טיפים נוספים על תחבורה בברלין

הוסף לטיול שלי
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

14 המלצות על טיפים נוספים על תחבורה בברלין

תמונת הפרופיל של Vikil
Vikil

”טוני-נהג מדהים בברלין“

קרא עוד

בן שלי טס לברלין והזמין הסעה משדה תעופה עם טוני, נהג שהומלץ פה באתר. בעקבות המלחמה הוא נתקע בברלין, נגמר לו המזומן והוא לא הצליח למשוך כי שכח את הקוד.בן שלי ביקש מטוני לקחת אותו לשדה לטיסת חילוץ לישראלים וביקש להעביר את הכסף על המונית בביט. טוני אמר שיקח אותו לשדה בחינם. בסופו של דבר בן שלי הצליח למשוך את הכסף, אבל טוני לקח ממנו משהו מאוד סימלי. איש מדהים. תודה רבה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Shoshi_3385612
Shoshi_3385612

”הגעה מברלין לליפציג וחזרה“

קרא עוד

אנחנו מרבים להגיע ללייפציג, דרך ברלין. לרוב מזמינים מקומות באוטובוס. המחירים ממש זולים בהשוואה לאלטרנטיבות אחרות, ולרוב הם עומדים בלוחות הזמנים ומדייקים בזמני ההגעה והעזיבה. הזמנת המקומות נעשחת באינטרנט ויש גם אפליקציה. החברה מרושתת בגמניה ויש קווי נסיעה כמעט לכל עיר מרכזית וכמובם גם למדינות שכנות. ממליצה בחום.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של orbach222
orbach222

”משתלם“

קרא עוד

רכשנו בשדה התעופה כרטיס Well Come Card ב 37 אירו ל4 ימים כולל כל התחבורה לברלין ועד לפוסטדאם, כולל לשדה התעופה וגם נותן הנחות בחלק מהמוזיאונים והסיורים. התחבורה בברלין מאוד נוחה וגם קיבלנו הנחות, אז זה היה משתלם.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של alfalini
alfalini

”ברלין וולקם כארד Berlin welcome card“

קרא עוד

שימו לב שלא כדאי הרבה פעמים לקנות את הכרטיס. אם יש ילד מעל גיל 6 אז אולי כדאי, אבל תבדקו לפני שקונים ותשקלו לפצל רכישה בין 2 ההורים כי מספיק שלהורה אחד יהיה את הכרטיס כדי שהילדים מעל 6 יוכלו לנסוע חינם.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של osnatsh
osnatsh

”נהגים וחברות הסעה בברלין“

קרא עוד

לכל המגיעים למערב העיר משדה התעופה טגל ומשתמשים בשירותי הסעה שהם לא נהגי מוניות, מיותר לחלוטין. מונית עולה 20 יורו בסה”כ, הנהגים ישרים מאוד ואין צורך להזמין הסעה מראש. אנחנו הגענו בשעות הבוקר ועזבנו בצהריים, כך שאין לי מושג לגבי שעות פחות שגרתיות.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של noe45
noe45

”נסיעה משדה תעופה טגל לכיכר אלכסנדר פלטץ“

קרא עוד

הגעתי לשדה התעופה טגל ומשם רציתי להגיע לכיכר אלכסנדר פלטץ. יש אפשרות להזמין העברה מראש ולדעתי זה מיותר מי שייקרא את הטיפ יבין שחבל על הכסף ועדיף לבזבז במקום אחר. אחרי קבלת המזוודות יש ללכת על פי השילוט לכוון מודיעין תחבורה ציבורית ׁׁׁׁ(סימן של מודיעין) שנמצא באיזור טרמינל A. יש 2 נקודות מודיעין. Card Berlin בצבע אדום וממולו Bvg בצהוב.

הכרטיס של Card Berlin נותן הנחות נוספות למוזיאונים מסויימים ומסעדות ואירועים לעומת זאת Bvg זה לתחבורה נטו לכן היא גם יותר זולה. כרטיס נסיעה משדה התעופה למרכז אלכסנדר פלטץ זה 2.80 יורו לנוסע עם אוטובוס Txl שנמצא מחוץ לטרמינל A ׁ(ביציאה ימינה) לוקח ישירות לאלכסנדר פלטץ עם תחנות בדרך (ניתן לבדוק באתר Bvg או אפילו מומלץ להוריד את האפליקציה וככה ניתן גם לנוע בקלות יותר בתחבורה ציבורית). שדה התעופה טגל נמצא בתחום איזור Ab (כרטיס חד פעמי לאיזור Ab עולה 2.8 יורו.יומי לאיזור הנ”ל 7 יורו, שאר המחירים כדאי לבדוק במודיעין. המלצה שלי, מי שבא ל – 5 עד 7 ימים כדאי לקנות כרטיס של 7 ימים שעולה 30 יורו משום מה זה לא מופיע בשום מקום ורק במודיעין אמרו לי.(לצורך הענין כרטיס ל 6 ימים עולה 36.5 יורו וכרטיס ל 5 ימים בערך 32 יורו.ׂׂׂ) במידה ורוצים לנסוע לאיזור C אזי מציגים את הכרטיס Ab שבתוקף ומוסיפים עוד כ – 1.5 יורו להשלמת הנסיעה וכנ”ל חזרה במקום לקנות מנוי ל – Abc. רוב המקומות המתויירים נמצאים באיזור Ab ).

הכרטיס נסיעה יומי/תקופתי טוב לכל סוגי התחבורה הציבורית באיזור. יש חובה בפעם הראשונה שעולים לכרטס את הכרטיס במכונה באוטובוס/חשמלית רכבת תחתית ועלית. נסיעה בתחבורה ללא כרטיס חוקי יכול לגרור למצבים לא נעימים ולקנסות גבוהים.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של our
our

”רכבות בעיר ברלין“

קרא עוד

כל הרכבות בעיר ברלין מתחילות את הפעילות היומית שלהם בשעה ארבע לפנות בוקר! כולל הרכבות הנוסעות לשדות התעופה, הקרוב יותר לעיר ולשדה הרחוק מהעיר. פרטים מדויקים ניתן לקבל בבית המלון שבו מתארחים על פי האזור שבו לנים בעיר.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של mendy56
mendy56
3

”כרטיס הנחות וולקאם קארד“

קרא עוד

ממליץ על קנייה של הכרטיס הזה למי שמתכוון לחרוש את העיר ולראות כמה אתרים בתשלום. הכרטיס מאפשר נסיעה בכל סוגי התחבורה שיש חוץ ממוניות וספינות. בעיקרון יש כרטיס ליומיים עד שישה, לאיזור AB או איזור ABC וההפרש ביניהם הוא משני אירו ועד 4 אירו לפי סוג הכרטיס, מומלץ למי שמגיע משדה התעופה שונפלד או מתכוון לנסוע לפוסטדאם. מחיר הכרטיס למבוגר מאפשר/כולל נסיעה גם לשלושה ילדים מגיל 6-14. חשוב לדעת שכרטיס יומי עולה 7 אירו ליום והוא טוב רק עד שלוש בלילה, כלומר מי שמכרטס את הכרטיס בצהריים חייב לקנות למחרת כרטיס חדש לעומת כרטיס ההנחות שבתוקף 24 שעות החל משעת הכירטוס. יש לציין שמחתימים רק פעם אחת לפני נסיעה ראשונה, החתמה נוספת מבטלת את הכרטיס! אני קניתי פעמיים את הכרטיס לשישה ימים ולעוד שלושה סה”כ 69 אירו נשמע הרבה, אבל עשיתי לפחות 5 נסיעות בממוצע ביום כך שזה יצא משתלם. כרטיס בודד לנסיעה עולה 2.70 וטוב לשעתיים בתוקף. בנוסף הכרטיס מאפשר הנחות ב-200 אתרים כמו מסעדות מוזיאונים וכו'. ההנחה של הכרטיס היא בין 25% עד 50%. לפי ההנחות שקיבלתי באתרים שביקרתי חסכתי כמחצית מעלות הכרטיס. יש להדגיש שהכרטיס מקנה הנחה גם למופעים ושם ההנחה יכולה להיות עשרות אירו. אפשר לקנות את הכרטיס במספר מוקדים ובתחנות הרכבת.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Ori Hirschhorn
Ori Hirschhorn

”נסיעה משפחתית בתחבורה הציבורית“

קרא עוד

המכונות האוטומטיות בברלין לא הכי קלות להבנה עבור התייר החדש, גם אני ומשפחתי נתקלנו במעט בלבול בהתחלה כשרצינו לקנות כרטיסים. בהתחלה רכשנו כרטיס נסיעה יומי בודד לכל אחד (4 מבוגרים וילד), ולאחר מכן גילינו שניתן לרכוש כרטיס לקבוצה (5 אנשים) במחיר זול הרבה יותר. מומלץ לשים לב לאפשרות הזאת כשאתם מטיילים בקבוצה כדי לחסוך זמן וכסף כל יום.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על טיפים נוספים על תחבורה בברלין

אין עדיין פוסטים על טיפים נוספים על תחבורה בברלין.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות

הזמנת חופשה לברלין

אטרקציות בברלין

מלונות ומקומות לינה בברלין

מדריכים ונותני שירות בברלין

נהגים בברלין

חדשות התיירות והתעופה

המיוחדים שלנו

קצת השראה לטיול הבא

מתארגנים לטיול: ציוד, ביגוד, המלצות וטיפים לדרך

ביטוח נסיעות לחו"ל: כל מה שצריך כדי לטוס בראש שקט

מגזין החיים הטובים: לייפסטייל והשראה לחופשה

תמונות מהטיול: היעדים שהכי כיף לצלם

חופשה של פעם בחיים

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

כתבות ומדריכים לחופשת סקי