני מודה - חששתי. מדריכי תיירים מבחינת משפחתי הם האנשים האלהשמסתובבים עם תיק גב ומטריה מונפת באוויר ומספרים באופן לאקוני עלההיסטורי של בניין זה או אחר שמט ליפול. כשסיפרתי להם שקבעתי עם מדריךמקומי, הרגשתי שאוטוטו המשרה שלי כאמא מתפנה כי אני מפוטרת.

נסענו כולנו מתוחים לקראת הפגישה המיועדת.

ושם עמית היה.

איך אוכל לשכנע שהוא המדריך שחובה לקחת? אולי בכך שאספר שכלהילדים, ובעלי, מיד נשבו בקסמיו, הלכו אחריו סקרניים ואפילו ביקשו עודסיור!

ואני?

אני יכולתי לראות את נפוליאון השלישי מתהלך לצידנו, יחד עם המלךהנרי ושושלת המלכים, חלקם מגלגלים את שפמם בהנאה וחלקם מניחים יד עלכתפו לאות הערכה. כי אם יש מישהו שאוהב את פריז - זה עמית. הידע העצוםשלו, חוש ההומור והאהבה האדירה שלו לעיר - יגרמו לכם לרצות לעבורלשם.

ועכשיו תסלחו לי, אני הולכת לארוז.

מה ז'תומרת למה?

אני עוברת לפריז!

לכל המידע על פריז צרפת
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי