סיורי סאנדמנ'ס ניו ברלין
SANDEMANs New Berlin, Free Walking Tour

5
(10)
הוסף לטיול שלי
Pariser Platz 4A, 10117 Berlin, Germany
+49 30 51050030
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על סיורי סאנדמנ'ס ניו ברלין

5
10 מדרגים
2
0
0
0
0

10 המלצות על סיורי סאנדמנ'ס ניו ברלין

תמונת הפרופיל של oriori5
oriori5

”מומלץ מאוד :)“

קרא עוד

סיור מומלץ מאוד! הסיור עובר בכל מיני אתרים מרכזיים בברלין, והמדריכים מאוד מקצועיים ומסבירים הכל בפירוט ועונים על שאלות. הסיור הוא חינמי ומבוסס על טיפים, כלומר כל אחד נותן כפי יכולתו בסיום הסיור (מומלץ לתת בערך 10-15 יורו לבן אדם) .

הסיור הוא של חברת Sandesmans. ניתן לזהות אותם לפי החולצות והמטריות האדומות שלהם. הסיור יוצא משער ברנדנבורג בכל יום, בכל מיני שעות.

אין צורך להירשם מראש, רק מומלץ לבדוק באתר את שעות הסיורים, לפני שאתם מגיעים:

Https://Www.neweuropetours.eu/Sandemans-Tours/Berlin/Free-Tour-Of-Berlin/

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של natipo
natipo

”סיור בברלין עם חברת Sandemans“

קרא עוד

סיורי ההליכה החינמיים של חברת Sandemans מוצעים בערים רבות באירופה ומציעים הכרות ראשונית עם האתרים החשובים בעיר בסיור הנמשך כשלוש שעות. ההחלטה כמה לשלם למדריך הינה אישית ותלויה בהתרשמות ובהנאה של המטיילים מהסיור.

על סמך חוויה חיובית שלנו עם סיורי החברה בעבר בערים אחרות באירופה, בחרנו לפתוח את ביקורנו הראשון בברלין בסיור כזה. המדריכה אליס היתה מצויינת, מלאה בידע שאותו הצליחה להעביר בהמון רגישות. היא היתה קשובה לקהל, והצליחה לעבור בין האתרים החשובים של העיר ולרתק את השומעים למרות הקור והגשם שירד חלק מהזמן. ממליצים מאוד על הסיורים של החברה בכלל, ועל סיור עם אליס בפרט.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של הולדן
הולדן

”סיור "חינמי" - ברלין“

קרא עוד

הסיור יוצא כל יום משער ברנדנבורג בשעות 11:00 ו – 14:00, ונדמה לי שיש עוד שעות. הוא לוקח כשלוש שעות, עובר באנדרטת השואה, מעל הבונקר של הצורר ימ”ש, בניין מטה הלופוואפה, חומת ברלין, צ'ק פוינט צ'רלי, וממשיך לעוד כמה אתרים חשובים. מדריך/ה דובר/ת אנגלית, במקרה שלי בחור אנגלי שחי שם כמה שנים. הוא מרוויח את לחמו מטיפים – 5-10 אירו לאדם נחשב טים סביר. מומלץ ומלמד. אני לקחתי את הסיור פעמיים עם שני מדריכים שונים. זה שווה, כי כל מדריך נותן את הדגשים שלו.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של social2011
social2011

”הטיול האלטרנטיבי“

קרא עוד

בין הטיולים החינמיים בברלין בחרנו בחודש שעבר דווקא את הסיור האלטרנטיבי, כדי לטעום משהו אחר, ולאו דווקא את האתרים “ההכרחיים” בעיר. התמזל מזלנו והמדריכה הייתה בחורה צעירה מאוסטרליה שסיימה שם את לימודיה האקדמיים, ומתגוררת בברלין כשנה וחצי והתאהבה בעיר. הבחורה שופעת ידע וקסם והסיור היה מעניין ועמד בציפיות שלנו להכיר גוונים שונים בעיר.

למדנו שברוב הסיורים המדריכים אינם צעירים ילידי ברלין, אלא צעירים משכילים מארצות שונות, שמחפשים לראות עולם, לחוות ארצות אחרות לפני שהם “מתברגנים" והגיעו לברלין בגלל תנאי המחיה הזולים, יחסית. מעניין לשוחח איתם ותוך כך להכיר את העיר ואת המתרחש בה ולא להסתפק באתרי החובה.

כן הופתענו לשמוע, שבניין תכלס, שמככב בטיפים רבים באתר, נמכר כבר לפני שנה וחצי ב 8 מיליון אירו! וכל האומנים שפלשו אליו כמובן הוצאו. זה היה האתר השלישי בטיולנו שנסגר בלי שעיריית ברלין תודיע לנו על כך.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של pickabu
pickabu

”סיורים חינמיים בברלין - Walking Tours“

קרא עוד

תופעה חדשה יחסית בברלין - מדריכים שמוציאים סיורים ללא תשלום המתבססים על טיפים - שלם כפי רצונך. כל יום יוצאים סיורים ממקומות שונות בעיר - אנחנו מצאנו שני סוגים: סיור המיטב, יוצא משער ברנדנבורג – אתרים מרכזיים בברלין, לא סיורים מאוד ארוכים, כ-2.5-3 שעות. סיור אלטרנטיבי – על גרפיטי ואומנות רחוב - יוצא מאלכסנדרפלאץ ליד מגדל הטלויזיה, גם בערך 3 שעות.

אפשר להגיע פשוט ולחפש קבוצה, אנחנו מצאנו באינטרנט אבל הגענו וראינו הרבה קבוצות והרבה מדריכים שמוציאים בדיוק את אותם סיורים.

כשהגענו לסיור המיטב (שמצאנו דרך האינטרנט) תפס אותנו בדרך בחור ישראלי בשם בן, אמר שהוא גם מוציא סיורים ואנחנו מוזמנים להצטרף אליו, אמר שהוא מנסה לארגן קבוצה של ישראלים כדי לעשות סיור בעברית אבל בדרך כלל הוא מעביר באנגלית. בסוף באמת הגיעה קבוצה מכובדת של ישראלים והיה סיור בעברית, מומלץ.

שני סיורים לדוגמה - אם רוצים להזמין מראש:

סיור המיטב

סיור אלטרנטיבי

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של motior
motior

”סיור מהנה ואינפורמטיבי במרכז ברלין“

קרא עוד

מכיוון שהיה לנו רק זמן קצר יחסית בברלין, לקחנו את הסיור החינמי באנגלית – סיור שאמור לארוך כשעתיים וחצי (ובסופו של דבר לקח כשלוש שעות). הסיור הקיף את כל נקודות החובה במרכז ברלין עם הסברים טובים וסיפורים משעשעים.

המדריכה שלנו – Rochale Yates – הייתה מאוד נחמדה ומקצועית. בסוף הסיור כל אדם מתבקש לשלם כמה שמבחינתו הטיול היה שווה. התשלום המומלץ הוא 10-15 אירו לאדם, אבל ניתן לשלם כמה שרוצים כמובן.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של חיים דגן
חיים דגן

”טיול חינמי בברלין“

קרא עוד

בברלין (כמו במספר ערים נוספות באירופה) חברת Sandemans מפעילה טיולים חינמיים, הפתוחים לקהל הרחב. מומלץ במיוחד ללכת לטיול למי שעבורו זו הפעם הראשונה בעיר, כבר ביום ההגעה!

הטיול מתחיל ליד שער ברנדנבורג בכיכר פריז. נקודת ההתכנסות היא ליד סטארבקס בכיכר פריז. יש תחנת בנהוף ממש בכיכר.

הטיול ללא עלות אך מצפים מהמשתתפים להשאיר טיפ למדריכים. ההדרכה באנגלית, בספרדית או בגרמנית.

המסלול מקיף את האתרים המרכזיים במרכז ברלין ומוגשים בצורה מקצועית ובשפה מובנת. אחרי הסיור הקצר יחסית (כשעתיים וחצי) הרגשנו שעשינו הכרות טובה עם העיר.

החברה הנ”ל מפעילה גם טיולים נוספים בברלין ובסביבתה הכרוכים בתשלום.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של hausman
hausman

”סיור גרפיטי“

קרא עוד

השתתפנו בסיור מודרך בברלין באנגלית (במקרה המדריכה היתה ישראלית), הכולל מבנים עם ציורי גרפיטי, והסברים מאחורי התופעה.

הסיור נערך ע”י חברת Original Berlin Tours, והוא מאוד מומלץ. ניתן להירשם באתר החברה. למרות שהסיור מפורסם באתר בלא תשלום, החברה הינה פרטית ומצפה שיתנו למדריך טיפ בהתאם. 

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של dimgol
dimgol

”סיור מומלץ בברלין של שעתיים וחצי“

קרא עוד

ישנן מספר חברות שנותנות סיורים בחינם בברלין והמדריכים מתבססים על טיפים.

אחד מהם הוא של New Europe - מפגש ליד הסטרבקס שנמצא ליד שער הניצחון. להגיע 15-10 לפני. סיור מומלץ של שעתיים וחצי, יש פירוט בלינק: www.newberlintours.com/daily-tours/free-tour.html

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של inbalcaspi
inbalcaspi

”סיור בחינם מומלץ בעיר“

קרא עוד

 הצטרפנו לסיור בחינם בברלין של חברת Sandemans/Neweurope היינו מאוד מרוצים. הסיור יוצא מ- Brandenburg Gate ממול לסטארבקס, שם גם אפשר לקחת מפות חינם של העיר  מטעם החברה. הסיור יוצא 4 פעמים ביום ב-9, 11, 2, 4 (אבל רצוי להתעדכן בשעות באתר). אפשר להירשם לסיור דרך האתר, אבל אין שום בעיה להירשם במקום. הסיור נמשך בערך 2.5-3 שעות ומכסה את רוב האתרים החשובים בעיר, כמו חומת ברלין, צ'ק פוינט צ'ארלי, הרובע היהודי, אנדרטת השואה וכדומה. הסיור לא נכנס לשום אתר, אלא עוצרים ממול ושם נערכים ההסברים. יש לחברה גם סיורים נוספים בתשלום (באזור ה-10 יורו ויש הנחות לסטודנטים) למי שהתרשם ורוצה להירשם לסיורים נוספים. אנחנו הלכנו גם לסיור במחנה הריכוז סוקסנהאוזן, סיור של ברלין האדומה וסיור של הרייך השלישי, והיינו מרוצים מאוד מכל הסיורים. ההדרכה הייתה ברמה גבוהה מאוד ומרתקת.  

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על סיורי סאנדמנ'ס ניו ברלין

אין עדיין פוסטים על סיורי סאנדמנ'ס ניו ברלין.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות

הזמנת חופשה לברלין

אטרקציות בברלין

מלונות ומקומות לינה בברלין

מדריכים ונותני שירות בברלין

נהגים בברלין

חדשות התיירות והתעופה

המיוחדים שלנו

קצת השראה לטיול הבא

חופשה ביוון: היעדים הכי שווים לקיץ

מתארגנים לטיול: ציוד, ביגוד, המלצות וטיפים לדרך

מגזין החיים הטובים: לייפסטייל והשראה לחופשה

ביטוח נסיעות לחו"ל: כל מה שצריך כדי לטוס בראש שקט

עפים על העולם: כל מה שצריך לטיול תרמילאים

תמונות מהטיול: היעדים שהכי כיף לצלם

חופשה של פעם בחיים

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

כתבות ומדריכים לחופשת סקי