עונות ומזג אויר במדריד

עונות ומזג אויר במדריד - למטייל (1) מתוף הטיפ של 8avi8

7 המלצות על עונות ומזג אויר במדריד

תמונת הפרופיל של negohot
negohot

”לגבי מזג האוויר במדריד“

קרא עוד

טיילנו במדריד ודרום ספרד באוגוסט 2017. הארץ מקסימה, ומדריד יפהפיה עם הרבה אתרים מעניינים ויפים - רק לא בחום חודש אוגוסט. גם בשעות אחר הצהריים והערב חם. אם אפשר לטייל בה בחודש קריר יותר - עדיף.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של negohot
negohot

”מדריד בחודש אוגוסט“

קרא עוד

מדריד עיר מקסימה עם הרבה אתרים מעניינים ויפים. אל כולם אפשר ללכת, בלי להזדקק לתחבורה ממונעת כל שהיא. רק לא בחום חודש אוגוסט. גם בשעות אח”צ והערב מאוד חם. אם אפשר לטייל בה בחודש קריר יותר - עדיף. מסיבה זו, התנהלות עם ילדים צעירים מאוד - קצת מורכבת.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של andala
andala

”מתי לא לנסוע למדריד “

קרא עוד

לפי דעתי מאוד לא מומלץ לנסוע למדריד וסביבתה בקיץ. היינו בסוף יוני תחילת יולי – והיה מאוד מאוד חם. 33-36 מעלות, שמש יוקדת. בשבילי טיול לאירופה הוא במטרה לברוח מהחום בארץ. ושם היה חם כמו בארץ. עם הבדל אחד – בארץ אני במשרד ממוזג ושם טיילתי בחוץ בשמש. מדריד ממש יפה ושווה לבקר בה, כי יש הרבה מה לעשות ולראות. אך צריך לבחור אביב, או סתיו ולקוות למזג אוויר טוב.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של rona 2
rona 2

”מרץ במדריד“

קרא עוד

היינו באמצע מרץ השנה במדריד. התקופה הזו היא תקופהטובה מאוד: גם המחירים יחסית זולים, גם לא קר מידי ולא חם מידי.

במרץ מדריד הייתה מלאה, תוססת ועם המון אנשים בכל מקום. אם ככה זה במרץ, שזו עוד לא ממש העונה, אני מתארת לעצמי שבעונה עצמה יש עוד יותר אנשים ולפי דעתי מומלץ מאד להגיע במרץ למדריד.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של sharony26
sharony26

”מזג האויר באמצע מרץ במדריד“

קרא עוד

היינו במדריד בתאריכים 16-22/3/2016. מזג האוויר היה לא יציב. בחלק מהימים היה מזג אויר נעים עם שמש ובערב היה קר, או ירד גשם. יום אחד היה גשם בבוקר ובערב נרגע, אבל היה קר. בימים החמים היה מספיק חולצה ועליה ג'קט, או סוודר קצת יותר עבה. בימים הקרים ובלילה היה צריך ללבוש חולצה עבה, או סוודר קצת יותר עבה ומעיל. מי שסובל מקור יכול לקחת כפפות, צעיף וכובע ותמיד עדיף לקחת מטריה קטנה במזוודה.

הטמפרטורות היו ביום סביב ה-15 עד 16 מעלות ובלילה היו 4 עד 5 מעלות.

מזג האויר לא השפיע על הטיול שלנו ולא השפיע על התוכניות שתיכננו כל יום. לא הבאנו מטריה במזוודה, אז קנינו שם מטריה בחמישה אירו ואם היה קר, אז התלבשנו יותר חם.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של rona 2
rona 2

”מזג האוויר במדריד באמצע מרץ“

קרא עוד

היינו במדריד בתאריכים 16-22 למרץ השנה (2016). מזג האוויר לא היה יציב. בשלושת הימים הראשונים היה מזג אוויר נעים עם שמש, והיה מספיק ג'אקט על החולצה וזהו.

בשלושת הימים האחרונים היה גשם, אבל לא רצוף. הגשם היה לסירוגין, ירד חצי שעה ונפסק, ירד עוד שעה ונפסק – ככה בכל הימים... גשמים עם הפוגות, אבל גם שירד גשם לא היה ממש קר, היה קר אבל לא קפוא, הספיק לנו חולצה אחת ומעיל.

מי שיותר קר לו, יכול לקחת גם צעיף או כפפות, אנחנו לא היינו צריכים את זה. הטמפרטורות היו סביב ה-15-16 ביום עד 4-5 מעלות בלילה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של 8avi8
8avi8

”פברואר במדריד“

קרא עוד

היינו במדריד בתחילת פברואר 2016. למזלנו לא ירד גשם בתקופה זו והשמיים היו בהירים, אך היה קר מאוד. ברוב שעות היום היו כשמונה מעלות צלזיוס ובלילה שלוש מעלות. למי שמטייל במדריד בתקופה זו של השנה מומלץ ללבוש מכנס תרמי ומעליו ג'ינס או מכנס אחד מחמם מפלאנל, גופיה ארוכה, עליה סריג ועליו מעיל עבה. מאוד מומלץ להביא כובע, אם אין במעיל, וכפפות. אשתי לבשה טייץ ועליו שמה חותלות מצמר, שמאוד חיממו אותה במקום מכנס תרמי. על כל מקרה שווה להצטייד במטריה קטנה.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על עונות ומזג אויר במדריד

אין עדיין פוסטים על עונות ומזג אויר במדריד.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות