גשר פון דס אר (גשר האמנויות)
Pont des Arts

4.5
(2)
Pont des Arts, 75006 Paris, France

גשר פון דז אר ממוקם בין אינסטיטוט דה פראנס ומוזיאון הלובר. הוא נבנה בין השנים 1801-1804 והינו גשר הברזל הראשון של פריז. המעבר הינו רגלי בלבד, כך שהוא מהווה אזור הליכה נעים ופסטורלי. הנוף ממנו הוא של נהר הסיין הפוטוגני והמונומנטים המפורסמים של הבירה הנמצאים בסביבתו. גשר זה פופולרי במיוחד בקרב זוגות, הנוהגים לתלות מנעולים ששמם חרוט עליהם ולזרוק את המפתח לנהר.

מה חושבים מטיילים על גשר פון דס אר (גשר האמנויות)

4.5
2 מדרגים
1
1
0
0
0

2 המלצות על גשר פון דס אר (גשר האמנויות)

תמונת הפרופיל של dohof
dohof
1

”גשר האוהבים פון דז אר“

קרא עוד

גשר הפון דז אר הינו גשר המצוי באמצע פריז, ממש בקרבת הקונקורד. על הגשר ישנם מאות אם לא אלפי מנעולים שעל כל אחד מהם רשומים שמות אוהבים אשר רשמו את שמם, נעלו המנעול וזרקו את המפתח לנהר. אם תרצו לעשות משהו רומנטי בפריז (לא שחסר) זה אחד מהדברים הנחמדים. אם אתם כבר שם אולי תמצאו שם את המנעול שאני וזוגתי הנחנו שם...

בהצלחה

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של שירלי
שירלי
2

”גשר האומנויות“

קרא עוד

מי שמטייל באזור כנסיית נוטרדאם, לכיוון איל סן לואי בפריז, בדרך יעבור במספר גשרים על הנהר. אחד מהם הוא גשר האומנויות, שנקרא גם גשר האוהבים. על הגשר תלויים המוני מחזיקי מפתחות שנתלו על-ידי זוגות. אנחנו קנינו מראש מנעול בארץ וחרטנו עליו את השמות שלנו באנגלית. כשהגענו לגשר תלינו את המנעול בין מאות המנעולים ואת המפתח זרקנו לנהר. פעם נחזור לשם ונחפש את המנעול שלנו.

הטיפ עזר לך?

כתבות על גשר פון דס אר (גשר האמנויות)

מתוך הבלוגים - פוסטים על גשר פון דס אר (גשר האמנויות)

הוספת פוסט

תגיות

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם