המולאן רוז'
Moulin Rouge

1.7
(4)
82 Boulevard de Clichy, 75018 Paris, France
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

המולאן רוז’ נוסד בשנת 1889 והימם את קהל מבקריו במה שהפך לקברט המפורסם ביותר בעולם. אדית’ פיאף, לייזה מינלי, פרנק סינטרה ואלטון ג’ון הם רק מספר אישים שהתאהבו במקום האגדי, שחדר לתודעת הציבור עוד יותר מאז סרטו של בז לורמן שהנציח את המקום. החדר מעוצב בסגנון בל-אפוקי עם הרבה קטיפה אדומה ופרסקואים בורלסקים טיפוסיים. המקום מקיים ארוחות גורמה צרפתיות רוויות שמפניה (השתייה הרשמית של הקברט), כאשר אחריו הסועדים נהנים מהמופע: 60 רקדני בורלסק משתתפים במופע “פירי” בעל 4 אקטים מלאים בנוצות, נצנצים, אקרובטים, מוסיקה מקורית ועוד. האזור שמסביב למועדון הינו אזור בילוי ידוע לשמצה עם ברים, מסעדות, מועדונים, מופעי חשפנות וחנויות מין.

מה חושבים מטיילים על המולאן רוז'

1.7
4 מדרגים
0
0
0
2
1

4 המלצות על המולאן רוז'

תמונת הפרופיל של a v i c o
a v i c o

”עצם הצורך להתווכח על המיקום פוגם מאוד בחוויה“

קרא עוד

כל כך פשוט בעידן הזה שכל אורח יבחר וישלם מראש על מקום מסומן וממוספר שיבחר וידע מראש, שהרי איך אתה אמור להגיע מחוייך ומדוגם עם בת זוגך למופע - וכבר בהתחלה אתה כבר נכנס לויכוחים “ולריב” על מקום הישיבה? ! לרבים מאיתנו הויכוח המעצבן הזה הורס את כל הערב (יש כאלה שלא) .

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של צוי
צוי

”מופע לא מרהיב, לדעתי לא שווה את הכסף“

קרא עוד

ואם כבר החלטתם ללכת, תוודאו בכניסה שיושיבו אותכם במקומות טובים. אני קיבלתי את המקומות הכי גרועים: למעלה בקצה. יצאתי וביקשתי שיעבירו אותי, בסוף מצאו לי מקום טוב מעל הבמה, אבל הייתי צריך להתווכח בשביל זה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של אנונימי
אנונימי
1

”קברט - מולאן רוז`“

קרא עוד

למי שזו הפעם הראשונה שלו.... אני ממליצה בחום על ההופעה במולאן רוג'. הופעת קברט מרהיבה ביופיה, הבילוי המיוחד מתחיל מרגע שנכנסים לתאטרון ועד היחס שמקבלים. הגודל והעוצמה של המקום מרהיבים, אך יותר מזה התלבושות של הרקדנים והרקדניות (לאו דווקא ללא חלק עליון).

 אמנם יקר (89 יורו לאדם) - אבל שווה. המחיר כולל חצי בקבוק שמפניה לאדם או שני קוקטיילים. ניתן לקנות כרטיסים שכוללים ארוחת ערב (120-180 יורו לאדם).

 נ.ב

 אל תשכחו להתלבש בהתאם: לבנות- שמלות, ולבנים- מינימום חולצה מכופתרת, כמובן שג`ינס ונעלי ספורט זה לא מקובל...

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של ofeketik
ofeketik

”מולאן רוז` בפריז“

קרא עוד

חזרנו השבוע מפריז, אין ספק - יפהפיה.

קנינו כרטיסים למולאן רוז' - 100 יורו לאדם, כולל חצי בקבוק שמפניה לאדם. צר לי לומר, אבל אכזבה! 

ציפינו למשהו הרבה יותר מרשים, אבל ההופעה היתה רק בסדר. למרות שההופעה מתחילה בשעה מסויימת 19:30 או 11:00, נסו להגיע לפני כן, כי אין מקומות ישיבה שמורים והתור ארוך ארוך, שמשתרך עד לרחובות שמסביב למועדון. לבסוף הושיבו אותנו על הבמה, קרוב קרוב לוילון שממנו יוצאים המופיעים וממש בצד כך שהוילון בכל פעם פגע בנו בפרצוף. מאוד לא נעים לשבת מתחת לבחורות חשופות החזה. השמפניה זולה ולא איכותית.

את הכרטיסים קנינו מהמלון שבו שהינו (פלאז'ה איטולי וכשהגענו התברר לנו שהמחיר יותר גבוה כי היו לה כרטיסים לא מעודכנים, נא בררו את העניין עוד לפני ההגעה למופע.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על המולאן רוז'

הוספת פוסט

תגיות